Gaz do IS300???

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

foka1 pisze:omvl reg polecam :pijak:
:biggrin2:
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: LinkPL »

Yarecki pisze:
foka1 pisze:omvl reg polecam :pijak:
:biggrin2:
Do gofra w sam raz ... ;)

Link
How far We can go ...
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

LinkPL pisze:
Yarecki pisze:
foka1 pisze:omvl reg polecam :pijak:
:biggrin2:
Do gofra w sam raz ... ;)

Link
i to max 1.6 :-)
Awatar użytkownika
foka1
Lex user
Posty: 197
Rejestracja: 15 sty 2011, o 20:27
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Karwia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: foka1 »

co macie do omvl ,musza u was byc slabi gazownicy skoro nie potrafia pozadnie wystroic instalacji z tymi wtryskami do gs 300 mk2 .POLECAM MAROL GAZ BOLSZEWO :pijak: :pijak:
GS 300 MKII 2001
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: owczar »

A co ma strojenie do cykaczy pod maską? Jak bym chciał cykacza to bym kupił diesla :)
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

owczar pisze:A co ma strojenie do cykaczy pod maską? Jak bym chciał cykacza to bym kupił diesla :)
Owczar szkoda prądu, elektrozawór to nie wtryskiwacz :biggrin2:
foka1 pisze:co macie do omvl ,musza u was byc slabi gazownicy skoro nie potrafia pozadnie wystroic instalacji z tymi wtryskami do gs 300 mk2 .POLECAM MAROL GAZ BOLSZEWO :pijak: :pijak:
W każdym "Bulkowie" są fani swoich magików i niech tak zostanie, nikt Ci tu z błędu nie ma zamiaru wyprowadzać.
Awatar użytkownika
foka1
Lex user
Posty: 197
Rejestracja: 15 sty 2011, o 20:27
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Karwia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: foka1 »

to ze sa glosne na zimnym to fakt :pijak:
GS 300 MKII 2001
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: DanLexus »

Czy ktos moze mi cos powiedziec na temat LOVATO? Wiem ze to instalka wloska na licencji LANDI RENZO. Pytam bo ostatnio rozmawialem z gazownikim ktory montuje rozne instalki ale do mojego is300 poleca mi wylacznie LANDI lyb LOVATO jako tansza alternatywe. I co ciekawsze nie podejmie sie montazu STAGA o ktorym mu wspomnialem bo jego zdaniem jest przestazaly ani HANA bo zbyt duzo ich musi wymieniac. Co wy na to?
Supras are just a hatchback SC300
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

DanLexus pisze:Czy ktos moze mi cos powiedziec na temat LOVATO? Wiem ze to instalka wloska na licencji LANDI RENZO. Pytam bo ostatnio rozmawialem z gazownikim ktory montuje rozne instalki ale do mojego is300 poleca mi wylacznie LANDI lyb LOVATO jako tansza alternatywe. I co ciekawsze nie podejmie sie montazu STAGA o ktorym mu wspomnialem bo jego zdaniem jest przestazaly ani HANA bo zbyt duzo ich musi wymieniac. Co wy na to?
Pozostaje pytanie jakie dokładnie lovato?
To to samo co napisałeś stag ( to tylko sterownik i jest wiele odmian).
Hana też zależy jakie itd.
Bardzo ogólnie napisane.
Koleś nie chce nic innego bo na tym Lovato pewnie najwięcej zarabia albo najlepiej się czuje ( albo i jedno i drugie :ok: )
Generalnie dobry składak to dobry wybór a STAG nie jest jedyną marką która produkuje sterowniki na Polskim rynku.
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: DanLexus »

Yarecki pisze:Pozostaje pytanie jakie dokładnie lovato?
LOVATO EASY FAST OBD II
Yarecki pisze:To to samo co napisałeś stag ( to tylko sterownik i jest wiele odmian).
Mówił ogólnie o STAG, a ja myślałem o STAG 300 ISA2
Yarecki pisze:Hana też zależy jakie itd.
W grę wchodzą chyba tylko niebieskie, więc sądze że o nich była mowa.
Yarecki pisze:Bardzo ogólnie napisane.
Celowo nie podawałem zbyt wielu szczegółów, bo na razie interesuje mnie opinia na temat marki LOVATO, jej bezawaryjności i funkcjonowania.
Yarecki pisze:Koleś nie chce nic innego bo na tym Lovato pewnie najwięcej zarabia albo najlepiej się czuje ( albo i jedno i drugie :ok: )
Być może dobrze zarobi, ale nie ma to dla mnie znaczenia. Ważniejsze jest to żeby dobrze taka instalka śmigała i to ile będę musiał za to zapłacić. Za LOVATO EASY FAST OBD II usłyszałem 3 600 zł z regulacją na hamowni i wykresem który otrzymam. Za LANDI RENZO OMEGAS 4 400 zł również z hamownią.
Czuje się najlepiej z LOVATO/LANDI zapewne dlatego że w okolicy tylko on je serwisuje.
Yarecki pisze:Generalnie dobry składak to dobry wybór a STAG nie jest jedyną marką która produkuje sterowniki na Polskim rynku.
Pewnie tak; jednak z drugiej strony na zachodzie montują głównie gotowe instalki (PRINS, LANDI RENZO, BRC,...).

Ponawiam pytanie: Czy znacie instalkę LOVATO EASY FAST OBD II ? Jak się sprawuje i co z jej bezawaryjnością?
Czy da się zrobić precyzyjnie nawierty w kolektorze dolotowym bez jego wcześniejszego ściągnięcia? Dodatkowo w taki sposób żeby opiłki nie trafiły do komory spalania? Macher o którym mowa twierdzi że tak :scratch: , ale też nie broni się jeśli będę chciał żeby zostało to zrobione już na zdjętym kolektorze dolotowym.
Supras are just a hatchback SC300
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości