Gaz do IS300???

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: owczar »

Wystarczy faza lotna i strojenie po afr.
Skater69
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 17:02
Model Lexusa: Is300
Skąd:: Hannover
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Skater69 »

Czyli w lubryfikatory się nie bawić?
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: carsik »

4 generacja wystarcza całkowicie i żadnych lubryfikatorów
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Skater69
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 17:02
Model Lexusa: Is300
Skąd:: Hannover
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Skater69 »

A jak jest z zaworami w 2jz-ge bo słyszałem że nie są hydrauliczne? Co ile regulacja? Kocham mojego Lexa i chce dla niego jak najlepiej :)
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

Skater69 pisze:A jak jest z zaworami w 2jz-ge bo słyszałem że nie są hydrauliczne? Co ile regulacja? Kocham mojego Lexa i chce dla niego jak najlepiej :)
Załóż lubre, wtedy według jej producenta nie trzeba regulować zaworów :biggrin2:
Awatar użytkownika
Olek AP
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 31 maja 2016, o 22:10
Model Lexusa: Lexus IS300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Olek AP »

Mieliście jakieś doświadczenia z nowymi reduktorami KME Gold w przeciągu ostatnich 6-12 miesięcy?

Dlaczego pytam - albo miałem wyjątkowego pecha albo trzeba chwilowo na te reduktory uważać.

W dużym skrócie u mnie siedzi (w takim stanie już nabyłem auto) KME Diego, wtryski Hana czerwone, był reduktor KME Gold patrząc od tyłu zamocowany na lewym nadkolu. Z instalacji byłem bardzo zadowolony aczkolwiek nadszedł taki czas by reduktor zmienić na nowy. (stukał przy dodawaniu gazu i jakby puszczał już gaz)

Długo się nie zastanawiając zmieniłem na taki sam nowy KME Gold i jak się szybko okazało podczas przyśpieszania wył - dało się to przeżyć, ale szanując ciszę w aucie wróciłem do serwisu i zmieniliśmy na inny nowy. Żadnej poprawy nie było więc zrezygnowani zrobiliśmy podmianę jeszcze raz i było to samo tylko trzy razy gorzej tzn. głośniej i nawet na postoju reduktor uświadczał mnie w środku koncertem dźwięków w każdej możliwej tonacji.
Przetrzepaliśmy kable, próbowaliśmy eksperymentować z ciśnieniem na reduktorze, próbowałem podkładać pod mocowanie reduktora gumowe tulejki by możliwie oddzielić go od nadwozia, ale żadnych efektów nie to nie dawało.
Możecie mi wierzyć lub nie, ale rozmowa z przedstawicielem KME zakończyła się tak, że "Niestety nic nam na to nie poradzi, taka jest obecnie partia - jakie są takie są i zawsze mogę założyć coś innego jak nie odpowiada."
Tak też poczyniliśmy - reduktory zostały im zwrócone i założyliśmy stety lub niestety Staga AC-R01 250 (ciężko było zmieścić tam coś innego bez większych modyfikacji). Jak się będzie sprawował się okaże, ale jak narazie jest idealnie no i w końcu w aucie jest cisza..
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: firlejak »

Ja mam ARC 01 250 35k km zero awarii.
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: firlejak »

firlejak pisze:Ja mam ACR 01 250 35k km zero awarii.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

firlejak pisze:Ja mam ARC 01 250 35k km zero awarii.
Szczęściaż :pijak:
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: owczar »

U mnie siedzą dwa goldy i oba cichutkie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość