Gaz do IS300???

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: gmiter »

Ta, ciekły wtrysk za 30% wartości auta. Załóż dobrego Staga lub Techa za 3.5-4k i będzie śmiało. Tylko nie u druciarzy.
zupa
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 8 lut 2019, o 23:13
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Mazowsze
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: zupa »

Co masz na myśli dobrego Staga: podaj model, jakie wtryski itd. i druciarzy? Co z tego, że założę jakiegoś Staga jak ma wyć i przeszkadzać podczas codziennego użytkowania. Chcę czerpać przyjemność z jazdy, a nie jeździć po gaziarzach i marnować czas.
Czy mógłby ktoś podać namiar na dobry warsztat w ok. WWA, który już wielokrotnie - niezawodnie i estetycznie zakładał instalacje do IS300?
Ostatnio zmieniony 2 mar 2019, o 11:20 przez zupa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: gmiter »

Nie rozumiem co Ci ma wyć. Mam w Volvo z 5 cylindrów 270KM czyli duuzo więcej niż w Lexusie i od założenia 17 tys km ani razu nawet mi auto nie szarpnelo.

Qbox, wtryski AC W03, reduktor Twin AC R02 i miedź fi8.
Jest wielu druciarzy którzy zrobią Ci nawet z dobrej instalacji wrzut pod maskę i będziesz miał tylko problemy. Na LPG forum masz zakładkę polecane warsztaty po województwach. Jest kilka z wawy. Kolejki średnio 2-3 miesiące.
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: klinikalpg.pl »

zupa pisze:Jaką instalację (zestaw) oraz warsztat w okolicach Warszawy polecacie
gmiter pisze: Załóż dobrego Staga lub Techa za 3.5-4k i będzie śmiało. Tylko nie u druciarzy.
:lol:
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: gmiter »

Byłbym zapomniał, w okolicach Warszawy + 25% za prestiż w pieczatce gwarancyjnej.

No może więcej faktycznie bo do xc90 do 5 garow zapłaciłem 4k pod Lublinem w polecany warsztacie.
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: klinikalpg.pl »

Dygałeś z specjalnie z Gdyni pod Lublin ?????
zupa
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 8 lut 2019, o 23:13
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Mazowsze
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: zupa »

gdzie mogę znaleźć polecane warsztaty, które zajmowały się IS300? Szukałem na forum i nic
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: gmiter »

klinikalpg.pl pisze:Dygałeś z specjalnie z Gdyni pod Lublin ?????

Pochodzę z południa lubelskiego i jechałem na dwa tygodnie odpoczą więc ogarnąłemssobie gaz. Druga sprawa nie ma nikogo sensownego w Trójmieście. Jest jeden gość który reguluje i poprawia ale nie zakłada. Reszta to szkoda gadać.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: gmiter »

zupa pisze:gdzie mogę znaleźć polecane warsztaty, które zajmowały się IS300? Szukałem na forum i nic
Zaloguj się i jest zakładka polecane warsztaty. I jest sekcja województw. Bez rejestracji tego nie ma.
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: klinikalpg.pl »

gmiter pisze: Jest jeden gość który reguluje i poprawia ale nie zakłada. Reszta to szkoda gadać.
Fakt, że tam w rejonie to chyba tylko Scantel z Bytowa i współpracujący z nim Michał z Redwanek (Ustka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości