Gaz do IS300???

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: gmiter »

U Michała miałem akurat kolejkę wstępnie jak miałem urlop więc tylko dlatego nie zalozylem u niego.
w Bytowie no cóż, kolejka kolejka ale cena hmmm jak za wtrysk ciekły, połowę drożej niż Lublin :) Mooze w gdybym miał auto problematyczne to okej a xc90 2.5t to bardzo prosty silnik, jeszcze nawet mam bez czujnika ciśnienia paliwa.
zupa
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 8 lut 2019, o 23:13
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Mazowsze
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: zupa »

Pytałem o montaż instalacji w jednym z profesjonalnych warsztatów i koszt przedsięwzięcia to 4000 PLN. Czy nie jest to za dużo, można się targować? Jak komponenty?

sterownik: stag q max basic
reduktor: magic 3 power
wtryski: baracuda/acw03
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: gmiter »

Sterownik ok, wtryskiwacz ja mam u siebie Barracudy w Lexusie i są bardzo dobre, nie kleiły w zimie i 70 tysiecy nalatane bez problemu.
ACw03 mam w Volvo, też bardzo dobre wtryskiwacze z tym, że nie wiem czy ACW03 wejdą ładnie w kolektor. Są o tyle lepsze że są rozbieralne i można je dokładnie zregenerować za grosze.
Co do reduktora to jest okej. Cena 4000zł jest spoko ale ważniejsze jak to będzie wystrojone.
zupa
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 8 lut 2019, o 23:13
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Mazowsze
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: zupa »

Czytałem o reduktorze Magic 3 power, że puszcza bąki i mnie trochę to przestraszyło. Będzie zakładane w Auto-wojownicy.pl więc powinno być dobrze wystrojone.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: gmiter »

zupa pisze:Czytałem o reduktorze Magic 3 power, że puszcza bąki i mnie trochę to przestraszyło. Będzie zakładane w Auto-wojownicy.pl więc powinno być dobrze wystrojone.
Myślę że jak Ci ustawią to na ciśnieniu nie większym niż 1-1,1 bara to nie masz co się martwić.
zupa
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 8 lut 2019, o 23:13
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Mazowsze
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: zupa »

ok, dzięki za pomoc. 5!
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: klinikalpg.pl »

gmiter pisze:
zupa pisze:Czytałem o reduktorze Magic 3 power, że puszcza bąki i mnie trochę to przestraszyło.
Myślę że jak Ci ustawią to na ciśnieniu nie większym niż 1-1,1 bara to nie masz co się martwić.
Myślę, że skłonność Magica do puszczania bąków nie ma związku z ustawionym ciśnieniem :).
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: gmiter »

Z tego co wiem to właśnie ma skłonność do przerostow po cutoffie jak jest wysokie ciśnienie ustawione i po czasie dochodzi do degradacji uszczelnień ale każdy ma inną teorie i każdy ma do tego prawo.
Awatar użytkownika
piotrek_camry
Lex user
Posty: 205
Rejestracja: 16 paź 2016, o 21:37
Model Lexusa: Camry x2
Skąd:: Wojnów/Siedlce
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: piotrek_camry »

Czas puszczania bąków minął.

Ja do swojego samochodu nie założyłbym ACW03, bo klepią jak TDI, są klocowate i w ogóle wolę barracudę :biggrin2:
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: gmiter »

To prawda barrracudy duuzo ciszej chodzą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości