Gdzie zainstalować LPG okolice Gliwic ?

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
Awatar użytkownika
KamHeb
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 11 paź 2017, o 13:05
Model Lexusa: IS200 SportCross
Skąd:: Gliwice/Bytom
Kontakt:

Re: Gdzie zainstalować LPG okolice Gliwic ?

Post autor: KamHeb »

lexflex pisze:I jak, jesteś zadowolony z przebiegu instalacji i zjazdy samochodu? Odczuwasz jakąś różnicę?
I teraz muszę coś napisać. Wolna chwila na forum ...
Odradzam Auto Gaz Robert Szala GLIWICE. Druciarz. Zaufałem ostatni raz.
Instalacja STAGA nie będę pisał jakie podzespoły bo to akurat teraz nie ma sensu chociaż zostały dobrane poprawnie. Instalacja w jeden dzień, włączona auto adaptacja i zero strojenia ręcznego !!!!! :stary:

Przy odbiorze pojazdu zapytałem jak było strojone ... odpowiedz "tu się nic nie stroi przy OBD II wszystko się robi samo". Opadła mi szczęka.
Nie włączyłem gazu ani razu. Po tygodniu znalazłem Diagostyka.com w Zabrzu na Roosvelta. Wystroili pod sondą AFR. po 3 tys. km. znowu strojenie i jest okej. Mieszanka podobno dobrana prawidłowo.

Zrobiłem kilk tys. km i wszystko gra. Jazda bardzo dobra, zero Check engine, problemów jakichkolwiek nie ma. Spalanie w cyklu mieszanym po aglomeracji 11-12 L/100 km.
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: Gdzie zainstalować LPG okolice Gliwic ?

Post autor: agiless »

Wrzuć fotki z tego montażu, tylko takie żeby było coś widać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości