IS200 instalacja LPG. Gdzie w Radomiu?

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kubek4948
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2015, o 09:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: RDM
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

IS200 instalacja LPG. Gdzie w Radomiu?

Post autor: kubek4948 »

Siemanko:) Przymierzam sie do założenia LPG w moim IS200, może jest tu ktoś z Radomia kto może polecić dobrego gazownika, który zajmie się tym kompleksowo ? :) :piwko:
reha
Lex user
Posty: 116
Rejestracja: 12 maja 2012, o 14:20
Model Lexusa: IS200
Skąd:: R-m - Wwa
Kontakt:

Re: IS200 instalacja LPG. Gdzie w Radomiu?

Post autor: reha »

Ja jestem z Radomia/Wawa, ale LPG zakładałem u Yareckiego w Płocku - może dla Ciebie wydaje się daleko ok 230km, ale ja jestem mega zadowolony.
Przez rok zrobiłem 15k km, żadnych problemów, instalka już na siebie zarobiła, teraz tylko oszczędności :)
rkiljan
Lex user
Posty: 84
Rejestracja: 2 cze 2014, o 15:36
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mogielnica
Kontakt:

Re: IS200 instalacja LPG. Gdzie w Radomiu?

Post autor: rkiljan »

Ja mam założoną instalkę na Gołębiewskiej. W sumie wszystko ładnie zamontowane i ustawione
Awatar użytkownika
jarkacz124
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 31 maja 2016, o 14:06
Model Lexusa: IS200 99'
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IS200 instalacja LPG. Gdzie w Radomiu?

Post autor: jarkacz124 »

Polecam Gazownika W siczkach pod Radomiem. Instaluje Głównie staga ale jest bardzo dobry. Sam teraz u niego zakładam. Ewentualnie kawałek Dalej Antoniówka AutoGaz przy trasie jest szyld jadąc od radomia w strone kozienic po prawej stronie a w siczkach na tym ostrym zakręcie trzeba zjechać w lewo w dół i po lewej stronie na pewno zauważysz.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS200 instalacja LPG. Gdzie w Radomiu?

Post autor: owczar »

Szybkie pytanie weryfikujące fachowość. Jak stroją w Open Loop. Jak powiedzą, że po AFR to wiedzą o co chodzi, jak nie wiedzą o co chodzi lub że nie trzeba tego specjalnie stroić to powinno zaświecić się czerwone światło lub chociaż pomarańczowe :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości