RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RX
ODPOWIEDZ
Bendek
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 26 lut 2019, o 21:15
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Kalisz
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bendek »

Witam serdecznie,

Jest to mój pierwszy post na forum, więc pokrótce opowiem co mnie do was sprowadza nim przejdę do zadawania pytań.
Poszukuję Lexusa RX właściwie w każdej wersji jednak chciałbym trafić na model bez pneumatyki. Wiem, że wcale nie musi z nią być problemów, ale wolę dmuchać na zimne. Auto ma służyć do dojeżdżania do pracy (około 50 km w jedną stronę). Nie boję się ani nie demonizuję LPG. Wybór padł na RXa, bo chciałbym wyższe auto głownie ze względu na wygodę wsiadania, natomiast sama marka przyciąga mnie opinią o niezawodności i wysokim komforcie. Miałem okazję jechać kolegi LS400 z 1993 roku i się zakochałem - a auto miało przejechane ponad 400kkm.

Do rzeczy. Miał ktoś z Was okazję przyjrzeć się poniższej ofercie? Wizualnie auto bardzo mi odpowiada. Czarny lakier i jasny środek kupuje mnie razem z butami. Niestety mieszkam w Kaliszu i wyprawa do Białegostoku nie jest logistycznie łatwa do zorganizowania - szczególni, ze auto moze okazać się kaszaną, więc szukam opinii.

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-rx- ... BH1SO.html

Pozdrawiam,
Robert
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

Ogolnie to nie ma zadngo elektrycznego schowka:) z ta obramowka tez dziwnie. Co sama odpadla?. Jak szukalem latem to w stanie jak opisywany te auta byly 5-10k drozsze. No ale moze akurat rodzynek.
pawelwdowczyk
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 30 gru 2017, o 20:44
Model Lexusa: RX 400h
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: pawelwdowczyk »

Kiepska jest widoczność przez tylną szybę przy cofaniu. Na zdjęciach widać czujniki parkowania z tyłu ale brak w opisie (może nie działają? albo zderzak z innego :) - trzeba dopytać). Generalnie brak kamery cofania w tym egzemplarzu to dla mnie spory minus. W opisie jest AUX i USB - przypuszczam że chodzi o jakiś transmiter fm w zapalniczce bo w oryginalnym niestety nie ma.
Andmat
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 10 gru 2010, o 22:21
Model Lexusa: Kiedyś RX 400h a obecnie NX300h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Andmat »

Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany zakupem RX to mój, będzie niedługo na sprzedaż. RX400h Rocznik 2006 w moich rękach od 2008 roku zakupiony z przebiegiem 16200 km. W chwili obecnej ma 116.000 km. Zadbany (ostatnio wymieniałem amortyzatory + gumy w serwisie lexus łódź. Kolor czarny + kremowa skóra. Miałem nim kilka obcierek parkingowych ale wszystko 2 lata temu doprowadziłem do porządku. Malowany był zderzak przód i tył (mam gdzieś zdjęcia jak było przed malowaniem) i prawe drzwi tylne na dole. Jakby co to jestem ze Zgierza koło Łodzi.
Michał4x4
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 28 paź 2012, o 23:34
Model Lexusa: RX300 MCU15
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Michał4x4 »

Andmat pisze:Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany zakupem RX to mój, będzie niedługo na sprzedaż. RX400h Rocznik 2006 w moich rękach od 2008 roku zakupiony z przebiegiem 16200 km. W chwili obecnej ma 116.000 km. Zadbany (ostatnio wymieniałem amortyzatory + gumy w serwisie lexus łódź. Kolor czarny + kremowa skóra. Miałem nim kilka obcierek parkingowych ale wszystko 2 lata temu doprowadziłem do porządku. Malowany był zderzak przód i tył (mam gdzieś zdjęcia jak było przed malowaniem) i prawe drzwi tylne na dole. Jakby co to jestem ze Zgierza koło Łodzi.
Jak będzie ogłoszenie to wrzuć proszę na forum.
Andmat
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 10 gru 2010, o 22:21
Model Lexusa: Kiedyś RX 400h a obecnie NX300h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Andmat »

Jak jesteś zainteresowany to daj mi na priv maila to ci wyślę zdjęcia . Na tę chwilę mam trochę słabe (brudne auto) ale może w sobotę znajdę czas żeby jechać na myjnię :)
paullonger
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 29 paź 2016, o 09:40
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: paullonger »

Andmat pisze:Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany zakupem RX to mój, będzie niedługo na sprzedaż. RX400h Rocznik 2006 w moich rękach od 2008 roku zakupiony z przebiegiem 16200 km. W chwili obecnej ma 116.000 km. Zadbany (ostatnio wymieniałem amortyzatory + gumy w serwisie lexus łódź. Kolor czarny + kremowa skóra. Miałem nim kilka obcierek parkingowych ale wszystko 2 lata temu doprowadziłem do porządku. Malowany był zderzak przód i tył (mam gdzieś zdjęcia jak było przed malowaniem) i prawe drzwi tylne na dole. Jakby co to jestem ze Zgierza koło Łodzi.
Dlaczego przy tak małym przebiegu trzeba było wymienić amortyzatory? :scratch:
Andmat
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 10 gru 2010, o 22:21
Model Lexusa: Kiedyś RX 400h a obecnie NX300h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Andmat »

Bo jak wpadłem w dziurę (choć lepsza nazwa tej osobliwości to krater po wybuchu miny pułapki :) )to niestety jeden się "wysypał" Trochę zaczął pukać i mnie wkur..ć. A nie będę wymieniał jednego bo powinno się wymienić komplet. Taki urok naszych pięknych, gminnych i lokalnych "autostrad" :hobby:
Jak ktoś zainteresowany zakupem to zapraszam na priv. Wyślę zdjęcia.
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Krawcol82 »

Ja nasze polskie drogi nazywam "polskimi szarpakami".
Andmat
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 10 gru 2010, o 22:21
Model Lexusa: Kiedyś RX 400h a obecnie NX300h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Andmat »

Bendek pisze:Witam serdecznie,

Jest to mój pierwszy post na forum, więc pokrótce opowiem co mnie do was sprowadza nim przejdę do zadawania pytań.
Poszukuję Lexusa RX właściwie w każdej wersji jednak chciałbym trafić na model bez pneumatyki. Wiem, że wcale nie musi z nią być problemów, ale wolę dmuchać na zimne. Auto ma służyć do dojeżdżania do pracy (około 50 km w jedną stronę). Nie boję się ani nie demonizuję LPG. Wybór padł na RXa, bo chciałbym wyższe auto głownie ze względu na wygodę wsiadania, natomiast sama marka przyciąga mnie opinią o niezawodności i wysokim komforcie. Miałem okazję jechać kolegi LS400 z 1993 roku i się zakochałem - a auto miało przejechane ponad 400kkm.

Do rzeczy. Miał ktoś z Was okazję przyjrzeć się poniższej ofercie? Wizualnie auto bardzo mi odpowiada. Czarny lakier i jasny środek kupuje mnie razem z butami. Niestety mieszkam w Kaliszu i wyprawa do Białegostoku nie jest logistycznie łatwa do zorganizowania - szczególni, ze auto moze okazać się kaszaną, więc szukam opinii.

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-rx- ... BH1SO.html

Pozdrawiam,
Robert
Wysłałem ci wiadomość na priv.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości