RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RX
ODPOWIEDZ
paullonger
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 29 paź 2016, o 09:40
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: paullonger »

Andmat pisze:Bo jak wpadłem w dziurę (choć lepsza nazwa tej osobliwości to krater po wybuchu miny pułapki :) )to niestety jeden się "wysypał" Trochę zaczął pukać i mnie wkur..ć. A nie będę wymieniał jednego bo powinno się wymienić komplet. Taki urok naszych pięknych, gminnych i lokalnych "autostrad" :hobby:
Jak ktoś zainteresowany zakupem to zapraszam na priv. Wyślę zdjęcia.
Mój ma 300k przejechane na oryginalnych i przyszedł czas na wymiane amorów bo zaczęły się tłuc :(
Powiedz mi jakie amory założyłeś i gdzie kupiłeś bo z tego co szukam w necie to sama chińszczyzna, a w ASO cena zaporowa.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

Panowie nie róbcie śmietnika w temacie!
Andmat
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 10 gru 2010, o 22:21
Model Lexusa: Kiedyś RX 400h a obecnie NX300h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Andmat »

Przepraszam że nie na temat odnośnie zakupu ale jak tu nie odpowiedzieć koledze kiedy pyta :) Wymieniałem w ASO w Łodzi i razem z gumami stabiliztora zapłaciłem trochę ponad 1600 zł . Uważam że cena za oryginalne razem z wymiana i gwarancją nie jest wygórowana. Dodatkowo pojeździłem sobie za darmo zastępczym is200t którego dostałem na czas naprawy. :dance3:
Wilku_GS
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2017, o 16:43
Model Lexusa: GS 430 MKIII
Skąd:: Końskie/Łdz
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wilku_GS »

Witam,
Czy ktoś z was oglądał już może tego Lexusa https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-rx- ... d40da07bb5 ?
Sprzedający przez telefon mówił, że lexus jest od nowości w PL i ciekaw jestem jak wpłynęło to na kondycje blacharską lexusa.
Andmat
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 10 gru 2010, o 22:21
Model Lexusa: Kiedyś RX 400h a obecnie NX300h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Andmat »

Mój właśnie zmienił już właściciela. Legato97 sorry. Mam nadzieję że nie będziesz się na mnie gniewał że nie poczekałem na Ciebie :oops:
arturrr
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 17:25
Model Lexusa: RXII
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: arturrr »

Wilku_GS pisze:Witam,
Czy ktoś z was oglądał już może tego Lexusa https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-rx- ... d40da07bb5 ?
Sprzedający przez telefon mówił, że lexus jest od nowości w PL i ciekaw jestem jak wpłynęło to na kondycje blacharską lexusa.



Ponawiam pytanie, oglądał ktoś może?
c0rolla
Lex user
Posty: 52
Rejestracja: 31 mar 2019, o 23:44
Model Lexusa: jeszcze bez
Skąd:: Lodz
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: c0rolla »

Nie ogladalem - moge tylko podac jak zmieniala sie cena w przeciagu czasu (ogloszenie jest juz dlugo):

Obrazek
arturrr
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 17:25
Model Lexusa: RXII
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: arturrr »

Dzięki :) Poczekam może aż na 25000 zejdzie..
arturrr
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 17:25
Model Lexusa: RXII
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: arturrr »

Hej, a tego niezawodnego ktoś oglądał może?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-rx- ... 0ab5d75b7e
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

RX mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-rx- ... BcUks.html
Byłem obejrzeć. Wystawiony parę dni temu za 40900zl. Teraz droższy. Lakier: malowana maska klapa bagażnika,lewy tył przy nadkolu i pewnie zderzaki bo tylny trochę źle spasowany a przód spryski nie chowają się do końca. Środek bardzo fajny. Zadbany. Wygląda że przebieg ok. Historia w lexusie w Holandii potwierdzona do 15r i przebiegu 170tys. Dziurka w wydechu. Pocacy się silnik, most i skrzynia. Pęknięcie i wyciek chłodnicy. Wykasowane 3 błędy tuż przed ogledzinami. Sprzedawca mówi że wymieniał aku ;). System hybrydowy w jak najlepszym porządku. Amory procz jednego w lekko słabszym stanie ok. Hamulce ok. Zjechał z ceny do 38 ale to jeszcze nie była dla mnie ta cana za ten stan. Ogólnie po zrobieniu auto by było całkiem fajne, ale suma sumarum wyszło by sporo, i te tajemnicze błędy.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości