LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Alucard
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 5 lut 2017, o 15:59
Model Lexusa: LC100 4.7 2001
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Alucard »

Alucard pisze:Witam,

Podzielę się krótko informacjami o modelu z poniższego ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... 8506b5103b

Auto przyjechało Niemiec gdy miało 15 tysięcy kilometrów...
Pozdrawiam,
Paweł
Wydaje mi się, czy auto staniało o 5 tysięcy złotych, hmmm...? Jak tak dalej pójdzie a uda mi się sprzedać moją 400setke to może da radę wynegocjować 60 tysięcy ;). Czy ten Lexus ma wentylowane fotele, to był standard?
Powiem Wam, że lubię duże auta, silniki aczkolwiek czasami patrzę np. na BMW F10 520D 184 KM, to musi być oszczędny wóz. Jak się wydaje dużo na paliwo to przychodzą takie myśli, a może by tak... Po czym oglądam A7 3.0 TDI
Z jednej strony wiesz, że rozsądnym jest kupić auto oszczędne, dobrze wyposażone i które nie doprowadzi Cie do bankructwa albo sprzedaży nerki. Natomiast z drugiej strony są marzenia, jak nie teraz to kiedy

Paweł
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

[quote="Alucard"][quote="Alucard"]Witam,

Podzielę się krótko informacjami o modelu z poniższego ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... 8506b5103b
Czy ten Lexus ma wentylowane fotele, to był standard?


Witam

Na Polske taka wersja podstawowa nazywala sie ELITE , fotele napewno wentylowane w tej wersji. Kestja jest czy szyby byl dwuwarstwowe co jest istotne dla wyciszenia. Slabe zdjecia nie widac czy ma ML czy Lexus Premium Sound ( podstawowa wersja w Elite)

Kierownica jak by nowa :?: , zas gala od zmiany biego jak by nie z tej wersji wyposaznie. Ale z drugiej strony moze taka wersja w Niemczech byla :?:
Alucard
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 5 lut 2017, o 15:59
Model Lexusa: LC100 4.7 2001
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Alucard »

zender pisze:
Alucard pisze:
Alucard pisze:Witam,

Podzielę się krótko informacjami o modelu z poniższego ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... 8506b5103b
Czy ten Lexus ma wentylowane fotele, to był standard?


Witam

Na Polske taka wersja podstawowa nazywala sie ELITE , fotele napewno wentylowane w tej wersji. Kestja jest czy szyby byl dwuwarstwowe co jest istotne dla wyciszenia. Slabe zdjecia nie widac czy ma ML czy Lexus Premium Sound ( podstawowa wersja w Elite)

Kierownica jak by nowa :?: , zas gala od zmiany biego jak by nie z tej wersji wyposaznie. Ale z drugiej strony moze taka wersja w Niemczech byla :?:
Witam,

Posiadam VIN: JTHCU46F005000165, póki co nie znalazłem opcji wyposażenia, może po prostu jutro zadzwonię.

Dziwi mnie troszkę fakt, że dwa miesiące temu Pan powiedział, że auto ma błotnik przedni pomalowany bądź wymieniony a zdjęcia nadal stare. Mogli się pokusić o update :P

Paweł

EDIT:

Ślepota nie boli, wersja Elegance i w opisie jest napisane: System audio Mark Levinson z systemem Surround, 19 głośników - muszę się bardziej koncentrować :)

Co do szyb to napisałem email do Pana z ASO.

Paweł
Awatar użytkownika
TomekL
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 28 lip 2015, o 09:59
Model Lexusa: LS 460
Skąd:: Grójec
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: TomekL »

Jest też inny sposób na sprawdzene czy auto posiada audio ML. Otoż jest dodatkowy głośnik (tweeter) w drewnianej listwie tylnych drzwi. Tak wieć ten model posiada takie nagłośnienie. Poza tym KAŻDE modele 600h miały seryjnie nagłośnienie ML w tak zwanej "podstawie", tak samo ma się sprawa z grzanymi/wentylowanymi fotelami PRZÓD to seria w każdym modelu LS (460 czy 600h). Z tyłu grzanie tylko w serii. Wentylowane z tyłu to opcja razem w pakiecie z fotelami eletrycznymi z pamięcią.
marcelek80
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 18 sie 2016, o 14:49
Model Lexusa: GS460, HL'17 Limited AWD
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: marcelek80 »

Witam wszystkich,

Czy ktoś z klubowiczów oglądał bliżej poniższe sztuki

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... 75510037c4

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... 75510037c4

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... ed07dc268e

Bardzo rzadko spotykane zestawienie kolorystyczne ;-)
em_er
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2018, o 02:12
Model Lexusa: ls
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: em_er »

Cześć,
przymierzam się do zakupu LSa 460, od jakiegoś czasu przeglądam dostępne oferty. Niestety dominują oferty dealerskie w bardzo wysokich cenach.
Nie mówię jeszcze stanowczo 'nie' takiemu rozwiązaniu, ale sprawdzam też alternatywy, w tym tą poniżej:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... 246ad7f591

Czy ktoś z forumowiczów oglądał może to auto?
Awatar użytkownika
TomekL
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 28 lip 2015, o 09:59
Model Lexusa: LS 460
Skąd:: Grójec
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: TomekL »

Witaj kolego.
Co do LSa wyżej do również przymierzałem się do niego ze względu na właśnie niski przebieg. Rozmawiałem z właścicielem,
wysłał mi nawet zdjęcia, auto posiada uszkodzone plastiki wewnętrzne (wytarte aż widać materiał/gąbkę) na słupku B po obu stronach niestety.
Trochę brzydko to wygląda w takej klasie wozu zważywszy że Lex ma dość niski przebieg. Tarcze o których piszę w ogłoszeniu są wymienione ale na zamienniki.
Nie wiem, ale przy tej masie LSa zamiennik może mieć ciężko znaczy może długo nie wytrzymać.
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adamsky73 »

TomekL pisze:Witaj kolego.
Co do LSa wyżej do również przymierzałem się do niego ze względu na właśnie niski przebieg. Rozmawiałem z właścicielem,
wysłał mi nawet zdjęcia, auto posiada uszkodzone plastiki wewnętrzne (wytarte aż widać materiał/gąbkę) na słupku B po obu stronach niestety.
To chyba tam jednej jedynki z przodu brakuje w przebiegu :sarcastic:
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
em_er
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2018, o 02:12
Model Lexusa: ls
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: em_er »

Dzięki za informacje.

To może zapytam jeszcze wszystkich, którzy aktualnie szukają takiego auta i tych, którzy relatywnie nie dawno szukali i znależli.
Jaka według Was jest rozsądna cena w jakiej powinien się mieścić porządny egzemplarz:
1. przed liftowy 2006-2009
2. po pierwszym lifcie 2009-2011

Mogą być to jakieś widełki bo wiadomo, że na cenę może wpływać też wyposażenie a to może się znacząco różnić.
Awatar użytkownika
TomekL
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 28 lip 2015, o 09:59
Model Lexusa: LS 460
Skąd:: Grójec
Kontakt:

LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: TomekL »

Powiem Ci tak. Kupiłem auto z rocznika 2007 z oryginalnym przebiegiem 100 tyś km. Wóz cały w oryginale, jeden właściciel, salon PL, stan praktycznie jak nowy. Kosztował 75 tys. Uważam że to górna granica ale za taki stan warto. Uważam że najważniejsze czynniki które podnoszą cenę to wg priorytetu:
1. Stan auta
2. Przebieg
3. Wyposażenie
Był nawet na forum z 2010 (lift) za 68 tyś zł więc sam widzisz że ceny różne ale co z tego jak skóry w ruinie oraz korozja na elemencie (błotnik). Więc czynniki jak wyżej najważniejsze. Wg mnie auta w cenie poniżej 50 tyś zł raczej w ogóle nie warte nawet uwagi.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości