LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
wiku
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2019, o 22:35
Model Lexusa: Poszukuję LSa
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wiku »

Witam. Dzwoniłem do tego faceta od tego lexusa na olsztynskich blachach NO27....... Facet twierdził źe za bardzo nic nie wie o swoim aucie. Źe kupił od banku i tak wogole to auto mialo tylko niewielką jakąs stłuczke w belgii, a poza tym nic wiecej powiedziec nie jest w stanie.Napisałem mu wszystko , a on twierdzi źe wszystkich potencjalnych klientów rzetelnie informuje o stanie auta. To chyba źart taki był.

A czy ktos z was miał moźe do czynienia z tym autem:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... BAAVX.html
Alucard
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 5 lut 2017, o 15:59
Model Lexusa: LC100 4.7 2001
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Alucard »

UFC40 w cenie 30? Hmmm
wiku
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2019, o 22:35
Model Lexusa: Poszukuję LSa
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wiku »

A gdzie widzisz w tej cenie?30?
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Krawcol82 »

A ja widzę coraz częściej LS460 ponizej 50tyś pln i zastanawiam się nad tym, jakie to muszą być worki bez dna czy inne gruzy... ale tutaj najczęściej przewijają się pytania o właśnie takie LS'y... amerykanskie gruzy z bliżej nieokreśloną historią wymagające inwestycji... dużych inwestycji z pytaniem, czy coś z tego będzie?
spikenblade
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:11
Model Lexusa: w drodze
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: spikenblade »

Cześć,

Mam pytanie, czy ktoś może mi powiedzieć jakie są kluczowe różnice między wersjami wyposażenia?
Chodzi mi np. o to co ma takiego wersja Prestige, a nie ma wersja Elite/Elegance?
Awatar użytkownika
TomekL
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 28 lip 2015, o 09:59
Model Lexusa: LS 460
Skąd:: Grójec
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: TomekL »

Jeśli chodzi o różnice wyposażenia to nie można podać ich jednoznacznie. Dlatego że dużo zależy od rynku przeznaczenia.
I tak np cennik LSa niemiecki z 2007r. mówi że nawet najwyższy poziom wyposażenia tj. Impression, wymagał jeszcze dopłaty, radar, LKA (asystent pasa), lakier metallic, felgi 19 cali oraz monitor z tyłu. Z kolei cennik który dostałem wraz ze swoim LSem z salonu Polskiego mówi, że w najbogatszej wersji Prestige było już wszystko w serii (wszędzie jest "S" jak standard) oprócz lakieru metallic. Wieczorem postaram się wrzucić fotki dla potwierdzenia moich słów. Wzałączniku natomiast wstawiam cennik niemiecki.
Druga sprawa jest jeszcze taka że wyposażenie było stopniowo dokładane im nowsze auto. Np mój z 2007 roku nie ma prawych pamięci foteli (nie było nawet takiej opcji) a bodjrze od połowy 2008 już były seryjnie w każdym.
Załączniki
2007-01_preisliste_lexus_ls.pdf
(736.68 KiB) Pobrany 531 razy
zighnetar
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 lip 2017, o 23:30
Model Lexusa: szybki
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zighnetar »

Witam. W związku z poszukiwaniem LS 430 przez ponad rok nie mogąc nic znaleźć przerzuciłem się na poszukiwania nowszego LS 460.
Ktoś wie coś o tych egzemplarzach??
1. https://www.komfort-trans.pl/lexus-ls460 dobra cena i komis chyba ma dobre opinie ktoś oglądał?
2. https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... af3425c91b

Generalnie ktoś kto ostatnio kupował LS 460 powiedzmy rok do 1,5 wstecz może powiedzieć za ile kupił jaki rocznik i czy dobrze trafił??

Mam wrażenie, że sprzedający dają za wysokie ceny bo cały czas te same auta stoją w ogłoszeniach?? :hobby:
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

1. Ja swojego LS430 kupiłem w komfort-transie i generalnie jestem zadowolony, choć powychodziło kilka rzeczy, których miało nie być.
2. Podrzucę tylko, że wygląda na wersję z US.

Czy ceny są za wysokie? Nie wiem. Na pewno fakt, że nie da się auta zagazować, zmniejsza zainteresowanie ludzi. Mało kto jeździ autami segmentu F, a jeśli już, to idzie raczej w Audi/BMW/Mercedes.
danon
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 20 gru 2017, o 00:22
Model Lexusa: LS430 2003
Skąd:: Turek
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: danon »

Komfort Trans
Bimmer Autos
KC Classy Cars
Znacie jeszcze jakichś dostawców ciekawych Lexusów?
Czy oni są skłonni do sporych upustów i waszym zdaniem ceny na ich stronach nie powinny zniechęcać bo każdy w progu utnie 5.000zl z ceny wyjściowej, a więcej zależy od umiejętności osobistych?
bigfish
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 7 lis 2016, o 13:46
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bigfish »

Moim zdaniem to zwykli handlarze którzy tylko łądnie wydetailują samochód do sprzedaży i jakims lepszym canonem zrobią fotki. Jak sam widzisz po opini michalWro wciskaja kit jak wszedzie a potem Ty za to płacisz bo wątpie w jakaś gwarancje :) Z forum uzytkownik posiada MM nice cars, ogolnie opinie bardzo dobre , ale pamietaj nawet jeśli kupujesz od kogos polecanego który prowadzi komis to nie on użytkował to auto wiec wszystko na chłodno i spokojnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości