LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Postprzez q3_ » 10 sty 2019, o 14:58

Zawsze możesz skorzystać z usług jednej z firm oceniających samochody. Jeśli masz 400km to może nawet wyjdzie taniej niż jechać tylko żeby pooglądać. Swoją drogą na oko wygląda fajnie. Jakbym wciąż szukał to pewnie już bym zlecił oględziny.
q3_
Lex user

Model Lexusa: LS430

Postprzez Michal84 » 10 sty 2019, o 19:21

Taki jak mój:D
Zobacz tylko przednie fotele dlaczego.nie sa wentylowane a z tylu juz sa dlaczego :D
Michal84
Lex user

Model Lexusa: LS 430 lift

Postprzez Bonio » 10 sty 2019, o 19:25

ledziu ja jeżdżę oglądać i nie jeżdżę autami których i tak i tak nie kupię więc po co mam się dodatkowo wku*wiać i marnować sobie i komuś czas skoro z wyglądu auto jest kiblem podczas oględzin, to nie ma co się spodziewać że we wnętrzu/jeździe będzie petarda ;)
Bonio
Lex user

Model Lexusa: brak

Postprzez owczar » 10 sty 2019, o 19:33

Michal84 napisał(a):Taki jak mój:D
Zobacz tylko przednie fotele dlaczego.nie sa wentylowane a z tylu juz sa dlaczego :D

Oczywiście, że są z przodu wentylowane - tylko zdjęcie z telefonu tak oddaje detale...
owczar
Moderator

Model Lexusa: Lexus

Postprzez ledziu » 10 sty 2019, o 19:53

Bonio napisał(a):ledziu ja jeżdżę oglądać i nie jeżdżę autami których i tak i tak nie kupię więc po co mam się dodatkowo wku*wiać i marnować sobie i komuś czas skoro z wyglądu auto jest kiblem podczas oględzin, to nie ma co się spodziewać że we wnętrzu/jeździe będzie petarda ;)

Trzeba założyć stronkę "ku pamięci" :biggrin2:
Są różne przeszkody...w przejechaniu się autem :biggrin2:

fractal napisał(a):Auto wygląda bardzo ładnie, także według mnie przebieg jest realny. Mierzyłem auto miernikiem lakieru i wszędzie 90-120. Niestety nie jeżdziłem nim bo nie ma polskich blach.

Michal84 napisał(a):Taki jak mój:D

Eeetam wystarczy przetrzeć monitor :ok:
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez Hunt » 6 lut 2019, o 04:50

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... BFQT6.html
Jakby ktoś pytał o ten egzemplarz to go widziałem w styczniu.
Z zewnątrz wygląda ok, wszystko ładnie spasowane.
Silnik odpala jak należy, środek w bardzo dobrym nawet stanie jak na ten przebieg. W sumie tylko po kierownicy widać, że ma prawie pół miliona na blacie. Elektryka działa. Przesuwanie przednich, tylnich foteli, pompowanie itp. Teraz minusy.
Nieogryginalna instalacja czujników parkowania, subwoofer oraz dwa głośniki z przodu membrany to już w ogóle nie mają, bo charczą jak stary gruźlik, skończyła się legalizacja butli LPG, przegląd też się skończył, a ubezpieczenie kończyło się jakoś na dniach. Niby auto z polskiego salonu, a żadnych papierów serwisowych nie ma. I teraz dwie wisienki na torcie:
1. Radio navi z anglika większość funkcji nie działa, wyświetla komunikat "die karten..." costam po niemiecku. Działa tylko radio i moc nadmuchu, nawet nie można sterować nawiewami.
2. Lewy tylni miech będzie do wymiany, popękany i nie chce się podnosić do końca (chodzi ale w bardzo małym zakresie).

A tak ponadto z VINu wychodzi koło 1C0 czyli srebrny, a jest... Nieco inny :lol:

Był wystawiony pierwotnie za 21 500.
Jak go oglądałem to cena była już 19 500.
Teraz 18 800. Ciekawe ile jeszcze zejda z ceny
Hunt
Nowy lex user

Model Lexusa: Brak

Postprzez owczar » 6 lut 2019, o 09:46

A czego się spodziewales za te cenę? :) jeździ i skręca, w tym budżecie to już i tak dobrze :)
owczar
Moderator

Model Lexusa: Lexus

Postprzez Hunt » 6 lut 2019, o 23:13

Tego nie wiem, bo jak zobaczyłem radio z angola i leżący lewy tył, to nawet nie chciałem 10 metrów przejechać.
Wiesz, gość przez tel mówił że serwisowane przez miłośnika marki i jak coś było do zrobienia to na bieżąco robił...
Niestety już przestałem szukać LS i jeżdżę konkurencją
:biggrin2:
Hunt
Nowy lex user

Postprzez zdrowy_zab » 6 lut 2019, o 23:54

Hunt napisał(a):jak zobaczyłem radio z angola i leżący lewy tył, to nawet nie chciałem 10 metrów przejechać :biggrin2:

Pojechałeś po LS430 za 18tysięcy i koszt ok 2500zł (1500 miech regeneracja, radio EU (które możnaby, acz nie trzeba) nie wiem, strzelam 1000zł) Cię wystraszył :D :D :D ?
zdrowy_zab
Lex user

Model Lexusa: LS400, IS200T

Postprzez Hunt » 7 lut 2019, o 00:33

Ciężko o radio nie z angola to raz, dwa jak pisałem wcześniej, wiele rzeczy nie działało (jeśli chodzi o sterowanie tym navi-radiem,).
Po 3 do tego bym dodał te nieoryginalne czujniki parkowania... Bałem się co tam może być jeszcze z elektroniką namieszane.
Jak sobie wszystko przekalkulowałem to musiałbym za niego max 12k dać żeby to miało sens, a przecież na tyle nie zejdą... Chociaż czas pokaże :laugh1:
I tak przy okazji w Wawie byłem, także tyle, że straciłem około 1,5h i nadrobiłem może 10km swoim autem.

Poza tym przeczytaj mój cały poprzedni post. To nie były jedyne koszty realne, ani potencjalne.
Hunt
Nowy lex user

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lexus LS