LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

owczar pisze:Szkoda, że nie ma opcji lubię to :)

Swoją drogą, gdyby nie budowa domu to bym przytulił takiego ls430 po lifcie.
Tego z przebiegiem 100k ostatecznie miałeś u siebie czy był tylko do kupienia?
Nie miałem u siebie, dostałem tylko ofertę kupna za 5000 € ale powiem Ci że laleczka taka, kolor 1C0 na którym nie było widać żadnych przejść, skóry jak nowe a LS430 już nie kupię na handel nigdy, mój wspólnik nawet nie ogląda ode mnie zdjęć LS430 które u czasami wysyłam :biggrin2:


Czepiam się ludzi szukających auta w internecie którzy nie mają zamiaru pojechać i zobaczyć, trochę przypomina mi to moje przeglądanie ogłoszeń Toyoty Supry MK 4 na którą mnie nie stać z tym że ja nikomu dupy nie zawracam...
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

A w czym jest problem, żeby ten VIN wrzucić w ogłoszenie i pozbyć się 50% telefonów?
Do tego link do jakiegoś zewnętrznego albumu, gdzie jest dużo konkretnych fotek.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

michalWro pisze:A w czym jest problem, żeby ten VIN wrzucić w ogłoszenie i pozbyć się 50% telefonów?
Do tego link do jakiegoś zewnętrznego albumu, gdzie jest dużo konkretnych fotek.
A w tym jest problem że u mnie np.przez 8 cy podawania vinu nie przyjechał żaden klient, w 6tym mcu zjawiło się dwóch idiotów filozofów aż po 8 cach był konkret czyli podanie vinu ale z umówieniem się w aso. I powiem Ci ciekawostke auto z 2004r.miało 126k.km.było jak nowe, ogłoszeń w całej Eu może 5szt.
Każdy jency, bucy jak źle a prawda jest taka że mogłem sprowadzić pewnie już z 10szt ls i nie sprowadziłem właśnie przez kupujących.
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

No okej, przy czym poruszasz już inny problem.
Jak kogoś męczą telefony dotyczące jakiejś konkretnej rzeczy (w tym wypadku: VIN), to niech podaje tą rzecz w ogłoszeniu. Zawsze to mniej telefonów/wiadomości.

Chyba, że komuś zależy na tym, by mieć jak najwięcej telefonów, by móc potencjalnemu klientowi nawijać makaron na uszy. Albo jedno, albo drugie :)
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

MichalWro nie chodzi mi że dzwonią po nr VIN tylko dzwonią, zabierają czas a nikt nie przyjedzie a te spostrzeżenie na temat klienta na LS430 to nie jest tylko moje, kiedyś widziałem że ktoś wystawił LS430 w super cenie bo jak napisał miał dość telefonów bo każdy dzwonił na nikt nie chciał przyjechać przez kilka miesięcy.
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

michalWro pisze:No okej, przy czym poruszasz już inny problem.
Jak kogoś męczą telefony dotyczące jakiejś konkretnej rzeczy (w tym wypadku: VIN), to niech podaje tą rzecz w ogłoszeniu. Zawsze to mniej telefonów/wiadomości.

Chyba, że komuś zależy na tym, by mieć jak najwięcej telefonów, by móc potencjalnemu klientowi nawijać makaron na uszy. Albo jedno, albo drugie :)
Widzisz każdy wychwytuje co chce czyli Ty skupiasz się na tym vinie i możliwości nawijania makaronu na uszy a ja skupiam się na tym że auto sprzedawałem 8cy, w cenie wypośrodkowanej i w perfekcyjnym stanie.

No i jeszcze następna dygresyjka z tym makaronem i naszych kupcach czyli nie nawiniesz to zapomnij o sprzedaży.... handlarze dostosowali ofertę do potrzeb klyentów...

P.s.

Ostatnio wysyłałem zdjęcia 460ki tak jak przyjechała z ch i ...przerażenie :biggrin2:
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

Odnoszę się do tego, co piszecie.
michalllw pisze:bardzo dużo szukaczy prosiło o nr vin, fotki itd a nikt nie chciał przyjechać po samochód.
-> wstaw do ogłoszenia VIN i fotki, będzie mniej telefonów (ale nadal będą!)
michalllw pisze:MichalWro nie chodzi mi że dzwonią po nr VIN tylko dzwonią, zabierają czas a nikt nie przyjedzie a te spostrzeżenie na temat klienta na LS430 to nie jest tylko moje, kiedyś widziałem że ktoś wystawił LS430 w super cenie bo jak napisał miał dość telefonów bo każdy dzwonił na nikt nie chciał przyjechać przez kilka miesięcy.
-> widać cena wcześniej była zbyt wysoka i przyciągała tylko "telefonistów". Niech wystawia w niższej cenie, to ktoś kupi.
ledziu pisze:auto sprzedawałem 8cy, w cenie wypośrodkowanej i w perfekcyjnym stanie.
-> widać cena była zbyt wysoka na pójście "od ręki".
ledziu pisze:handlarze dostosowali ofertę do potrzeb klyentów...
Doskonale o tym wiem. Tylko skoro taka jest metoda sprzedawania aut, to albo trzeba się dostosować, odbierać masę telefonów, albo iść na przekór i robić po swojemu.

Nie wiem, co Was tak dziwi w sprzedawaniu auta segmentu F w Polsce przez kilka(naście) miesięcy.
Nie każdy jeździ takim autem, nie każdego na nie stać (utrzymanie, nie zakup) i wielu włącza sobie kalkulator.
Ale że cena zakupu jest dość niska, to wielu jest "zastanawiaczy się", którzy chcieliby pojeździć limuzyną z dużym silnikiem.

Dla mnie poprawienie sytuacji jest proste: chcesz mieć mniej telefonów, dokładniej opisuj ogłoszenia.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Michaś ale po co dyskutujesz o czymś czego nie doświadczyłeś ? Piszesz o cenie hmmm...tak się składa że na placu w ch stały dwa identyczne auta jedno wziął kolega drugie ja. Razem je wystawiliśmy on miał tańszą opcje bo bez oem felg (nie do kupienia) i 50k.km.większy przebieg. On miał auto za około 19k.czyli najtańsze w europie ja miałe za 22k a następne były już po 23-26k. I on jeszcze nie sprzedał sprzęta tylko zadawala śledczych a ja sprzedałem wczoraj... więc co ma do tego cena?
A jak mój brat sprzedaje is300sc za 20k.to też jest problem ceny? A opowiedzieć Ci o moim is300sc z przebiegiem 120k.km. który w aso okazał się perfekcyjny a naszym forumowiczom nadal coś nie odpowiadało...

Więc proszę Cię nie tłumacz mi o cenie i nawijaniu makaronu na uszy bo daje ogłoszenia bez pierdolingu i nadal jest źle.

P.s.

Brat sprzedawał nissana sunny gtir jednego z 3ech sprzedanych w pl.
Za 40k. Czekał dwa lata aż dał ogłoszenie za granicą i ktoś kupił w ciągu misiąca i tylko ze zdjęć. Przelał kasę i autko mu zawieźliśmy.
Dodam tylko że w samochód było włożone pewnie koło 30k.gdzie sam zawias kosztował 10k. No ale wiesz nasze kupce są mądrzejsze a Niemiec będzie się cieszył.
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

Leduś, sprzedałem LS400 i sprzedawałem LS430, wystarczyło, żeby złapać trochę doświadczenia.

Jak auta nie możesz sprzedać, to:
- cena jest nieadekwatna do stanu
LUB
- ogłoszenie jest do dupy
LUB
- brak popytu.

Dalsza dyskusja nie ma sensu.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Michasiu nie pie...nicz głupot o cenie i stanie bo powtórze Ci ani cena ani stan nie miały wpływu na poszukiwaczy ... teraz tak gościnnie sprzedaje skode 1,6 tdi z przebiegiem 75k.km.bezwypadkową jak chcesz to podam Twój tel.odpalę Ci działe i posłuchasz sobie głupot których nawet na księżycu by nikt nie wymyślił :biggrin2:
A tak nawiasem mówiąc dwa auta sprzedawałeś hmmm zacnie naprawdę masz wgląd do tego co się dzieje :doh:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości