LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Lexus-Qualitat
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 27 cze 2016, o 14:20
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Krapkowice
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Lexus-Qualitat »

Już dobrze dziecko, wystarczy.
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Arkadyx »

Lexus-Qualitat pisze:cóż za upierdliwy facet i detektyw. Konto na forum założył kiedyś mój syn i faktycznie ma na imię Tomek. Gościu nie wmawiaj mnie oraz innym twoich urojeń.

Jutro umówię się na spotkanie w Zdzieszowicach aby przedstawić im twoje posty, bo jeszcze zostanę o coś posądzony..
Owczar w takim razie zdaje się że musisz uważać, policja ze Zdzieszowic już wyjeżdża po Ciebie :laugh1:
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Dla mnie cena tego LSa jest kosmiczna chociaż ten przebieg troszku ratuje sytuacje...

Ale z drugiej strony jak ktoś będzie chciał kupić ls-a to dołoży z 15k i za 100k może wyrwie ls4..
A jeszcze z innej strony jak kupi za prawie 90k 430kę to przy normalnym użytkowaniu za 3lata nie weźmie 50k + serwis to strata już konkretna.
Albo kupić i trzymać tylko skąd wiadomo ile będzie warte to auto za 5lat... no ale i tak dochodzi koszt ubezpieczeń i podstawowego serwisu...

Takie luźne przemyślenia... :biggrin2:
Awatar użytkownika
rey
Lex user
Posty: 227
Rejestracja: 1 lis 2014, o 23:22
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rey »

Za 90 koła to może sobie kolekcjoner kupić LS430, za kilkadziesiąt lat ceny egzemplarzy w takim stanie mogą być na takim poziomie, albo wyższym i pewnie na takiego czekają.
Smrni
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 2 lut 2015, o 14:21
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Smrni »

Cześć wszystkim, mam nadzieję w niedalekiej przyszłości czynnie uczestniczyć w życiu forum, najpierw jednak potrzebny jest Lexus :)

Jestem zainteresowany zakupem mkIII w wersji poliftowej. Przedlifty są dużo tańsze, no ale jakoś niestety nie mogę się przekonać wizualnie do nich.
Rozpiętość cenowa poliftów jest bardzo duża, wybiorę egzemplarz najlepszy pod kątem cena/stan, LPG niestety konieczne, robię za dużo kilometrów.
Proszę Was o pomoc w wyborze. Aktualnie od najtańszego wybór jest taki:

1. https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... yJzJb.html
2. http://moto.gratka.pl/tresc/lexus-ls-ii ... 6db434da,1
3. http://sprzedajemy.pl/lexus-ls430-2004-nr45296137
4. http://allegro.pl/lexus-ls-430-presiden ... 63298.html

Są jeszcze dwa inne, ale były już tu wcześniej omawiane. Czy ktoś z Was oglądał te powyższe i mógłby coś na ich temat powiedzieć?
Dzięki i pozdrawiam
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Ja bym osobiście unikał auta z LPG- chyba że sprzedawca poda gdzie i kto zakładał instalacje, a całość jest sensownie zrobiona.

Jeśli robisz dużo km, to warto kupić coś z miarę niskim przebiegiem. Z tych 4 najlepiej wygląda ostatni. Auto należało do forumowicza. Jest opisane na forum. Instalacje LPG zakładał w dobrym warsztacie, dbał i wymienił wszystko co było do wymiany. Ale jeździł nim dość krótko więc o szczegóły najlepiej zapytać jego. Jest opisany w naszych lexusach.

3 to auto usera qwaz.
Awatar użytkownika
rey
Lex user
Posty: 227
Rejestracja: 1 lis 2014, o 23:22
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rey »

W ogłoszeniach wszystkie wyglądają na warte uwagi, osobiście bez sprawdzenia w dobrym, najlepiej zaufanym warsztacie drugiego Lexusa bym nie kupił - części nie są tanie, a wiele można sobie oszczędzić wydając kilka stówek na porządny przegląd.

Może i czwórka soli nie widziała, ale to podwozie nie wygląda na fabryczne, widać powtórną konserwację. Samochód wygląda na kompleksowo przygotowany do sprzedaży.

Osobiście najtańsze egzemplarze omijał bym szerokim łukiem. Z tych, za które przepłaciłem zawsze byłem zadowolony, no może LSa kupiłem trochę za szybko, poza tym spodziewałem się po nim trochę więcej B) W każdym jest coś do zrobienia, najważniejsze żeby nie dokładać niepotrzebnie za naprawy, które z założenia nie powinny się zdarzyć.
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

LS430 z przelotem 300+ w ciekawej cenie: www.autoscout24.ch/4710280
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Ładny stan. Tylko trzeba doliczyć VAT, akcyzę i cło :/
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Jak coś to ja będę wystawiać za jakiś czas srebrnego LS430 tylko musi się pomalować :biggrin2: Zderzaki i drzwi :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości