LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
robson1974
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 16:11
Model Lexusa: ls400
Skąd:: lubsko
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: robson1974 »

q3_ pisze:Przyciemniane światła są kwestią gustu, a to jak wiadomo rzecz subiektywna. Ja bym też takich nie chciał, co moim zdaniem nie znaczy, że na przykład poprzedni właściciel nie dbał o ten samochód. Teraz został wystawiony ponownie (http://otomoto.pl/oferta/lexus-ls-ls430 ... yBwvt.html) - jest więcej zdjęć i przynajmniej umyty. W środku wygląda na stan zgodny z deklarowanym przebiegiem. Zastanawia mnie tylko ten kawałek blachy (czy czegoś innego) przed chłodnicą na zdjęciu, gdzie widać silnik... To normalne? Nie wydaje mi się.
Przecież to widać po wnętrzu że ma nalatane lekko z 500 tyś, wiem bo miałem kilkanaście lexusów, miałem z podobnym przebiegiem i wnętrze wyglądało jak nowe, ludzie nie oszukujcie się, w polsce nie kupicie dobrego auta, mam takiego z przebiegiem 263 tyś z niemiec teraz kupiłem i środek jak nowy, będzie na sprzedaż może.
robson1974
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 16:11
Model Lexusa: ls400
Skąd:: lubsko
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: robson1974 »

Na światła bym nie patrzył, tylko na wnętrze, widać że auto ma nalatane z 500-600 tyś
robson1974
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 16:11
Model Lexusa: ls400
Skąd:: lubsko
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: robson1974 »

michalWro pisze:No to powodzenia w kupowaniu ładnego egzemplarza za 25.
Za 15 też można? :)
hahahah jak czytam te brednie to coraz bardziej nienawidze forum, nie klniemy na forum, nikt dobrego ls430 nie sprzeda za 25 tys, ani nawet za 30 tys
mrowaz
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 16 cze 2011, o 18:32
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mrowaz »

Wiele osób pisze, że za dobrego LS430 trzeba zapłacić. Pytanie co jeżeli pojawia się auto takie jak to:?

http://allegro.pl/lexus-ls-430-i6681450630.html

Czy ls430 z tak niskim przebiegiem wart jest 80kPLN? czy może w tym przedziale cenowym rozsądniej szukać LS460?
Kto miał lub ma oba i może porónać?

Pozdrawiam forumowiczów - ciągle szukam LSa dla siebie.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Ta cena to z kolei skrajnosc w drugą stronę. Nawet gdyby miał 15k to ważny jest też wiek. Jeśli chodzi o silnik i skrzynie to przebieg nie robi na tych podzespolach wrażenia. Ale wiek robi spustoszenie na wszystkim co gumowe itp. Swojego kupiłem z Danii z potwierdzonym przebiegiem 148k, a mimo wszystko przednie tuleje dość szybko kleknely.
mrowaz
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 16 cze 2011, o 18:32
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mrowaz »

OK, w takim razie gdyby był wybór LS430 z bardzo niskim przebiegiem (poniże 100kkkm) i historią sterwisową ale ceną w okolicy 50-60kPLN a ls430 za 20kPLN ale z przebiegiem ponad 300kkm co będzie lepszą opcją?
Osobiście skłaniałbym się do opcji droższej:)
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Jeśli stan będzie odpowiadał przebiegowi to oczywiście ta droższa opcja.
Awatar użytkownika
KRYSPIN_lex
Lex user
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2016, o 17:02
Model Lexusa: RX330 GS....
Skąd:: Płock
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: KRYSPIN_lex »

mrowaz pisze:OK, w takim razie gdyby był wybór LS430 z bardzo niskim przebiegiem (poniże 100kkkm) i historią sterwisową ale ceną w okolicy 50-60kPLN a ls430 za 20kPLN ale z przebiegiem ponad 300kkm co będzie lepszą opcją?
Osobiście skłaniałbym się do opcji droższej:)
Hipotetycznie rzecz biorąc jeśli auto ma 300 tys i jest serwisowane tak jak powinno być to robione, niekoniecznie technicznie będzie gorsze od tego co ma 100kkm ale tak czy inaczej takiego pojazdu nie sprzeda nikt za 20 tys pln.

Specjalizuje się w handlu toyotami ok kilku lat i widziałem takie kwiatki gdzie auto miało pieczątki i potwierdzony servis w toyocie, 128 tys km przebiegu i motor kaput.
Po zdjęciu miski w środku było błoto nie olej.
GS300 MK2 angol i EU na śrubki .... priv
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Wszystko wymaga zdrowego podejścia, ale statystycznie stan auta jest odwrotnie proporcjonalny do przebiegu. Choć zdarzają się wyjątki, szczególnie w klasie LS430, gdzie jeżdżą nim z reguły poważni i rozsądni ludzie - ale tu też zdarzają się wyjątki.
Awatar użytkownika
KRYSPIN_lex
Lex user
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2016, o 17:02
Model Lexusa: RX330 GS....
Skąd:: Płock
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: KRYSPIN_lex »

owczar pisze:Wszystko wymaga zdrowego podejścia, ale statystycznie stan auta jest odwrotnie proporcjonalny do przebiegu. Choć zdarzają się wyjątki, szczególnie w klasie LS430, gdzie jeżdżą nim z reguły poważni i rozsądni ludzie - ale tu też zdarzają się wyjątki.
Tak jak piszesz zdrowy rozsądek nieunikniony :ok:

A jeden wyjątek znam osobiście :biggrin2:
GS300 MK2 angol i EU na śrubki .... priv
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości