LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: S600 »

LukaszG pisze:Dobry wieczór Panowie, znacie tego Lexa? Czy cena rzeczywiście odpowiada stanowi pojazdu?

https://www.olx.pl/oferta/lexus-ls-430- ... CVcmU.html

Są zdjęcia ze środka

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... CJROI.html

Niewiele trzeba żeby je znaleźć. Bez pneumatyki przebieg w milach, Ameryka albo Ameryka przez Japonię. Ciekawe czy był sprowadzony jako uszkodzony?

Jest też w odłożeniach inny LS430 polift. Mały przebieg sprowadzony w tym roku, zderzak przód wymieniony.

https://sprzedajemy.pl/ls-430-piekny-po ... nr61488421
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

joy pisze:Ledziu, nie dorabiam ideologii
No nie dorabiasz tylko ktoś szuka auta pod Warszawą a piszesz o cenach spod Amsterdamu :biggrin2:
S600 pisze:Jest też w odłożeniach inny LS430 polift. Mały przebieg sprowadzony w tym roku, zderzak przód wymieniony.
Ładny tylko też odbył bym tą samą drogę czyli ASO.
FONEK
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 31 mar 2020, o 14:27
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: FONEK »

LukaszG pisze:Dobry wieczór Panowie, znacie tego Lexa? Czy cena rzeczywiście odpowiada stanowi pojazdu?

https://www.olx.pl/oferta/lexus-ls-430- ... CVcmU.html
Wrzuć sobie VIN w google i zobacz pierwsze zdjęcie. Moim zdaniem uszkodzony ściągnięty z USA
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: S600 »

FONEK pisze:
LukaszG pisze:Dobry wieczór Panowie, znacie tego Lexa? Czy cena rzeczywiście odpowiada stanowi pojazdu?

https://www.olx.pl/oferta/lexus-ls-430- ... CVcmU.html
Wrzuć sobie VIN w google i zobacz pierwsze zdjęcie. Moim zdaniem uszkodzony ściągnięty z USA
Jeśli to pierwsze zdjęcie z google to ten samochod i poduchy całe to uszkodzenie delikatne.
LukaszG
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2020, o 12:26
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Chorzów
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LukaszG »

S600 pisze: Jeśli to pierwsze zdjęcie z google to ten samochod i poduchy całe to uszkodzenie delikatne.

Rzeczywiście jak na amerykanca to strzał nie był duży, ale jednak parę rzeczy robionych, do tego jak jeden z Panów zauważył, zastanawiające że amory nawet jak nie ma pneumatyki były robione przy takim przebiegu.

Zaraz się okaże, że w zasadzie auto dużo się nie różni od innych ogłoszeń które są za 70% tej kwoty.

Jak to wygląda z ASO i przebiegiem? Jest historia i baza na świat, Europę czy tylko to co w Polsce było robione im się wyświetli?
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Panowie ale z tymi amorami nie przesadzajcie już bo są różne sytuacje więc tak naprawdę może ktoś coś pomógł zepsuć je nie wspomnę już że trafilem kilka razy sprawne amory a głośne w gs mk2/is mk1/yaris z jeszcze mniejszymi przebiegami.
Dla mnievtemat jest prosty to auto nie jest warte tych pieniędzy bo jednak usa, bez pneu i coś było robione.
patol
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 7 paź 2018, o 22:57
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Świdnica
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: patol »

Zresztą auto już trochę wisi na aukcjach i jakby było takie tip-top to już by się znalazł Klient... mimo dość sporej ceny.
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

patol pisze:Zresztą auto już trochę wisi na aukcjach i jakby było takie tip-top to już by się znalazł Klient... mimo dość sporej ceny.
A tu już możemy polemizować... czy tak by szybko poszła sprzedaż bo Polski klient miłośnik lexa znany jest już w bardzo odległych częściach Eu :biggrin2:
Ten Ls dla mnie warty jest około 40k z małym plusem. Ewentualnie plus można zwiększyć jeżeli komuś zwykly zawias odpowiada bo jednak mniej bajerow mniej problemów i mniej kosztów.

Więc jeżeli trafi się klient od kupowania a nie pie...niczenia o nim niech położy na stół 42k.i zobaczymy co się stanie. :ok:
Oczywiście jak najbardziej po sprawdzeniu stanu tech. :klucz:
patol
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 7 paź 2018, o 22:57
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Świdnica
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: patol »

ledziu pisze:A tu już możemy polemizować... czy tak by szybko poszła sprzedaż bo Polski klient miłośnik lexa znany jest już w bardzo odległych częściach Eu :biggrin2:
Przyznam się bez bicia, że też chyba taki byłem... z jakieś 7 miesięcy szukałem... najpierw LS400 lub GS430 MK2. W miarę upływu czasu, więcej pieniędzy się odkładało i zacząłem szukać LS430 lub GS430 MK3.
I w końcu stwierdziłem... bez jaj... tak to ja w nieskończoność będę szukał. I akurat chłopaki z MMNiceCars ściągnęli fajną sztukę... podjechałem z mechanikiem... 5 minut oglądania, 10 minut jazdy próbnej i już był mój :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

patol pisze:podjechałem z mechanikiem... 5 minut oglądania, 10 minut jazdy próbnej i już był mój
Cieszę się że coś u Ciebie drgnęło ... :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości