LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
zighnetar
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 lip 2017, o 23:30
Model Lexusa: szybki
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zighnetar »

oj tam oj tam. Żona mu pewnie zupę przesoliła a Ty akurat wyskoczyłeś z pytaniami :dance3: :dance3:

Generalnie za polifta w dobrym stanie 40k trzeba położyć, te tańsze mają problem albo z pneumatyką, albo po wypadku, albo zmęczone są po prostu i zaniedbane. A nikt nie chce Lexa zmęczonego jeszcze flagowy model. Ale cóż ludzie szukają na siłę okazji a jak to mój kumpel który handluje autami 10 lat ostatnio mówił: "jeśli chodzi o kupno auta to okazji nie ma" :lol:

Obserwuje rynek LS 430 z rok troszkę więcej może. Te ładne sprzedają się w max kilka dni. Te gorsze egzemplarze schodzą dopiero po mocnym zbiciu ceny w ogłoszeniu przez sprzedającego. :hobby:
Bonio
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 28 maja 2012, o 23:17
Model Lexusa: brak
Skąd:: Grajewo
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bonio »

Nie zgodze się z Tobą. Okazje są tylko trzeba non stop śledzić i być czujnym jak stonka w oprysku.
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

zighnetar pisze:
Obserwuje rynek LS 430 z rok troszkę więcej może. Te ładne sprzedają się w max kilka dni. Te gorsze egzemplarze schodzą dopiero po mocnym zbiciu ceny w ogłoszeniu przez sprzedającego. :hobby:
Akurat tu się nie zgodze bo w pl.masz bardzo specyficzny rynek który nic nie ma wspólnego z normalnością...więc raz znikają raz nie...
Co do screenna to kiedyś zareagowałbym obużeniem ale teraz uśmiałem się bo mam jedno auto w ogłoszeniach sam już mam dość śledczych smsowych tylko że jestem cierpliwy i staram się być kulturalnym... im bardziej w las tym trudniej :biggrin2:

P.s.

Żeby nam nie puściły nerwy to dajemy z bratem takie ogłoszenia... :biggrin2:

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... BCh1b.html
Awatar użytkownika
kpk
Lex user
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2016, o 15:57
Model Lexusa: RX350 MK3. Był LS430
Skąd:: Otwock
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kpk »

kpk pisze:Gdyby ktoś szukał to sprzedaję swojego, cena jest do ustalenia. Sprzedaję bo przesiadam się na moto, a LS teraz więcej stoi niż jeździ.
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... BBxH1.html
Po 6 dniach od wystawienia ogłoszenia samochód się sprzedał. Pierwszy kupiec, który przyjechał kupił :).
Pozdrawiam
KPK
LS430 sprzedany.
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

I super.
Jeśli można - w jakiej cenie? Ogłoszenie już nieaktualne.
Może to trochę ludziom otworzy oczy na to, po ile takie auta w dobrym stanie chodzą.
Awatar użytkownika
kpk
Lex user
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2016, o 15:57
Model Lexusa: RX350 MK3. Był LS430
Skąd:: Otwock
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kpk »

Cena wywoławcza to 30tyś było, ale miał do zrobienia minimum trzy elementy. Środek jak i mechanicznie nic do zarzucenia.
Pozdrawiam
LS430 sprzedany.
zdrowy_zab
Lex user
Posty: 151
Rejestracja: 30 sie 2017, o 12:51
Model Lexusa: LS400, IS200T
Skąd:: Pajęczno/Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zdrowy_zab »

Też nie lubię odpisywać na pytania z olx :P szybciej zadzwonić (i zainteresowani kupnem w 95% tak robią).
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Dokładnie, nigdy mi nie przyszło na myśl żeby pisać jeśli naprawdę chcę kupić. Szybki telefon i oględziny.
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: q3_ »

Pewnie że najlepiej zadzwonić. Ale te komentarze sprzedającego to tak czy owak buractwo.
Bonio
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 28 maja 2012, o 23:17
Model Lexusa: brak
Skąd:: Grajewo
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bonio »

Jasna sprawa ze telefon to telefon. Ale chyba nie będę dzwonil do goscia o 23 w nocy :)
Druga sprawa ja swego ls sprzedałem bez ogłoszen na portalach typu otomoto. Mimo braku ogloszenia mialem 3potencjalnych kupców na auto. I sprzedałem temu który jako pierwszy się nim zainteresował.
I wiem że jestw mega dobrych rękach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości