LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Michal84
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 7 lis 2016, o 20:59
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Tarnowskie gory
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Michal84 »

Taki jak mój:D
Zobacz tylko przednie fotele dlaczego.nie sa wentylowane a z tylu juz sa dlaczego :D
Bonio
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 28 maja 2012, o 23:17
Model Lexusa: brak
Skąd:: Grajewo
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bonio »

ledziu ja jeżdżę oglądać i nie jeżdżę autami których i tak i tak nie kupię więc po co mam się dodatkowo wku*wiać i marnować sobie i komuś czas skoro z wyglądu auto jest kiblem podczas oględzin, to nie ma co się spodziewać że we wnętrzu/jeździe będzie petarda ;)
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Michal84 pisze:Taki jak mój:D
Zobacz tylko przednie fotele dlaczego.nie sa wentylowane a z tylu juz sa dlaczego :D
Oczywiście, że są z przodu wentylowane - tylko zdjęcie z telefonu tak oddaje detale...
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Bonio pisze:ledziu ja jeżdżę oglądać i nie jeżdżę autami których i tak i tak nie kupię więc po co mam się dodatkowo wku*wiać i marnować sobie i komuś czas skoro z wyglądu auto jest kiblem podczas oględzin, to nie ma co się spodziewać że we wnętrzu/jeździe będzie petarda ;)
Trzeba założyć stronkę "ku pamięci" :biggrin2:
Są różne przeszkody...w przejechaniu się autem :biggrin2:
fractal pisze:Auto wygląda bardzo ładnie, także według mnie przebieg jest realny. Mierzyłem auto miernikiem lakieru i wszędzie 90-120. Niestety nie jeżdziłem nim bo nie ma polskich blach.
Michal84 pisze:Taki jak mój:D
Zobacz tylko przednie fotele dlaczego.nie sa wentylowane a z tylu juz sa dlaczego :D
Eeetam wystarczy przetrzeć monitor :ok:
Hunt
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, o 21:07
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Hunt »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... BFQT6.html
Jakby ktoś pytał o ten egzemplarz to go widziałem w styczniu.
Z zewnątrz wygląda ok, wszystko ładnie spasowane.
Silnik odpala jak należy, środek w bardzo dobrym nawet stanie jak na ten przebieg. W sumie tylko po kierownicy widać, że ma prawie pół miliona na blacie. Elektryka działa. Przesuwanie przednich, tylnich foteli, pompowanie itp. Teraz minusy.
Nieogryginalna instalacja czujników parkowania, subwoofer oraz dwa głośniki z przodu membrany to już w ogóle nie mają, bo charczą jak stary gruźlik, skończyła się legalizacja butli LPG, przegląd też się skończył, a ubezpieczenie kończyło się jakoś na dniach. Niby auto z polskiego salonu, a żadnych papierów serwisowych nie ma. I teraz dwie wisienki na torcie:
1. Radio navi z anglika większość funkcji nie działa, wyświetla komunikat "die karten..." costam po niemiecku. Działa tylko radio i moc nadmuchu, nawet nie można sterować nawiewami.
2. Lewy tylni miech będzie do wymiany, popękany i nie chce się podnosić do końca (chodzi ale w bardzo małym zakresie).

A tak ponadto z VINu wychodzi koło 1C0 czyli srebrny, a jest... Nieco inny :lol:

Był wystawiony pierwotnie za 21 500.
Jak go oglądałem to cena była już 19 500.
Teraz 18 800. Ciekawe ile jeszcze zejda z ceny
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

A czego się spodziewales za te cenę? :) jeździ i skręca, w tym budżecie to już i tak dobrze :)
Hunt
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, o 21:07
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Hunt »

Tego nie wiem, bo jak zobaczyłem radio z angola i leżący lewy tył, to nawet nie chciałem 10 metrów przejechać.
Wiesz, gość przez tel mówił że serwisowane przez miłośnika marki i jak coś było do zrobienia to na bieżąco robił...
Niestety już przestałem szukać LS i jeżdżę konkurencją
:biggrin2:
zdrowy_zab
Lex user
Posty: 151
Rejestracja: 30 sie 2017, o 12:51
Model Lexusa: LS400, IS200T
Skąd:: Pajęczno/Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zdrowy_zab »

Hunt pisze:jak zobaczyłem radio z angola i leżący lewy tył, to nawet nie chciałem 10 metrów przejechać :biggrin2:
Pojechałeś po LS430 za 18tysięcy i koszt ok 2500zł (1500 miech regeneracja, radio EU (które możnaby, acz nie trzeba) nie wiem, strzelam 1000zł) Cię wystraszył :D :D :D ?
Hunt
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, o 21:07
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Hunt »

Ciężko o radio nie z angola to raz, dwa jak pisałem wcześniej, wiele rzeczy nie działało (jeśli chodzi o sterowanie tym navi-radiem,).
Po 3 do tego bym dodał te nieoryginalne czujniki parkowania... Bałem się co tam może być jeszcze z elektroniką namieszane.
Jak sobie wszystko przekalkulowałem to musiałbym za niego max 12k dać żeby to miało sens, a przecież na tyle nie zejdą... Chociaż czas pokaże :laugh1:
I tak przy okazji w Wawie byłem, także tyle, że straciłem około 1,5h i nadrobiłem może 10km swoim autem.

Poza tym przeczytaj mój cały poprzedni post. To nie były jedyne koszty realne, ani potencjalne.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Ale oglądałeś auto za 1/2 ceny w pełni sprawnego auta... ciężko oczekiwać, żeby w aucie za pół ceny wszystko było ok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości