LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Nie ma ich za dużo. LS430 widzą w ASO od święta. Dlatego lepiej przygotować sobie check listę typowych usterek LS430 i wziąć ze sobą kumatego mechanika oraz ogarnąć jakiś kanał na miejscu.

Nie wyobrażam sobie sprzedawać teraz auta... Nie jestem handlarzem, ale gdyby ktoś chciał żebym poświęcił pół dnia na sprawdzanie auta to bym się nie zgodził - nawet za opłacenie dniówki. W dzisiejszych czasach, czas jest czasem cenniejszy niż pieniądze. Z jednej strony to 50tys, ale z drugiej strony to stary lexus.

Ładne polifty za granicą są droższe niż 3 lata temu.
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

dadan pisze:Niestety teraz 3/4 kupujących bawi się w dedektywów, chca VIN-y sriny zdjęcia.
Takie czasy, naród coraz bardziej świadomy.
zdrowy_zab
Lex user
Posty: 151
Rejestracja: 30 sie 2017, o 12:51
Model Lexusa: LS400, IS200T
Skąd:: Pajęczno/Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zdrowy_zab »

A ja kieruje się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem i dobrym stanem technicznym auta ;) Przebieg na liczniku mnie nie interesuje, a drobne poprawki lakiernicze nie przeszkadają ;)
Michal84
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 7 lis 2016, o 20:59
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Tarnowskie gory
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Michal84 »

Polecam tego sprzedawcę i lexa
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... zDk3E.html
Sam od niego kupiłem gs a
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Polecasz go bo sprzedaje rodzina? Znajomy? To że sam kupiłeś od niego gsa NIC nie oznacza. W ogłoszeniu zaznaczone pierwszy właściciel ? Sprowadzony i pierwszy właściciel wyklucza się wzajemnie. Następnie w opisie: "Tapicerka w bardzo dobrym stanie, nie widać żadnych śladów zużycia." (w aucie z przebiegiem 300 tyś km :lol: ). Tak czepiam się, ale jak ktoś pisze takie bzdety to nie wzbudza zaufania. Z komentarzy na fejsie wychodzi, że zdarzały sie auto z wyciekami itd...
Awatar użytkownika
ProMienisty
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 4 lis 2016, o 00:30
Model Lexusa: HONDA
Skąd:: zach-pom
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ProMienisty »

Vito jest od 2013 roku na forum bmw5er,auta ma raczej ok , ostatnia jego 530d sprzedała się w ciągu 5 dni
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Promienisty znam handlarza który ma auta nie raczej dobre, tylko przeważnie bardzo dobre, tylko nie widziałem żeby ktoś z jego klientów wrzucał na jakimkolwiek forum linki do jego ogłoszeń, więc po co taka nachalna reklama? LS się nie może sprzedać? Jest tutaj też polecany sprzedawca michalllw. Czy wszystkie jego auta były polecane? NIE. Czy ma tak przekoloryzowane opisy? NIE. Czy ktoś z jego klientów wrzuca linki z jego ogłoszeń w celu zrobienia mu reklamy jak ww? NIE.
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adamsky73 »

No i przy podrabianiu książki serwisowej ktoś zapomniał że Lex ma przeglądy co 15k :acute:
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
FanLex
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2017, o 21:36
Model Lexusa: LS400 UCF20 I
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: FanLex »

Witam,

czy któryś z kolegów miał już możliwość konkretnego obejrzenia tego LS430 ze Skarżyska Kamiennej?

Rozmawiałem ze sprzedającym przez telefon, faktycznie akcyza nieopłacona, tablice i krótkie OC podobno są, potwierdził naprawy lakiernicze lekkich obcierek. Bezwypadkowe, serwisowane.

Dzięki za info.
Jurek Killer
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 10 cze 2017, o 16:18
Model Lexusa: LS430 MKIII
Skąd:: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Jurek Killer »

Panowie wybaczcie że troszkę OT zrobię....
Nie znam Vitoo osobiście ale jakieś 2 lata temu skwitowałem jego działalność na wspomnianym forum 5er. Chodziło wtedy o diesla z niskim przebiegiem.
Vitoo udowodnił mi wtedy przebieg i stan auta (nie byłem jego klientem) a ja postanowiłem udowodnić, że handlarz jak handlarz...
W efekcie po wnikliwym sprawdzeniu 3 innych pojazdów w jego ofercie, otwarcie przepraszałem go na forum. Więc jak nie znacie, lepiej nie krytykujcie.
Adamsky73.... lex ma przeglądy co 15000. Ale po okresie gwarancyjnym ma przeglądy wtedy gdy się właściciel zdecyduje na jazdę do ASO. Znikomy procent samochodów jest serwisowanych w ASO po gwarancji. Założę się, że jak przetrzepiesz historię jego samochodu czy samochodów to tak jak ja będziesz przepraszał (jeśli masz jaja oczywiście).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości