LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

jangrzyb pisze:
ledziu pisze:c numery zakrywa się po to żeby chciażby mąż nie tłumaczył się ze sprzedaży/zakupu przed żoną, po to żeby złodziej nie sprawdził gdzie auto stoi i kogo okraść (znam takie dwa przypadki), po to żeby sąsiadka nie była zazdrosna, po to żeby inny Janusz nie wypominał zakupu na handel bo to też jest okropnie złe jak kupisz za 5k a wystawisz za 10k, po to żeby firma od ubezpieczeń gnębiła tylko właściciela telefonu a nie też właściciela auta...
smiechu warte...teorie goscia co pizze rozwozi...badzmy powazni... zlodziej na 10 letnie auto? zazdrosny sąsiad? a co on na bieżąco OLX przegląda i szuka, i szuka... no i oczyiście żona Grażyna przegląda olx czy mąż nie sprzedaj eza tanio... zal...
tłumaczenia Mirka co ma coś do ukrycia....
Chłopie miałem jazdy z powodu śmietnika za 12,5k...bo zdenerwowałem "kupca" nie zgodzeniem się na jego formę zapłaty i to na etapie telefonu, a auto było na podwórku mojej mamy więc chciałbyś żeby taki jemioł przyjechał do Twoich rodziców...???! Kolegi tata był napadnięty z powodu obsranego passata, do tego ciesz się że są zasłaniane tablice bo jak wszystko byłoby takie miodzikowate to oglądałbyś lexusy ale na obrazku i nie ciągnij dalej tematu bo zbyt mało wiesz ... więc skup się na aucie albo idź na grzyby Janie :laugh1:

I nie patrz ze swojej perspektywy na motoryzację bo masz mocno ograniczony horyzont a są różni ludzie z różnymi sytuacjami moto życiowymi...
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Panowie wystarczy tych przepychanek. Wracamy do meritum tego tematu.

Żeby zrozumieć obie strony trzeba jednak stanąć po obu stronach. Różnych ludzi nie kupuje i zawsze wśród sprzedających i kupujących zdarzy się ktoś średnio normalny, który oaze spokoju wyprowadzi z równowagi.

W przypadku sprzedawcy tego LS to ciężko nawet komentować poziom, ale założę się, że wcześniej odpisał pewnie na 10 durnowatych zapytań typu - na zdjęciach widać ze malowany, dam połowę i biorę, zamienię się na fabie 1.2, czy mógłby Pan do mnie przyjechać bo nie mam jak do Pana jechać.
jangrzyb
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 23 lis 2018, o 19:00
Model Lexusa: szukam LS/GS
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jangrzyb »

ledziu pisze:
jangrzyb pisze:
ledziu pisze:c numery zakrywa się po to żeby chciażby mąż nie tłumaczył się ze sprzedaży/zakupu przed żoną, po to żeby złodziej nie sprawdził gdzie auto stoi i kogo okraść (znam takie dwa przypadki), po to żeby sąsiadka nie była zazdrosna, po to żeby inny Janusz nie wypominał zakupu na handel bo to też jest okropnie złe jak kupisz za 5k a wystawisz za 10k, po to żeby firma od ubezpieczeń gnębiła tylko właściciela telefonu a nie też właściciela auta...
smiechu warte...teorie goscia co pizze rozwozi...badzmy powazni... zlodziej na 10 letnie auto? zazdrosny sąsiad? a co on na bieżąco OLX przegląda i szuka, i szuka... no i oczyiście żona Grażyna przegląda olx czy mąż nie sprzedaj eza tanio... zal...
tłumaczenia Mirka co ma coś do ukrycia....
Chłopie miałem jazdy z powodu śmietnika za 12,5k...bo zdenerwowałem "kupca" nie zgodzeniem się na jego formę zapłaty i to na etapie telefonu, a auto było na podwórku mojej mamy więc chciałbyś żeby taki jemioł przyjechał do Twoich rodziców...???! Kolegi tata był napadnięty z powodu obsranego passata, do tego ciesz się że są zasłaniane tablice bo jak wszystko byłoby takie miodzikowate to oglądałbyś lexusy ale na obrazku i nie ciągnij dalej tematu bo zbyt mało wiesz ... więc skup się na aucie albo idź na grzyby Janie :laugh1:

I nie patrz ze swojej perspektywy na motoryzację bo masz mocno ograniczony horyzont a są różni ludzie z różnymi sytuacjami moto życiowymi...
jeśli Ty, Twoja rodzina i znajomi mają takie suytuacje, to może z Wami jest coś nie tak? historie tak samo realne jak autentyczne przebiegi aut u Mirasa... oczywiście że mało wiem, najwiecej takich krzywych akcji mają komisowi Janusze....
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Prosiłem o coś. Wycieczki personalne będą nagradzane.
impjedrzejczyk
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2018, o 17:37
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Duchnice, pow. warsz
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: impjedrzejczyk »

Witam forumowiczów,
jestem na etapie poszukiwania swojego pierwszego lexa. Przyznam się, że strasznie cieżko coś znaleźć. Udało mi się jednak namierzyć ten egxemplarz
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... BztmL.html
Czy ktoś z Was wie coś o nim więcej? Widział go może?
Jestem w kontakcie z właścicielem i sporo mi już o nim powiedział, bardzo chętnie udziela wszelkich informacji jednak znajduje się 400KM ode mnie więc to trochę logistyczne wyzwanie.
Jeste ciekaw Waszej opinii. Będę wdzięczny.

Pozdrawiam
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Pisałem z właścicielem kilka razy na FB, jeszcze za nim go kupił.

Nikt z ogłoszenia Ci nie podpowie.. Ja bym po prostu pojechał. Swojego znalazłem w ogłoszeniu i nie pytając nikogo na forum pojechałem 800km w jedną.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

impjedrzejczyk pisze:Witam forumowiczów,
jestem na etapie poszukiwania swojego pierwszego lexa. Przyznam się, że strasznie cieżko coś znaleźć. Udało mi się jednak namierzyć ten egxemplarz
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... BztmL.html
Czy ktoś z Was wie coś o nim więcej? Widział go może?
Jestem w kontakcie z właścicielem i sporo mi już o nim powiedział, bardzo chętnie udziela wszelkich informacji jednak znajduje się 400KM ode mnie więc to trochę logistyczne wyzwanie.
Jeste ciekaw Waszej opinii. Będę wdzięczny.

Pozdrawiam
Ma rejestracje zasłonięte więc pewnie przekręt :laugh1:

A tak na poważnie zrób tak jak owczar pisał bo te filozofie wiecznych poszukiwaczy często opierają się na detalach typu "zasłonięte numery", "brak emblematu" albo "oglądałem i się nie przejechałem"... :piwko:
impjedrzejczyk
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2018, o 17:37
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Duchnice, pow. warsz
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: impjedrzejczyk »

Jasne, tak będzie trzeba zrobić. W końcu to nie koniec świata :)
Dziękuję
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Sprzedawca to na pewno nie handlarz - raczej pasjonat motoryzacji. Nie znam tego auta, więc się nie wypowiem. Wiem na pewno, że po zakupie dopieszczał go dla siebie, ale z powodów osobistych sprzedaje.

Sztuka fajna, bo ma nawet radar. Dodatkowo ostatni wypust. Widziałem jeszcze zdjęcia z Hiszpanii i nie ma się naprawdę czego doczepić.
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: q3_ »

Zawsze możesz skorzystać z usług jednej z firm oceniających samochody. Jeśli masz 400km to może nawet wyjdzie taniej niż jechać tylko żeby pooglądać. Swoją drogą na oko wygląda fajnie. Jakbym wciąż szukał to pewnie już bym zlecił oględziny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości