LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Zresztą, zadzwonię to pogadamy :)
Awatar użytkownika
markami
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2013, o 22:17
Model Lexusa: Lexus LS430/Toyota Avensis T25
Skąd:: Podlaskie
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: markami »

"owczar" zwróć uwagę na tylne prawe światło widać że żarówka przepalona i coś ciemny ten prawy klosz jak by był zalany pytanie czy nie był wymieniany itp? Sprawdzić oznaczenia na kloszu.Lakier mógł być polerowany bo w celu odświeżenia na czarnym kolorze ciężko wychwycić malowanie brać miernik i sprawdzić dla świętego spokoju.
Awatar użytkownika
markami
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2013, o 22:17
Model Lexusa: Lexus LS430/Toyota Avensis T25
Skąd:: Podlaskie
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: markami »

markami pisze:"owczar" zwróć uwagę na tylne prawe światło widać że żarówka przepalona i coś ciemny ten prawy klosz jak by był zalany pytanie czy nie był wymieniany itp? Sprawdzić oznaczenia na kloszu.Lakier mógł być polerowany bo w celu odświeżenia na czarnym kolorze ciężko wychwycić malowanie brać miernik i sprawdzić dla świętego spokoju.
Zapomniałem jeszcze dopisać sprawdź wydech prawy coś różni się od lewego końcówka rury może to tylko tak wyszła fotka.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Słuszna uwaga, rzeczywiście prawa lampa od strony klapy jakaś ciemna. Trzeba się jej przyjrzeć.

Wydechy też się różnią. A jak ls miał oryginalnie? Domyślam się, że ten po lewej skierowany w dół jest ori...
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Z tego co doczytałem, to tłumiki w LS430 są długowieczne. Możliwe zatem, że auto miało małą przygodę z tej strony. Warto się temu przyjrzeć, czy przygoda to był mocny strzał czy lekkie uszkodzenie. Na świecących lampach widać jeszcze lepiej, że jest tam wilgoć.
Awatar użytkownika
markami
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2013, o 22:17
Model Lexusa: Lexus LS430/Toyota Avensis T25
Skąd:: Podlaskie
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: markami »

Tak rura końcowa (wydechu przed liftem jest skierowana do dołu by nie kopcić zderzaka) po lifcie są proste ale są wycięcia w zderzaku pod nie a poza tym końcówki są w większym rozmiarze i ze stali nierdzewnej. Przebieg może być aktualny. Sprawdź czy skóry nie były malowane (jak się błyszczą jak psu jajca :D były malowane).
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Sam malowałem w swoim, więc wiem jak mogą się błyszczeć :)

Póki co chcę się umówić z maniek_ls400 i luknąć na jego sztukę aby mieć odniesienie. Nie mając styczności z tym autem, nawet parch może wydać się fajną sztuką ;)
Bobas
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 23:36
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczytno
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bobas »

Ten lexus stał z 2 miesiące temu ok 2 dni na allegro za 19900. Aktualny właściciel sam się chwalił przez telefon ze za 18000zł kupił. Z opowieści 3 elementy malowane, nie działa el. kierownica, fotel kierowcy "wyślizgany".
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

No to by wyjaśniało czemu tak długo stoi w tej cenie :)

Prosiłem o zdjęcia fotela kierowcy, ale sprzedający nie bardzo chciał przesłać. Ostatecznie obiecał przesłać, ale zdjęć nie otrzymałem. Możliwe, że ten przebieg 350kkm nie jest nawet autentycznym przebiegiem.
Sergiusz
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 3 sty 2013, o 21:14
Model Lexusa: gs400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Sergiusz »

Auto to było ok. 2 miesiące temu na otomoto za 19900. Ogłoszenie pojawiło się w piątek a zginęło w poniedziałek przed południem. Rozmawiałem wtedy w sobotę przez telefon z poprzednim właścicielem i chciałem umówić się na oglądnięcie tego auta, ale w weekend właściciel nie chciał się spotkać. Dowiedziałem się, że nie działa regulacja kierownicy, w zawieszeniu do wymiany jest jakaś końcówka, a gdy zapytałem o zawieszenie to dowiedziałem się, że poci się któryś amortyzator.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości