LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

W stosunku do 460 ciężko powiedzieć. Podobne opinie widziałem na forach amerykańskich. Jednak wygląd 460 do mnie bardziej przemawia.

XJR klasa :)
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Tak samo jakość 430 w stosunku do 400, podobno :)
zighnetar
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 lip 2017, o 23:30
Model Lexusa: szybki
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zighnetar »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... 6a5211dd09

Ktoś coś wie? Nowe ogłoszenie. Powoli tracę wiarę, że znajdę jakiegoś LS 430 dla siebie do 35k w znośnym stanie. Nie wymagam cudów ale po autach które już oglądałem chyba wezmę też pod uwagę jakiegoś bardzo zadbanego gs mk2.
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Ktoś się ostro wygłupił z tym ogłoszeniem. W zasadzie przy takim ogłoszeniu zawsze myślę, że nic głupszego nie można wymyśleć, ale potem jest następne i granica znowu przekroczona.

Do rzeczy, handlarski zwykły bełkot, nic o stanie technicznym. Teksty pierwszy właściciel, prezes dużej firmy brzmi równie dobrze jak samochód od dziadka lekarza - emeryta. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że prezes firmy jeździ 15-letnim lexusem...

Tym autem nie możesz wracać na pewno na kołach. Radziłbym szukać czegoś za granicą...
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

No powiem Ci, że sam się zdziwiłem jak znalazłem kim był poprzedni i jedyny właściciela Lexusa którego kupiłem. Właściciel sporego holdingu farmaceutycznego w Danii. Co ciekawe jeździł tym autem 10 lat.

Z tym wracaniem na kołach oczywiście bzdura.
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

A co jest nie tak z wracaniem na kołach?
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Auto jest wyrejestrowane za granicą, nie jest dopuszczone do ruchu w Polsce. Więc i OC nie jest nic warte.
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Owczar tutaj ma 14 lat i blisko 400 tyś km. Moje byłe auto też przez 15 lat miało jednego właściciela, ale miał 120 tyś km. Twój chyba też miał przebieg "atrakcyjny". Takie wiekowe auto plus tyle km, raczej nie jest to opłacalne, zwłaszcza że podobno serwisował tylko w ASO. To musiał być prawdziwy pasjonat :) Dla mnie głupotą jest pisanie tego w ogłoszeniu, bardzo ciekawi mnie stan techniczny, a nie ma słowa o nim (opony, hamulce, wydechy, elektryka itd).
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

owczar pisze:Auto jest wyrejestrowane za granicą, nie jest dopuszczone do ruchu w Polsce. Więc i OC nie jest nic warte.
A niemieckie blachy zjazdowe? Z tego co pamiętam, są obowiązujące w Polsce.

EDIT: no i w sumie skąd pewność, że auto zostało wyrejestrowane?
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

dadan, oczywiście masz rację. Ciężko w to wszystko uderzyć. Gdyby je serwisowal w ASO do końca to pewnie już jakiś czas temu musiałby zainwestować w nowe zawieszenie, które przekroczyloby wartość auta.
I tak jak napisałeś, gdyby było serwisowane to warto wspomnieć co było ostatnio robione. Lexus nie jest niezniszczalny i eksploatację trzeba robić, nie ma mocnych :)

michalWro, niemieckie tablice zjazdowe są tylko dla aut z Niemiec i z tego co wiem musi być aktualny TUV. W innych sytuacjach to naciaganie przepisów - bo takie tablice można założyć na dowolne auto. Można je w końcu zamówić przez internet. Ale nadal obowiązują tylko dla aut z Niemiec.

Podobno ma być jakaś nowelizacja przepisów i będą podobne tablice w Polsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości