LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: karole 10 »

Może coś w tym być,jechałem kiedyś ls 430 bez pneumatyki i naprawde komfort jazdy jest świetny.Osobiscie mam ls z pneumatyka i moim zdaniem różnicy nie ma.A może nawet na sprężynie jest lepiej.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Wersja bez pneumatyki jest wygodna, ale to niestety inna bajka.

Amerykanie potrafią wbrew pozorom liczyć. Ichnia wersja ultra luxury była droższa od zwykłej o ladne dolary - zresztą tak jak w Europie president. Tylko że tam, na takie auto było stać zwykłego obywatela, a nie tylko wybranych.

Ls430 w wersji golas różni się znacząco, nawet skóry są z innej półki.
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: karole 10 »

Może to tylko moje odczucia ale jechałem kiedyś Ls 400 z pneumatyką i mam wrażenie ze jest bardziej komfortowa niż ta w Ls 430.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

A jakie koła w ls430? Biorąc pod uwagę że to niemalże bliźniacze rozwiązania, trochę to dziwi :)
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: karole 10 »

Standardowe 17 opona toyo. Może to tylko moje odczucia.Chociaż słyszałem ze pierwszy lexus Ls miał najbardziej komfortowe zawieszenie,a każda kolejna generacja miała bardziej twardo zestrojony zawias.
LukaszG
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2020, o 12:26
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Chorzów
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LukaszG »

Dobry wieczór Panowie, znacie tego Lexa? Czy cena rzeczywiście odpowiada stanowi pojazdu?

https://www.olx.pl/oferta/lexus-ls-430- ... CVcmU.html
Awatar użytkownika
joy
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 4 mar 2019, o 13:29
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Holandia
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: joy »

Przebieg rzeczywiście symboliczny, jeśli jest prawdziwy, ale to chyba akurat stosunkowo łatwo zweryfikować w ASO. Nie wiemy, jaka to wersja i czy zawieszenie pneumatyczne czy zwykłe. Mam Presidenta z tego samego rocznika, rok temu kupiłem go w Holandii z przebiegiem 190.000 km za 14.750 euro (po dzisiejszym kursie jest to 66.700 zł.), więc ta cena jest niezła, uważam, jeśli auto jest bezwypadkowe, a zapewne można jeszcze sporo utargować zważywszy na aktualny zastój spowodowany pandemią.
Trochę mnie zastanawia wymiana tylnych amorów (chyba chodzi o tradycyjne, nie pneumatyczne?), ale konieczność ich wymiany przy tym przebiegu ??? I dlaczego nie ma ani jednego zdjęcia wnętrza?
Ogólnie wygląda to nawet zachęcająco, tylko jak zawsze trzeba wszystko sprawdzić... O poliftowe LS 430 jest dość trudno, wiem, bo długo szukałem odpowiedniego dla siebie, a z takim przebiegiem jak ten (jeśli jest autentyczny), to rzeczywiście biały kruk...
Piotr-PK
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 5 lip 2019, o 22:08
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Kalisz
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Piotr-PK »

Z tego co pamiętam, to to wersja bez pneumatyki. Kiedyś były zdjęcia wnętrza.
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

joy pisze:Przebieg rzeczywiście symboliczny, jeśli jest prawdziwy, ale to chyba akurat stosunkowo łatwo zweryfikować w ASO. Nie wiemy, jaka to wersja i czy zawieszenie pneumatyczne czy zwykłe. Mam Presidenta z tego samego rocznika, rok temu kupiłem go w Holandii z przebiegiem 190.000 km za 14.750 euro (po dzisiejszym kursie jest to 66.700 zł.), więc ta cena jest niezła, uważam, jeśli auto jest bezwypadkowe, a zapewne można jeszcze sporo utargować zważywszy na aktualny zastój spowodowany pandemią.
Trochę mnie zastanawia wymiana tylnych amorów (chyba chodzi o tradycyjne, nie pneumatyczne?), ale konieczność ich wymiany przy tym przebiegu ??? I dlaczego nie ma ani jednego zdjęcia wnętrza?
Ogólnie wygląda to nawet zachęcająco, tylko jak zawsze trzeba wszystko sprawdzić... O poliftowe LS 430 jest dość trudno, wiem, bo długo szukałem odpowiedniego dla siebie, a z takim przebiegiem jak ten (jeśli jest autentyczny), to rzeczywiście biały kruk...

A ja bym nie przesadzał z tym dorabianiem ideologii dla Ls430fl bo zaraz się dowiemy że opłaca się więcej dać niż za nowego :doh:
To że daleś 66k za ls mk3 fl to jest Twoja sprawa i Twoja kieszeń tylko nie mazywaj tego normą bo w pl nawet 50k jest sporo chociaż jeżeli byby stan zgodny z przebiegiem i brak malowanek to można się jak najbardziej zastanowić.


Co do tego sztuki z Grójca to za te pieniądze umawiać się na wstępne oględziny na miejscu a potem Lexus Puławska i tyle w temacie. Za tą kasę punktować go i już.
Jeżeli znajdą się problemy mechaniczne kalkulator, suma i negocjacja chyba że coś wyjdzie na ostro to wtedy rezygnacja.
Awatar użytkownika
joy
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 4 mar 2019, o 13:29
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Holandia
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: joy »

Ledziu, nie dorabiam ideologii. Polski rynek aut używanych rządzi się innymi prawami, ja kupowałem w Holandii. Na Zachodzie nie znajdziesz bezwypadkowego, serwisowanego auta z niewielkim, autentycznym przebiegiem w cenie jak na otomoto. Przymierzałem się do kilku, wybór padł na auto z komisu dilerskiego Lexusa, dostałem pół roku gwarancji. Tu są takie ceny.
Ale nie jest łatwo upolować zadbaną, w pełni sprawną sztukę z niewielkim przebiegiem i serwisowaną. A już na pewno cena nie będzie wtedy okazyjna...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości