LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
BOD
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 8 paź 2016, o 22:52
Model Lexusa: GS 300 Prestige '05
Skąd:: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BOD »

Jestem po oględzinach poniższego egzemplarza:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... ec96c8ce38

Zalety:
- auto miało wymieniany kompletny rozrząd przy przebiegu 295 tkm,
- zawieszenie pneumatyczne jest sprawne,
- zostały wymienione kompletne hamulce przez obecnego właściciela,
- środek jest w bardzo ładnym stanie.

Wady: (oczywiście są to subiektywne odczucia, każdy do używanego auta podchodzi indywidualnie)

- nieumiejętnie polakierowany tylny, prawy błotnik, jest spora różnica w odcieniach, poza tym elementem lakierowana była tylko maska, na podstawie wskazań miernika lakieru,
- na klapie bagażnika, przy listwie obecny właściciel zrobił nieumiejętne zaprawki z pędzelka, element kwalifikuje się do powtórnego malowania,
- tylny zderzak do lakierowania, został zarysowany,
- opony letnie przez telefon miały być ,,do jazdy", są sparciałe, mają mało bieżnika, nadają się do natychmiastowej wymiany,
- do wymiany jest trójnik układu wydechowego (sprzedający wspominał o tym w rozmowie telefonicznej),
- przednie lampy są zmatowiałe i brzydkie, bez regeneracji się nie obędzie,

Auta nie oglądałem od spodu, ponieważ auto nie przekonało mnie na tyle, żeby dokonać dogłębnej weryfikacji jego stanu technicznego. Auto nie jest złe, bardzo fajnie się nim jeździło, ale nie było ,,chemii" między nami.

Jeśli komuś nie przeszkadza srebrny lakier i jest w stanie usunąć wymienione przeze mnie usterki, myślę, że po stargowaniu ceny można rozważyć zakup tego egzemplarza.

Ja szukam dalej. :LEXUS:
jezyk_05
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 3 paź 2014, o 18:50
Model Lexusa: LS 430 / gs 430 mk3
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jezyk_05 »

A czy tego może ktoś miał okazję oglądać ?? https://allegro.pl/ogloszenie/lexus-ls- ... 7450120222
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Byłem, oglądałem, polecam, wszystko jest sprawne, serwis zawsze w ASO - zastanawiam się czy go nie zarezerwować :)

https://uzywane.lexus-polska.pl/oferta/lexus-ls/2647
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Wygląda ciekawie - pierwszy właściciel w PL - rzadko się zdarza coś takiego. Pytanie, nad czym się zastanawiasz? Pisząc tutaj możesz za chwilę nie mieć co rezerwować :D
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Zastanawiam się, bo właśnie jestem też po oględzinach BMW 5 (2012 r.) i różnica jest ogromna, tylko musiałbym jednak sporo dołożyć...
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

W późniejszym użytkowaniu też. Jaki silnik w BMW?
grzkas
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 11 lut 2015, o 11:38
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Tilburg, Holandia
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: grzkas »

mrowaz pisze:Nierozumiem dlaczego napisane, że z Niemiec a blachy z NL? Jeżeli auto z NL to dowiedz się gdzie serwisowane i zapytaj serwisu o jakąś historię auta - numery tablic powinny wystarczyć (jedne blachy na całe życie auta w NL).
Można też od razy spróbować zapytać Louwnan Lexus den Haag.
Widziałem bardzo podobny samochód w NL do wzięcia za 5200Euro, jedyne co mi nie pasuje to przebieg. W tamtym egzemplarzu było to coś około 378000km. Natomiast ma ramkę z Hagi a tamten był do kupienia właśnie pod Hagą...
Tak czy inaczej na początek skontaktowałbym się z Lexusem celem potwierdzenia historii i przede wszystkim przebiegu. Jest w NL jakiś LS z LPG co ma pod 1mln km.
Wiem, że to starszy post, ale akurat sobie sprawdziłem tego Lexusa i rzeczywiście był sprowadzony z Holandii, miał zaledwie dwóch właścicieli i był od początku w kraju tulipanów.

I tak panowie, macie racje, LSy III generacji trzymają cenę bardzo mocno, sam tydzień temu nabyłem LS430 2001 po ponad 4 miesięcznych poszukiwaniach od pierwszego właściciela z przebiegiem 170 000km, ale więcej z tej historii opisze w prezentacji mojego nowego zakupu.

Za dobrego LSa trzeba dobrze zapłacić i koniec kropka :) problem jest też taki, że te auta nawet po przebiegach rzędu 400-500 tys km potrafia wyglądać i jeździć jak nowe, to może byc zgubne przy oględzinach. Tak samo uwaga na temat pneumatycznego zawieszenia - ta generacja miała najtrwalsze zawieszenie ze wszystkich, takie info dostaje w każdym serwisie Lexusa w Holandii.

Szukajcie a znajdziecie! :)
Pawelll
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2018, o 17:13
Model Lexusa: LS
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pawelll »

Przeglądałem cały wątek i nie znalazłem nic na temat tego ogłoszenia Lexusa z Ząbkowic Śląskich, a ogłoszenie wisi już kilka miesięcy, a niedawno sprzedający wstawił inne zdjęcia. Czy oglądał ktoś może ten egzemplarz lub ma jakieś informacje o nim?
https://www.olx.pl/oferta/lexus-ls-430- ... e5d34a6bc2
pamirso
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2017, o 21:17
Model Lexusa: BRAK
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: pamirso »

Kaloteck pisze:Byłem, oglądałem, polecam, wszystko jest sprawne, serwis zawsze w ASO - zastanawiam się czy go nie zarezerwować :)

https://uzywane.lexus-polska.pl/oferta/lexus-ls/2647
Witam,

sprawdz prosze PW.

Pozdrawiam.
gsm88
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2017, o 11:24
Model Lexusa: ls 400
Skąd:: Zgorzelec
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gsm88 »

witam!

czy ktoś z Was wie coś o tym egzemplarzu?

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... AIJBi.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości