LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Pamiętasz może w jakiej miejscowości był do sprzedania i z jakim przebiegiem?
Sergiusz
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 3 sty 2013, o 21:14
Model Lexusa: gs400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Sergiusz »

Przebieg ok 350tys, samochód był w Warszawie, na podstawie numeru telefonu poprzedniego właściciela znalazłem stronkę z której można wnioskować do jakich celów używany był samochód http://lexuslimo.pl/ (zdjęcia samochodu zostały już usunięte ze stronki).
Bobas
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 23:36
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczytno
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bobas »

Sergiusz pisze:Przebieg ok 350tys, samochód był w Warszawie, na podstawie numeru telefonu poprzedniego właściciela znalazłem stronkę z której można wnioskować do jakich celów używany był samochód http://lexuslimo.pl/ (zdjęcia samochodu zostały już usunięte ze stronki).
Dokładnie, też doszukałem się tej stronki:) 19900 to była okazja, a teraz sam fakt dać zarobić handlarzowi 6 tysięcy jakoś zniechęca mnie to tego auta :down:
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Mnie bardziej zniechęca fakt, że sprzedaje niby jako ostatni właściciel od 2011 i ukrywa istotne szczegóły. Coś czuje ze trzeba będzie się wybrać do Niemiec.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Ostatecznie nawet nie oglądałem tego auta. Pojechałem w ciemno do DE obejrzeć auto z ogłoszenia i okazało się, że to co mi powiedział sprzedawca w 100% zgadza się ze stanem rzeczywistym. No i tak stałem się właścicielem LS430 z 2003 roku w wersji president, w czarnym kolorze i super stanie technicznym z przebiegiem 148kkm :)

Auto po wymianie zestawu hamulcowego, z książką serwisową do samego końca od 1 właściciela- w dodatku niepalącego. Po otwarciu drzwi czuć przyjemny zapach skóry jak w nowym aucie :)
Bobas
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 23:36
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczytno
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bobas »

http://allegro.pl/lexus-ls430-president ... 91623.html

Kolejny od tego samego handlarza. Podobna sytuacja stał 2 dni na allegro ok 10 dni temu za 19700. Po uderzeniu w zwierzyne ale juz poskladany "do malowania".
Awatar użytkownika
markami
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2013, o 22:17
Model Lexusa: Lexus LS430/Toyota Avensis T25
Skąd:: Podlaskie
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: markami »

A mi się wydaje że to jest ten sam co był. Tylko felgi założone z Lexa po lifcie. Zobacz wydech prawy zakończenie rury o dziwo podobny jak wcześniejsza aukcja:)
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Też na to zwróciłem uwagę. Wszystko się zgadza. Auto po prostu odświeżone. W takim zestawieniu kolorystycznym ciężko o identyczną sztukę.

Jak na 350kkm to wygląda naprawdę dobrze. Tylko zastanawiam się czy nie wleciała jakaś tapicerka z anglika.

Te felgi od polifta ładnie się prezentują. Ale chyba ciężko dostać? Ten telefon ze schowka też bym przytulił :) Mam identyczny zestaw u siebie, ale bez telefonu. Mógłbym po prostu przekierowywać połączenia. A że ta motka jest 2 systemowa to zasięg by miała wszędzie.
Awatar użytkownika
MPower
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 20 cze 2011, o 17:05
Model Lexusa: LS400
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: MPower »

owczar pisze: Te felgi od polifta ładnie się prezentują. Ale chyba ciężko dostać?
Nie tak ciężko - trzeba tylko śledzić ogłoszenia :D Też mi się podobały - kupiłem jeden komplet. Niedawno udało mi się jeszcze dokupić drugi komplet z planem ich pochromowania.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Za ile można je wyrwać w przyzwoitym stanie? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości