LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kpk
Lex user
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2016, o 15:57
Model Lexusa: RX350 MK3. Był LS430
Skąd:: Otwock
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kpk »

735 pisze:Czy zna ktoś bądź widział na żywo ten egzemplarz,cena atrakcyjna.
https://sprzedajemy.pl/mega-okazja-ls43 ... nr51248642
Coś wysoko stoi, ale może jest ustawiony na HI. Na 10 zdjęciu widać rozebraną kolumnę kierownicy, ciekawe w jakim celu?
Pozdrawiam
LS430 sprzedany.
PaRa
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 25 lip 2014, o 21:24
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: PaRa »

Od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia i w Polsce auto po lifcie to wielki rarytas, na zachodzie też nie ma ich zbyt dużo.
Chyba łatwiej 460 kupić.
735
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 19 lut 2017, o 17:18
Model Lexusa: Ls400
Skąd:: Zduńska Wola
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: 735 »

Witam,czy ogladal ktos Ls430 za 28999zl z Kedzierzyna-Kozla ?
735
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 19 lut 2017, o 17:18
Model Lexusa: Ls400
Skąd:: Zduńska Wola
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: 735 »

Czy ten egzemplarz jest komuś znany : http://allegro.pl/lexus-ls-430-i6917378620.html
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

Ja kojarzę jedynie, że auto widziałem na ogłoszeniach minimum pół roku temu (jak nie więcej).
Z oczywistości to wersja dość biedna (brak keylessa, niePresident, szare plastiki przy dźwigni zmiany biegów i sterowaniu szybami, brak wentylacji foteli, kierownica bez drewna), z drugiej strony większość to tylko bajery, które na przyjemność z jazdy nie wpływają jakoś mocno (szczególnie gdy nie jeździsz nim z tyłu, za to zyskujesz większą pojemność bagażnika). Zaboleć może brak czujników parkowania.
Na plus sporo dokumentów.

Tu mi się nie podoba różnica w szparach pomiędzy lewą a prawą stroną, ale może to wina aparatu. https://postimg.org/image/80n2kq6wt/
Zastanawiam się też, czy wersja niePresident miała na fotelu pasażera przyciski do przesuwania go: https://postimg.org/image/bvz6venwd/
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Miałem okazję siedzieć w ubogiej wersji LS i szczerze mówiąc nie przemawia do mnie... Trochę jak nie LS. Skóry gorszej jakości, brak dociagania drzwi.. Takie detale ale to one sprawiają że LS jest LSem, a nie gsem.
PaRa
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 25 lip 2014, o 21:24
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: PaRa »

Z racji ubogiej oferty 430 po lifcie zastanawiam się nad 460. Mam wrażenie, że w widziałem dyskusję porównującą te 2 modele, podobno 430 po lifcie jest lepiej wykonana, i użyto do wykończenia wnętrza lepszych materiałów. Co o tym sądzicie ?
config
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2016, o 00:38
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: config »

PaRa pisze:Z racji ubogiej oferty 430 po lifcie zastanawiam się nad 460. Mam wrażenie, że w widziałem dyskusję porównującą te 2 modele, podobno 430 po lifcie jest lepiej wykonana, i użyto do wykończenia wnętrza lepszych materiałów. Co o tym sądzicie ?
Jestem o tym absolutnie przekonany. LS z roczników 2004-2006 moim zdaniem to najlepszy LS wszechczasow. Dam sobie rękę uciąć, że w wersjach poliftowych 430 ma lepsza jakość skóry.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

No niestety się mylicie. Jakość wnętrza przedlifta i polifta jest identyczna. Jedynie drewno ma inny kolor. Wystarczy przeczytać informacje o zmianach w Service manualu - to najbardziej wiarygodne źródło.
PaRa
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 25 lip 2014, o 21:24
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: PaRa »

owczar pisze:No niestety się mylicie. Jakość wnętrza przedlifta i polifta jest identyczna. Jedynie drewno ma inny kolor. Wystarczy przeczytać informacje o zmianach w Service manualu - to najbardziej wiarygodne źródło.
Chodziło mi o jakość 430 w stosunku do 460, ale coś czuje że ponownie nabędę Jaguara tylko tym razem XJR.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dadan i 17 gości