LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

LIcznik pisze:Witam.
Własnie zastanawiam się nad kupnem LS z I albo II serii.
Znalazłem jednego w NL lecz zastanawia mnie bardzo czy ma on podgrzewanie foteli bo tego nie widze.
Patrząc na stan wydaje mi się on bardzo przyjemny.
http://www.mobile.de/pl/Samochod/Lexus- ... 25181.html#

Jeszcze zauważyłem jednego z I serii, Patrząc na zdjęcie to wygląda mi jakby był malowany od połowy. Napisałem z prośbą o wiecej zdjęć.
http://www.mobile.de/pl/Samochod/Lexus- ... 01899.html

Jak myślicie którą z I czy II serii będe bardziej zadowolony? Jak rozpoznać wersjie pneumatyczną i zwykła. Na co zwracać uwagę przy oglądaniu modeli. Wyczytałem gdzieś na forum żeby zwrócić uwagę czy nie jest zepsute sterowanie kolumną kierowniczą, zmieniarka cd. Co jeszcze jest newralgicznymi punktami tych modeli.
Jestem człowiekiem który nie patrzy na stan wizualny zewnętrzny ani przebieg, za to technicznie musze miec wszystko ok, dlatego na co patrzeć jakie objawy są typowych usterek.
Z góry dziękuje

Chyba nie oczekujesz idealnego stanu technicznego od 20-letniej limuzyny, zwłaszcza za takie pieniądze i z takim przebiegiem. To normalne że coś ZAWSZE znajdzie się, co niedomaga i usunięcie będzie o wiele bardziej łatwiejsze (tańsze) niż zabawa z blacharką. Właśnie o stan wizualny bardziej bym się martwił, zwłaszcza że ten z holandi stoi rok,dwa (sam nie wiem) pewnie pod chmurką, a wtedy lakier jak i wszystkie gumy w zawieszeniu dostają najbardziej. Przy oględzinach najbardziej bym się skupił na zawieszeniu i stanie blacharki...O pisaniu maili do sprzedających nie będę wspominał, bo możesz się nigdy nie doczekać :)
gasowicz
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2015, o 13:33
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gasowicz »

Witam

http://otomoto.pl/oferta/lexus-ls-lexus ... p8Veu.html

Możecie mi powiedzieć czy warto zawracać sobie głowę tym autem? Może ktoś coś o nim wie, każda informacja się przyda
Dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
VoltiV8
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 10 cze 2014, o 02:27
Model Lexusa: GS430/LS430/IS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: VoltiV8 »

Kolego oglądałem to auto przy okazji bo mam rzut beretem - cały wy szpachlowany, na dachu rdza - podnosi się szpachla na dachu przy szybie, mocno zaniedbany egzemplarz wgnieciony lewy tylny błotnik, oraz mocno wy szpachlowany tylny prawy do tego stopnia że klapa bagażnika jest bardzo nierówna. Dach od ok 350 um grubości do 500, cale auto jeszcze więcej miejscami. Wydechy dziurawe, jeździ jak cię mogę ale stan pozostawia wiele do życzenia... jak dla mnie nawet nie opłaca się go reanimować bo niema zbytnio co... druga sprawa cena, może ktoś by się skusił za dużo mniej, ale 20 tyś zł za takie auto to faktyczna przesada, włożysz kupę kasy i będziesz miał nadal ulepa. Z daleka faktycznie nie wygląda źle, ale cały lakier wstaje - takie bąbelki się tworzą pod lakierem widoczne od razu po podejściu do aura, facet kupił go rok temu, stoi na parkingu pod blokiem, widać że nie dołożył do niego złotówki. Bardzo brudny w środku, zapuszczony.
gasowicz
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2015, o 13:33
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gasowicz »

Dziękuję za szybką odpowiedź, w takim razie nie zawracam nawet nim sobie głowy, szukam auta bezwypadkowego, albo po małej kolizji, szpachlowany dach mnie nie interesuje :) Coś mi się wydaje, że te poszukiwania trochę potrwają...
celsior-fan
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2012, o 14:17
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Olsztyn
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: celsior-fan »

Ja bym się nie odważył kupna LS 400 z polskiego, czy tam europejskiego rynku. Jest kilka perełek ale w cenach około 7k Euro a to już nie jest cena startowa dla wielu osób. Obserwuję giełdy i widzę, że są egzemplarze od roku/2 lat i się nie sprzedają. Jak chcesz LSa ze stanów to pisz bo jadę tam za niecały miesiąc i może będę umiał coś pomóc. Tutaj absolutnie nie warto ładować kasy.
atropos
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 10 sie 2015, o 12:46
Model Lexusa: będzie LS 400
Skąd:: Ustroń
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: atropos »

Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

celsior-fan pisze:Jest kilka perełek ale w cenach około 7k Euro.
A tu jeden za 9k Euro , ma gość tupet :)
http://www.autoscout24.pl/oferty/lexus- ... -264302653
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Gumish »

Oglądał ktoś tego ?
Tak chyba nie wygląda fotel kierowcy po 100 tys. km ?
http://allegro.pl/show_item.php?item=57 ... 5881380cc9
atropos
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 10 sie 2015, o 12:46
Model Lexusa: będzie LS 400
Skąd:: Ustroń
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: atropos »

W przebiegu ktoś chyba pominął cyfrę 4. Z przodu.
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adamsky73 »

Ta wiara że ktoś kupuje limuzynę za pół bańki żeby nią jeździć 5000 km rocznie... Bezcenna. Ostatnio handlarze sprzedają same "perełki' bo najwidoczniej na idiotach najwięcej można zarobić. Przepraszam, na "pasjonatach marki" :dirol:
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości