LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
brunos
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 6 lis 2014, o 20:19
Model Lexusa: ls 400
Skąd:: wolin
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: brunos »

Widze ze kolega nudzil sie na tyle ze znalazl mnie na forum MB i czytal o moich problemach z gazem. Heh. Sa auta ktorych nie powwinno sie gazowac ale moj SEC na benzynie jezdzil b.dobrze. Zamienilem go na dodge durango co bylo moim chyba najgorszym wyborem. Ale to juz rozmowa na inny temat. Wracajac do LSa to wlasnie takie cos szukam bez aspiracji na zloty klasykow tylko do normalnej codziennej jazdy. Stan idealny byloby mi szkoda bo juz widze jak synek z tylu kopie tylne siedzenia i wylewa napoje na siedzenia jezdzi samochodzikami po skorze i boczkach drrzwi( heh nie robi sie wam juz przykro? :smile: ) Chcialem wlasnie uslyszec czy jest wart obejzenia czy moze ktos byl i czy nie okazalo sie ze to np zlepek 2 aut.( co w naszym kraju potrafi sie zdarzyc nierzadko). Do kolegi "Toms" dzieki za odpowiedz. Moim zdaniem tez ten MKI wyglada ciekawie napewno wezme twoje zdanie pod uwage. Dosc mocno zainteresowal mnie tez model http://suchen.mobile.de/auto-inserat/le ... ORT&noec=1
Konkretnie na zdjeciu silnika jest tak jak lubie. Tzn bez plaku itp. Kuz i brud tak jak silnik powinien wygladac. Siedzenie moze troche podjechane ale raczka od kieunkowsskazow wyglada przebieg podobny do tego wpisanego. Co o nim sadzicie. W MKII duzo bardziej pasuje mi srodek ale jakby sie trafilo ladne MKI to bym tez nie pogardzil :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:
Pozdrawim
asmo
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2013, o 16:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: psd
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: asmo »

jak dla mnie fotel kierowcy wyglada strasznie, widac to zreszta na oparciu, ktorego zdjecia z bliska nie ma...
customcrew
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 23 sie 2014, o 07:13
Model Lexusa: LS400 1991 , SC400
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: customcrew »

Poproś o więcej lepszych zdjęć. Możesz je później udostępnić do skomentowania. Od razu będziesz miał podpowiedz czy sprzedawca cos ukrywa. Dla mnie wygląda jak po kilku sezonach w rękach najeźdźców. No i cena jak na auto z komisu to podejrzanie niska. Ogólnie zbliża sie sezon na zimowanie Lsów także moze lepiej wziąć na wstrzymanie i porozglądać jeszcze sie żeby nie kupić skarbony która i tak będzie szrotem. To już jak przyciśnie to lepiej coś z Polski brać bo zawsze mniej zachodu i roboty.
Awatar użytkownika
felo20
Lex user
Posty: 41
Rejestracja: 1 cze 2014, o 10:17
Model Lexusa: ucf 20
Skąd:: Mińsk
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: felo20 »

Auto ma wpisy w książce serwisowej do 50 000 km , z prawej strony jest rysa od bagażnika do przednich prawych drzwi, lewy przedni błotnik ma burchle pod lakierem przy połączeniu ze zderzakiem, oraz szyba przednia ma odprysk. Tyle udało mi się dowiedzieć, widać że auto stało pod chmurką. Lakier wymaga porobienia zaprawek.
Awatar użytkownika
rey
Lex user
Posty: 227
Rejestracja: 1 lis 2014, o 23:22
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rey »

Już pytałem, ale bez odzewu... czy warto pakować się w taki egzemplarz? II wizualnie najbardziej mi odpowiada, ale jak już ktoś pisał ciężko dorwać dobrą sztukę. Klasyczna linia nadwozia, mniej elektroniki niż w nowszych wydaniach - takie oto pomysły chodzą mi po głowie z braku środków oraz egzemplarzy serii III w okolicy. Utrzymane egzemplarze LS czy GS430 to kwoty ok 50tys. Samochód będzie pracował jako codzienny środek lokomocji, czyli wybieram pod kątem LPG. Obawy budzi wiek, mniejsze przebieg.
http://otomoto.pl/lexus-ls-C34823757.html
Smrni
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 2 lut 2015, o 14:21
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Smrni »

Panowie, dzień dobry!

Jakie macie opinie na temat takiego niecodziennego egzemplarza?

http://allegro.pl/piekny-bialy-lexus-ls ... 42339.html


Pozdrawiam :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS:
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Na początek sprawdź VIN. Jeśli wersja USA to sprawdź go w carfax/autocheck oraz tutaj: https://secure.drivers.lexus.com/lexusd ... iceHistory
Awatar użytkownika
DobryWujek
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 24 sty 2015, o 20:30
Model Lexusa: -----
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DobryWujek »

owczar pisze:Na początek sprawdź VIN. Jeśli wersja USA to sprawdź go w carfax/autocheck oraz tutaj: https://secure.drivers.lexus.com/lexusd ... iceHistory
Lub podeślij VIN do mnie ;)
www.passioncars.pl - Kompleksowe badanie historii samochodów po numerze VIN z USA oraz Kanady
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: carsik »

jak patrzę na te zdjęcia to nijak mi nie pasuje na UCF20 ale z VIN-u tak wychodzi
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

Przecież to UCF20 przed liftingiem, co tu nie pasuje?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości