LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Myślimy, że na zdjęciach wygląda jak nowy, no ale to tylko zdjęcia, trzeba by zobaczyć osobiście...
Plastiki, kierownica, lewarek wciąż matowe. ---> czyli prawie po 300 tys. przebiegu musiały być w jakiś sposób odświeżone,malowane lub coś...
Generalnie ... Daleko nie masz... Byłeś, widziałeś ???
bartosz_LS
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 29 paź 2017, o 13:13
Model Lexusa: LS
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bartosz_LS »

Jest po detailingu wewnętrznym i polerce zewnętrznej. byłem, widziałem, jeździłem. Robi mega wrażenie. Jedyne zastrzeżenie: Jest dwukrotnie droższy od wszystkich na rynku ;)
Kacper
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2017, o 14:28
Model Lexusa: SUB. FXT 2.5 SORTS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kacper »

Witam forumowiczów,
od jakiegoś czasu poszukuję dla siebie LS400, w sumie teraz już okroiłem zakres od 1995 do 2000. Od jakiegoś czasu pojawia się taki egzemplarz:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... zo2Ug.html

Czy znacie może samochód albo już ktoś go oglądał?
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Jestem na 99.9% pewien, że kolorowa fabryczna nawigacja była dostępna tylko w topowej wersji i wtedy standardem był też parktronic przód+tył, a tu go nie ma. Więc albo coś jest nie w porządku, ale pozostaje ten 00.1% i moja wiedza jest niepełna.
tjea
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 20 paź 2014, o 00:06
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tjea »

W moim LS400 1998r jest fabryczna kolorowa nawigacja tak jak w omawianym modelu a nie mam parktronica nie ma nawet pneumatycznego zawieszenia. Całe wyposażenie sprawdzałem po numerze WIN ( w serwisie lexusa ) i zgadza się. Kolorowa nawigacja nie jest wyznacznikiem, że jest to topowa wersja.
Awatar użytkownika
addzik
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 22 lis 2014, o 18:02
Model Lexusa: Ls400, RX300
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: addzik »

Nie ma czegoś takiego jak topowa wersja tylko opcjonalne wyposażenie, które można było wybrać. Niewykluczone natomiast, że niektóre pozycje były dostępne jedyne dla wybranych rynków, bądź przypadek szczególny dla wersji Toyota celsior.
Ronald
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 8 sty 2015, o 23:48
Model Lexusa: IS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Ronald »

Hej

Chce kupic ponizszy egzemplarz LS400. Rozmawialem z wlascicielem, wwpominal, ze auto jest w perfekcyjnym stanie. Widzialem je na sprzedaz na tym serwisie juz jakies 3 miesiace temu, takze stoi i czeka i nikt go nie chce :-) Z tego co sie orientuje, ze wgledu na rocznik jest to wersja przed faceliftingu (z 1997 roku). Zdaje sobie sprawe, ze jest to dosc mocno zmodytikowwne auto, wzgledem fabryki, ale moze podpowiecie na co zwrocic uwage gdy juz bede go miec przed wlasnymi oczami?

https://www.autoscout24.nl/aanbod/lexus ... 4edf6bc0ad

Czy znacie kogos/firme, ktora pojevhala by tam za mnie i go kupila/sprowadzila?

PS wydech ma kompletny, inaczej niz to widac na zdjeciach, Wnetrze, tam gdzie widac miejsce kierowcy - brudna wykladzina. Fotele niewytarte, choc tak samo wygladaja prxy przebiegu 400 000 jaki 200 000 km...
Jeżeli masz pytania ws IS430 to pisz bezpośrednio na 512 424 819, bo na forum bywam niestety rzadko.
Troy
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2013, o 23:04
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Troy »

Znam.Ja tak samo kupiłem mojego.Jeśli aktualne,pisz na priv
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Szkoda, że nie napisał detali co zostało wzmocnione w skrzyni i silniku.

To musi ostro jechać. A to, że przed liftem to jak dla mnie plus. Klasyczny wygląd z początku lat 90tych który będzie się odpychał jak mało co :D
Kmieciu1906
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2018, o 17:34
Model Lexusa: Ls400
Skąd:: Wieliczka
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kmieciu1906 »

Witam serdecznie
Mam do Was prośbę. Od dawna chciałem kupić ten samochód i wreszcie mam taką okazję. Jednak chciałem się dowiedzieć czegoś więcej, a więc. Znalazłem w necie ogłoszenie https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... yX4iR.html i chciałbym się dowiedzieć czy jest sens się interesować... I jechać prawie 500km żeby zobaczyć i ewentualnie kupić tego LSa(domyślam się że za tą cenę nie będzie cudów) . A przy okazji wiem że to nie ten dział lecz jak jest z dostępem części do tego modelu????
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości