LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

Jak chuj z działem, to i chuj ze wskazówkami.
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Jeżeli to jest "pełna wersja wyposażenia", to gdzie się podział parktronic ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=6304987863#thumb/1
importtuner
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 5 lip 2016, o 23:29
Model Lexusa: LS
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: importtuner »

Witam na forum,
Rozglądam się za moim pierwszym Lexusem i mam pytanie do tego egzemplarza. Co sądzicie zarówno o samym samochodzie jak i sprzedającym? Czy ktoś miał okazje oglądać to auto? Na co zwrócić uwagę? z góry dzięki za odpowiedzi. Czy cena jest waszym zdaniem adekwatna do stanu samochodu? Książka serwisowa jest tylko na parę wpisów bezpośrednio po kupnie.

http://allegro.pl/lexus-ls-400-i6318688505.html#thumb/2
importtuner
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 5 lip 2016, o 23:29
Model Lexusa: LS
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: importtuner »

Daleki jestem od krytykanctwa i jakichś negatywnych ocen tego forum, ale korzystam również z forum mercedesa i jaguara w związku z posiadaniem 500sl R129 i XJ8 X308 i uzyskanie tam odpowiedzi na byle post jest dużo łatwiejsze.
W czym widzę przyczynę? Nie rozumiem rozbudowania tego forum na tyle różnych działów. Aby dojść do tego wątku muszę przejść drogę: Strona główna forum ‹ Forum Podstawowe ‹ Kupujemy Lexusa ‹ Lexus LS < LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogłoszenia. Komu chciałoby się wertować te wszystkie watki, żeby dać komuś odpowiedz.

Podczas gdy na forach Jaguara czy Mercedesa, już na pierwszej stronie mam dział: 'Znalezione na allegro, ebay itp.' gdzie każdy może zamieścić temat z autem jakie go interesuje, w każdym temacie jest po parę odpowiedzi i interesujących uwag, podobnie forum Mercedesa. Mniejsza o to, z Lexusa zrezygnowałem.
Mess
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2016, o 14:48
Model Lexusa: Ls400
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mess »

Witam, co sądzicie o tym Ls'sie http://allegro.pl/lexus-ls400-ucf20-199 ... 62524.html , od dłuższego czasu stoi na allegro. Myślicie że wart swej ceny? Widział ktoś go może na żywo? a może jest tutaj właściciel? :smile:
gruby_RS
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 16 gru 2015, o 00:36
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Długosiodło
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gruby_RS »

Jest :)

Nikt nawet nie zapytał, cena jest z przecież z kosmosu - ładny powinien kosztować 10, baaardzo ładny to tak ze 14... (z fakturami za 4 nowe amory, 2 komplety nowych kół, przebieg max do 180... :mrgreen: )

Nie ma kupca, więc sobie jeżdżę za karę że mi odbiło tą starą Toyotę zamiast ładnego B5, albo A4 pobrać od lekarza.... a to jakąś antenę dokupię, a to kilka śrubek żeby było ładnie od spodu.... Coś tam pomału dłubię i szykuję... Sprzeda się - to dobrze, nie sprzeda - też dobrze ;)

Obrazek
Obrazek
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

wow, szacun za tak dobrze utrzymana skore
gruby_RS
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 16 gru 2015, o 00:36
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Długosiodło
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gruby_RS »

Kaloteck pisze:wow, szacun za tak dobrze utrzymana skore
Dzięki, ale są tylko wyczyszczone. Szacun bardziej dla projektantów wnętrza, np skóry w BMW z podobnych lat to tania cerata przy LS ;)

A skoro mój tarfił "do oceny", to jako ciekawostka dzisiejsza propozycja z Tego Forum:
W sumie mam za sobą oględziny chyba 10 sztuk, od totalnych padlin po te zwyczajnie za drogie, gdzie to handlarze przepłacili.
Widzę, że Twoje auto jest zadbane, wiesz co sprzedajesz, więc zakładam że przyjeżdżam, kładę kasę i zabieram.
Jako że piszesz, iż cenę masz z kosmosu (bo takowa jest :ok2: ), to czy jesteś w stanie zejść do realnej kwoty? Dysponuję na tę chwilę 14k. Jeśli moja propozycja jest za niska, nie obrażaj się proszę, daj tylko info żebym dał sobie spokój, a ja poszukam dalej przedlifta
Mam cichą nadzieję, że mimo wszystko większość obecnych i przyszłych użytkowników LS400 zamieszkuje Naszą Planetę i oddycha powietrzem.... ;)
yanek
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 15 cze 2016, o 21:54
Model Lexusa: RX 300
Skąd:: Zamość
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: yanek »

gruby_RS pisze:Jest :)

Nikt nawet nie zapytał, cena jest z przecież z kosmosu - ładny powinien kosztować 10, baaardzo ładny to tak ze 14... (z fakturami za 4 nowe amory, 2 komplety nowych kół, przebieg max do 180... :mrgreen: )

Nie ma kupca, więc sobie jeżdżę za karę że mi odbiło tą starą Toyotę zamiast ładnego B5, albo A4 pobrać od lekarza.... a to jakąś antenę dokupię, a to kilka śrubek żeby było ładnie od spodu.... Coś tam pomału dłubię i szykuję... Sprzeda się - to dobrze, nie sprzeda - też dobrze ;)

Obrazek
Obrazek
Zauważyłem, że zakupiłeś maszt anteny, a ja potrzebuję taki (albo podobny) do swojego rx 300 z 2001 roku. Czy mógłby podać namiary, gdzie to zakupiłeś i jak się ceny kształtują? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
lewmichal
Lex user
Posty: 191
Rejestracja: 9 sty 2015, o 12:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Świdnik
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lewmichal »

yanek pisze:Czy mógłby podać namiary, gdzie to zakupiłeś i jak się ceny kształtują? Pozdrawiam.
Zapewne w ASO.
Jak kupowałem 2 lata temu do Camry, to kosztował chyba 240 zł
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości