LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Sprawdziłem te błędy radaru.

Krok pierwszy to kalibracja. Jeśli po kalibracji błąd nadal będzie aktywny to wymiana radaru.

Kalibracja jest konieczna jak tylko zostanie zmieniona wysokość auta itp. Na radarze jest coś w rodzaju poziomicy. Okrągłe kółko z płynem w środku. Pecherz powietrza musi być wycentrowany.
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

owczar pisze:Polift kusi mnie od dawna
A co w nim takiego fajnego?
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Z wyglądu o wiele bardziej mi się podoba. Reszta jak wyżej.
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Jakby co to ja chętnie kupię Twojego - kontakt tel 692 381 441.
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

bigfish
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 7 lis 2016, o 13:46
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bigfish »

@up
ile ? giełda klasyków to juz nie glupi zarobek ...
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Coś chętnego długo nie ma :) za te kasę sprowadzilbym sobie 460 z bliskiego wschodu ;)
Awatar użytkownika
Yoshi323
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2014, o 01:45
Model Lexusa: LS460 2008
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Yoshi323 »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... 011f906930

Widziałem dzisiaj tego LS-a. Sprzedający zajmuje się zawodowo sprowadzaniem aut, jest miły i kulturalny.

Kilka informacji:

Auto wygląda na bardzo zadbane, 2-gi lub 3-ci właściciel ( do ustalenia), praktycznie do końca serwisowane w Niemczech , świeżo po wymianie rozrządu tamże.
Skóra w środku jak nowa, jakby autem nikt nie jeździł. Ogólnie wnętrze wygląda, jak nowe.
Sprzedający poinformował mnie, że nie działa przybliżanie kierownicy, tempomat, ponadto trochę rozwarstwia się lewa, tylna (boczna) podwójna szyba, ale to drobnostki.
Z zewnątrz zauważyłem odprysk lakieru na przednim zderzaku, reszta wygląda dobrze. Maska była podobno malowana, o ile dobrze pamietam tylna klapa również.
Tarcze hamulcowe przednie dość świeże, tylne trochę zużyte.

Jedno, coś mnie zaskoczyło, to absolutny brak komfortu przedniego fotela, siedząc na nim czułem, gdzie mam kość ogonową i kości w pośladkach.
Czy tak twarde siedzisko to przypadłość tego konkretnego egzemplarza, czy modelu LS430 w ogóle?
Komfort foteli w LS400 jest wybitny, czy mam rozumieć, że przy projektowaniu siedzeń w LS430 coś japończykom bardzo, bardzo, ale to bardzo nie wyszło?

Cena za auto to 55 000zł. Dwa tygodnie temu kosztowało o 10 000zł mniej i cena poszła w górę podobno ze względu na ogromne zainteresowanie i fakt, że sprzedawcy świetnie sie jeździ tym autem...
Hmmm....




Będę chciał umówić się na sprawdzenie auta w warsztacie, ale może ktoś Was może mi cos więcej o nim powiedzieć?
Podobno kilka osób z forum widziało już to auto -czy mogę liczyć na Wasze spostrzeżenia?

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Pisałem wcześniej swoje spostrzeżenia. 45k jeszcze bym za nie dał, ale 55k to już trochę za dużo.

Tempomat został naprawiony? Nie jeździłem Ls400, ale fotel w ls430 mi bardzo odpowiada. Nawet 18h nie powoduje dolegliwości.
Awatar użytkownika
Yoshi323
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2014, o 01:45
Model Lexusa: LS460 2008
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Yoshi323 »

Przepraszam,, nie wiedziałem, że pisałes o tym konkretnym aucie, link zamieszczony przed Twoim opisem wcześniej mi się nie wyświetlał i nie miałem jak tego sprawdzić. Teraz sie wyświetla i już wszystko wiem. Dziękuję zatem za wszystko, co napisałeś.

Auto prowadziłem. Delikatnie ściąga w prawo. Nie trzeszczy, nie piszczy, nie stuka. Przy dynamicznym przyspieszaniu skrzynia nie szarpie. Hamuje bez ściagania.
Aktywny tempomat nadal nie działa. Z tego, co sie zorientowałem nie ma tam funkcji zwykłego tempomatu, jak nie działa ten aktywny, to nie da się zaprogramować nawet stałej prędkości.

55000 to rzeczywiście dużo. Zastanawiam się, czy nie lepiej pomysleć o LS460...

Przesiadając się z LS400 ten fotel zrobił fatalne wrażenie na mnie i na moim tyłku. Ciężko mi było wysiedzieć. Miałem wrażenie, ze siedzę na desce. Może tam coś było kombinowane?
Na moim fotelu wysiedziałem 14h bez problemu, na tym w LS430 wierciłem się cały czas... Kwestia mojego tyłka? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości