SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu SC
kazio
Lex user
Posty: 194
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 19:59
Model Lexusa: sc300 z31
Skąd:: koscierzyna
Kontakt:

Re: SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kazio »

ja mam sc 300 , w skorach, ma 20 lat i dalbym 20 tys, bo mam go okolo roku ,procz tego ze pali od 11 do 16 na sto, to niema zadnych problemow, ani z zawieszeniem, ani z silnikiem , niema problemow z niczym, , A MAM PASATA B5 TO CO CHWILE COS LECI, KLEPIE ITD, CO CHWILE 500 DO 1000 ZL,mialem nissana 200sx s13, co jakas przejazdzka- to awaria, lub stukot, klekot, mialem carisme, to uciaklo ssanie, walczylem z tym, ale w koncu to olalem, nowsze auta to szroty, kupilem toyote soarer, i miala 1jz gte, wsadzilem w s13 i zadnych problemow, full pizd-a i ciagle jezdzi, zednego jekniecia, a dostaje do odcinki, 2jz mam w swoim, sc300, nie katuje go, ale naprawde postawie kieliszek wodki na silnik i na chodzie nic sie niedzieje, jak szwajcarski zegarek :ok:
Awatar użytkownika
kickandfun
Lex user
Posty: 88
Rejestracja: 7 mar 2013, o 15:52
Model Lexusa: SC 300
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kickandfun »

Witam,

Posiada ktos informacje na temat tego egzemplarza? Pilna sprawa do zimy muszę zmienić budę w swoim sc lub kupić inny sc lub ls. :)

http://otomoto.pl/oferta/lexus-sc-sc400 ... ybXXj.html

Autko bez dokumentów :D

Można się bujać do niemieckiego urzędu rejestracyjnego i na podstawie ciągłości umów błagać o wydanie pisma, które w naszym urzędzie sprawdzą i wydadzą dokument :D
kustosz12
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2015, o 11:26
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kustosz12 »

Witam Szanownych Lexiarzy :smile:
Mam zamiar kupić autko jako drugie w mojej młodej 4 osobowej rodzince no i miał być Citroen C5 albo Mondeo albo jakieś volvo oczywiście wszystko używane tak do 40 tys max aż tu pewnego razu natknąłem się na jakimś forum na Lexusa IS 200 i coraz częściej czytałem o tej marce i przeglądałem ogłoszenia i fora rozmaite,potem o GS 300 i 430 aż w końcu zobaczyłem SC 430 i doznałem lekkiego przeprostu śródczaszkowego :crazy: na myśl że mógłbym może czymś takim jeździć :biggrin2:
Więc teraz o niczym innym myśleć nie jestem w stanie i w związku z tym proszę o wypowiedź na temat np takiego ogłoszenia http://otomoto.pl/oferta/lexus-sc-lexus ... ntact-form
lub może tu na forum jest ktoś kto by takie cacko chciał sprzedać ?
i taki jeszcze bym poprosił o ocenę http://otomoto.pl/oferta/lexus-sc-430-b ... p16Mv.html
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DanLexus »

Przede wszystkim oba samochody są z USA. Dlatego koniecznie trzeba wcześniej sprawdzić ich historię. Mogą być po poważnych kolizjach, utopione, spalone itd.
Supras are just a hatchback SC300
kustosz12
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2015, o 11:26
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kustosz12 »

DanLexus pisze:Przede wszystkim oba samochody są z USA. Dlatego koniecznie trzeba wcześniej sprawdzić ich historię. Mogą być po poważnych kolizjach, utopione, spalone itd.
Dzięks z odzew.
No jeden był cały malowany a bo ponoć był cały porysowany a drugi rozwalony przód i tył miał :ireful3:
To się nacieszył :dash:
Pe_pe
Lex user
Posty: 139
Rejestracja: 3 lis 2013, o 20:52
Model Lexusa: Gs430 mkIII, Rx400h, Sc430
Skąd:: WOT
Kontakt:

Re: SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pe_pe »

Po pierwsze - oba auta to SC mkII, a nie mkI więc nie ten dział.
Po drugie-srebrny był już kiedyś opisywany - wystarczy poszukać w odpowiednim dziale.
Pozdrawiam i cierpliwości w poszukiwaniu odpowiedniego egzemplarza :ok:
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

kustosz12 pisze:
No jeden był cały malowany a bo ponoć był cały porysowany a drugi rozwalony przód i tył miał :ireful3:
To się nacieszył :dash:
A jakie to ma znaczenie ??? Kupujesz auto starszawe z prawie najniższej półki cenowej więc nie przyczepiałbym się że jest malowane bo to ma takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg. Chyba że Cię urządza świadomość nie malowania żadnego elementu ale z dopłatą 25k. to ok. :biggrin2:
Poproś o vin sprawdź carfax i później ewentualnie jedź do aso żeby sprawdzili Ci dokładniej co w trawie piszczy.

p.s

Zobacz ile te auta kosztują za granicą.
kustosz12
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2015, o 11:26
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kustosz12 »

Pe_pe pisze:Po pierwsze - oba auta to SC mkII, a nie mkI więc nie ten dział.
Po drugie-srebrny był już kiedyś opisywany - wystarczy poszukać w odpowiednim dziale.
Pozdrawiam i cierpliwości w poszukiwaniu odpowiedniego egzemplarza :ok:
YYY no to Parrrrrdąąąą że nie ten dział :blush:
Laik ze mnie totalny w temacie aut a w Marce Lexus to już czarna dziura , ale mnie się podobają :dance3:
kustosz12
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2015, o 11:26
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kustosz12 »

Pe_pe pisze:Po pierwsze - oba auta to SC mkII, a nie mkI więc nie ten dział.
Po drugie-srebrny był już kiedyś opisywany - wystarczy poszukać w odpowiednim dziale.
Pozdrawiam i cierpliwości w poszukiwaniu odpowiedniego egzemplarza :ok:
A czy możesz wskazać gdzie był opisywany ten srebrniak z tego ogłoszenia bo szukam szukam i jest z Gorzowa jedna "Mina" ale to chyba nie ten bo ma inny numer vin :scratch:
piotrk1606
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 5 lis 2015, o 14:38
Model Lexusa: sc430
Skąd:: radom
Kontakt:

Re: SC mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: piotrk1606 »

Witam. Auto jest ze Rzgowa,ogładałem, jezdzilem.Całe malowane podobno porysowane w kontenerze he he,w środku pachnie zgnilizna,brak dokumentów z USA,podobno w Polsce przejechał 2 tys., z tego w W-wie był dwa razy na kasowaniu błędów, piszę o srebrnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus SC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość