GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Rici »

W tym temacie wstawiamy tylko ogłoszenia związane z Lexus GS czwartej generacji , wcześniejsze zapytania można znaleźć w starym temacie
Obrazek
Awatar użytkownika
Mth777
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 3 wrz 2013, o 22:20
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mth777 »

Szanowni Państwo
Szukam GS450h koniecznie bezwypadkowego , do ceny 190 max 200 tyś
Powinno się udać bo w Eurotaxie teraz mamy nowy rok :-) najlepiej gdyby był z Polski

Te dwie oferty są i wiszą już kilka miesięcy , powinny spaść. Czy może ktoś z Państwa wie coś o tych samochodach , jakieś felery odkryte ?

http://otomoto.pl/lexus-gs-450h-luxury- ... 00400.html

http://otomoto.pl/lexus-gs-450h-comfort-C34950805.html

Tylko interesuje mnie 2013rok , minimum versja Comfort musi być jasna skóra. Pierwszą z ofert wyżej mimo 2012roku ewentualnie rozważam też. :blush:
Druga sprawa - nie mogę nigdzie w sieci dobrze zidentyfikować firmy Comexcars która ma kilka aut w ofercie w tym Lexy . Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi. Nie chciałbym się nadziać a praktycznie niczego nie mogę o nich znaleźć wiarygodnego w sieci co by pozwoliło mieć do nich pewną dozę zaufania. Jakoś może źle szukam..
Z wyrazami szacunku i z góry dziękuję.
Marek.
Ostatnio zmieniony 9 sty 2015, o 23:16 przez Mth777, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dS »

Ten GS z Austrii musiał mieć jakąś przygodę, niekoniecznie poważną, ale na pewno było coś przy nim grzebane. W opisie jest nawet informacja nieuszkodzony, a nie bezwypadkowy, co już może sugerować że coś było naprawiane.
Dodatkowo sama cena sugeruje że skoro jest takie tanie , nówka pewnie kosztował ok 300 000zł, to coś musiało być z nim nie halo. Dodatkowo w cenie zawarta jest już akcyza w wysokości 18,6% więc sprzedawca nie mógł dać za nie więcej niż 140k-150k zł czyli 50% ceny nowego.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Mth777
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 3 wrz 2013, o 22:20
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mth777 »

Bardzo Ci dziękuję dS
Tak przypuszczam ale do końca nie wiem. O tyle ciekawe że ta firma która to wystawia ma we względnie dobrej cenie auta ale jest nie do sprawdzenia i dlatego nie kupiłem. Po prostu firm naciągaczy jest mnóstwo i w rodzinie ktoś się na takich importerach bardzo oszukał. A kto lubi być oszukany ? I to na ciężko zarobione pieniądze, bo wcale nam lekko nie przychodzi. Po drugie ten samochód chcę na 9-10 lat więc chciałbym dobry, tak jak obecny który jest dobry ale robię z niego przesiadkę choć nigdy mnie nie zawiódł stary 2.4 Acordziak exe ale za stary już jest. jeszcze rozważałem nowego Legenda który ma wyjść 22 stycznia ale okazuje się że tylko na Japonię będzie i zdaje się Europę znów olali... :down:
Tak czy inaczej innych marek w ogóle nie biorę pod uwagę.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję zam miłe przyjęcie, sądzę że finalnie wyląduję w 450-tce którą uważam za fajny sprzęt i co dla mnie ważne , podobno mocno niezawodny. Czas pokaże. Na szczęście nie mam noża na gardle i mogę poczekać jeszcze na fajnego :LEXUS:
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

Witam

Myślę ze 200 będzie trudno aby dostać w fajny stanie pewne auto. Jak dołożysz kolejne 50 wtedy masz juz duży wybór ws rod wersji 450h prestige.

Jak kolega wyzje pisał cena za auto z Austrii nie bierze sie znikąd.

powodzenia w szukania :ok:
Awatar użytkownika
Mth777
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 3 wrz 2013, o 22:20
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mth777 »

Trzymam się w życiu założeń i planów. Mam tyle do wydania i nie przekroczę tego. Najwyżej poczekam..., trudno, warto czasami poczekać :kawa:
Po drugie w Niemczech te ceny ruszają się w dół a w Polsce były takie jak są obecnie na allegro (nic nie upuścili) a rok minął kalendarzowy i ceny zawsze spadają po krótkim czasie ze względu na tabele ubezpieczeń. Po drugie jak goście prawie pół roku trzymają cenę to wreszcie zrozumieją że może trzeba oopuścić cenę bo rok więcej ma autko po 1 stycznia a samochód zaczyna niebezpiecznie zapuszczać korzenie i być znany jako niesprzedawalny - ludzie uczą się na pamięć aut które wiszą i wiszą... w ofertach i omijają je bo nie jest to bez powodu zawsze , że nikt nie kupuje danego samochodu.
Robi się taki dziwny efekt awersji do takiej wieeeelooomiesięcznej aukcji. Czy nie mam racji ?
Pozdrawiam.
PtK_
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 26 cze 2014, o 16:54
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: PtK_ »

Witam, interesuje mnie Lexus GS 450h od 2012 roku. Najlepiej byłoby dla mnie go ściągnąć z USA ale nie za bardzo się na tym znam i nie jest dla mnie jasne jak przebrnąć przez wszystkie procedury. Czy jest tutaj ktoś, kto zajmuje się ściąganiem aut z USA ? Są tam tysiące interesujących ofert, wiadomo rynek Lexusa w stanach jest ogromny nie to co w Polsce. Mam do przeznaczenia 150 tys zł i jestem ciekaw czy udałoby mi się zmieścić w tej cenie za 3letnie auto. Mógłby być nawet lekko puknięty ale jedynie gdzieś z boku coby nie zruszyć niczego z silnikiem i elektryką.
W sumie znalazłem ciekawą ofertę dzisiaj wrzucona. Co o tym myślicie ?

http://otomoto.pl/lexus-gs-gs450h-amer- ... 68808.html

W opcję wchodzi również rozliczenie, posiadam Gs450h z 2007, wystawiłem go również na aukcji ale nie jestem pewien czy mogę go tu wrzucić nie łamiąc regulaminu :)
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Rici »

Witaj :D ogłoszenie można wrzucić w dziale "Giełda" koniecznie ze zdjęciami oraz ceną, co do sprowadzania aut na pewno może poradzić użytkownik "bemix" jednak nie wiem czy może pomóc fizycznie w sprowadzeniu.
Awatar użytkownika
Kristof
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 1 cze 2017, o 07:15
Model Lexusa: GS 350AWD
Skąd:: Kraków
Kontakt:

GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kristof »

Panowie a co powiecie o tym gs?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... yUzMn.html

Trochę już on sobie wisi, kojarzę 199k za cenę od kiedy go obserwuje. Ktoś coś? :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kafecz »

Fajnie wyposazony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości