GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Postprzez roedskilde » 17 gru 2019, o 14:58

Okej dzięki. Tak to wyglądało przed sprowadzeniem. Szkoda całkowita - auto i naprawę wyceniono na ok. $6500

https://vis.iaai.com/resizer?imageKeys=23663456~SID~B432~S0~I1~RW2592~H1944~TH0&height=480&width=640
roedskilde
Nowy lex user

Model Lexusa: gs

Postprzez ledziu » 17 gru 2019, o 16:18

roedskilde napisał(a):https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs-lexus-gs-430-3uz-fe-ID6CJmiV.html
Auto ze stanów, po zdjęciach nie wyglądało na mocno uszkodzone, w zasadzie tylko prawe nadkole. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz.
Pierwszy wł. w Polsce 19.02.2019
Badanie techniczne 18.09.2019
Pierwsza rejestracja w Polsce 20.09.2019
Czyli ponad pół roku auto stało u handlarza, który je naprawił, a potem kupiec sprzedaje po niespełna 3 miesiącach? Warto ryzykować? Czy aso Toyoty będzie w stanie zweryfikować, że z autem jest wszystko ok?

Koś może interesował się tym egzemplarzem? Stoi już chyba parę miesięcy.
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... b56b1092dd

Nie patrz na te daty bo tak naprawdę to nie ma znaczenia... prawda jest taka że może być 100 powodów dla których handlarz zarejestrował auto pół roku póżniej... od prozaicznej kolejki u blacharza po np. kwestie podatkowe czyli pół roku przy PITcie co powinno być dla Ciebie dużym plusem.
ledziu
Lex Master

Postprzez tomek808 » 17 gru 2019, o 17:06

mój gs tez ponad pół roku od zakupu i dalej nie zarejestrowany .szkoda mi sprzedać a i nerwów ze zjebami nie mam żeby gadać i dyskutować . to nie ma co patrzeć na szkode cakowitą czy nie bo kazdy stan ma inaczej . mój był trochę bardziej walnięty w tył a miał 75% a w Maryland gdzie kupiłem kazde auto uszkodzone ma 75%-MD nawet z przerysowanym błotnikiem .
tomek808
Lex user

Model Lexusa: is300 gs430

Postprzez S600 » 17 gru 2019, o 19:46

roedskilde napisał(a):Okej dzięki. Tak to wyglądało przed sprowadzeniem. Szkoda całkowita - auto i naprawę wyceniono na ok. $6500

https://vis.iaai.com/resizer?imageKeys=23663456~SID~B432~S0~I1~RW2592~H1944~TH0&height=480&width=640

Jeśli poduszki całe to rozbicie ze zdjęcia to kosmetyka. Co do czasu naprawy, mój GS430 w lutym zakupiony w USA, dopiero w listopadzie odebrałem od lakiernika. Do tego modelu ciężko z częściami a i w kolejce do blacharza i lakiernika odstał swoje.
S600
Lex user

Model Lexusa: GS300 MK2 GS430 MK3

Postprzez michalllw » 17 gru 2019, o 22:16

Ładnie uderzony bo tak naprawdę mało, wykup jakiś raport AUTO DNA, sprawdź czy nie było wcześniej jakiegoś dużego dzwona i jedź. Jeżeli chodzi o szkodę całkowitą to sam teraz jeżdżę takim autem :)
Obrazek
https://web.facebook.com/MMniceCARS/
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS-F

Postprzez ledziu » 18 gru 2019, o 10:57

tomek808 napisał(a):mój gs tez ponad pół roku od zakupu i dalej nie zarejestrowany .szkoda mi sprzedać a i nerwów ze zjebami nie mam żeby gadać i dyskutować ..

Dokładnie mam to samo... mam is300 2szt.jedna od ponad roku stoi i ... nie wiem czy jestem gotowy :mad:

michalllw napisał(a):Jeżeli chodzi o szkodę całkowitą to sam teraz jeżdżę takim autem

Proszę Cię :biggrin2: ostatnio jeżdziłem Lexem po szkodzie całkowitej i... niby nic nadzwyczajnego ale był przed naprawą i gdyby nie aspekt estetyczny związany z rodzajem auta to pewnie nikt tego by nie robił... :biggrin2:
ledziu
Lex Master

Postprzez Nawiedzoni_Toni » 19 gru 2019, o 23:26

Cześć,

Jestem nowym członkiem forum, to mój pierwszy post!!!
Jeżeli chodzi o tematykę GS mk3 i ktoś ma jakieś pytania odnośnie ogłoszeń to możecie pisać do mnie numery VIN to sprawdzę czy posiadam informację na temat egzemplarza z interesującej Was oferty.
Szukałem Lexusa GS300 w wersji EU poliftowej i udało mi się. Sporo siedziałem na Otomoto i OLX kilka sztuk sprawdziłem(z czego 3 hybrydowe). Mam sporo wydruków numerów VIN z Auto DNA i chętnie się z nimi podzielę o ile wskazane przez Was numery VIN będę posiadał podeślę za free. Auto DNA zdziera kasę ale w większości są OK co potwierdzały oględziny niektórych aut :) Udostępniam za darmo - miłośników Lexów z przyjemnością wesprę :)

Ja upolowałem Lexusa GS300 MK3 z 2008 r. z przebiegiem niecałe 192 tys. w naprawdę dobrym stanie za dobrą cenę i jestem szczęśliwy :)

Auto znalazłem przy pomocy rzeczoznawcy.

Pozdrawiam!
Nawiedzoni_Toni
Nowy lex user

Model Lexusa: Lexus GS300

Postprzez roedskilde » 8 sty 2020, o 18:43

jeszcze pytanie czy warto czekać na sprawdzenie auta w ASO? Dzwoniłem do Radomia i na serwis trzeba się umawiać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, a pomiary czyli geometria etc. pracuje niezależnie więc może być problem żeby zrobić jedno po drugim :D
Podstawowa diagnostyka czyli mechanika, lakier, historia, podpięcie pod komputer to 400zł i pomiary płatne osobno. Cena to nie jakiś wielki problem ale czy w ASO faktycznie będzie to lepiej zrobione i będę miał większą pewność, że z autem jest wszystko ok?
A może ktoś już oglądał? :)
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... b56b1092dd
roedskilde
Nowy lex user

Postprzez patol » 8 sty 2020, o 21:24

Pewnie, że możesz czekać... tylko pytanie czy Ci go ktoś w tym czasie nie wykupi.
Ja teraz miałem taką sytuację... w nocy z niedzieli na poniedziałek znalazłem fajnego GS'a i mówię sobie, że we wtorek rano dzwonię... przecież w Święto (Trzech Króli) nie będę komuś głowy zawracał - rano we wtorek aukcji już nigdzie nie było a była na kilku portalach.
Teraz choćby był środek nocy będę dzwonił i pisał sms'y.
patol
Nowy lex user

Model Lexusa: A4 B6

Postprzez michalllw » 9 sty 2020, o 23:51

patol napisał(a):Pewnie, że możesz czekać... tylko pytanie czy Ci go ktoś w tym czasie nie wykupi.
Ja teraz miałem taką sytuację... w nocy z niedzieli na poniedziałek znalazłem fajnego GS'a i mówię sobie, że we wtorek rano dzwonię... przecież w Święto (Trzech Króli) nie będę komuś głowy zawracał - rano we wtorek aukcji już nigdzie nie było a była na kilku portalach.
Teraz choćby był środek nocy będę dzwonił i pisał sms'y.

Jak wykupią to ja będę mieć na dniach do sprzedania 430, w sumie poliftowe GS300 z 2008 też będzie :biggrin2:
Obrazek
Obrazek
https://web.facebook.com/MMniceCARS/
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS-F

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lexus GS