GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

admus pisze:Wielkie dzięki pomoc :) Większość pytań już zadałem :) Czyli standardowo jak mówisz, ze zwoceniem uwagi na amorki. Tak też zrobię :ok: Dam znać jak poszło. Obawiam się tylko, że emocje wezmą górę nad rozsądkiem :). Często mam tak z samochodami... i w sumie nie żałuję :). Jeszcze raz dzięki.
15 minut temu rozmawiałem z kolegą którego ojciec czai się na naszego polifta GS300 ale nie mieści się w budżecie i rozmawialiśmy właśnie że takie auta kupuje się emocjami a nie rozsądkiem, rozsądkiem można kupić Skodę w TDIku :biggrin2:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
EdHaust
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2020, o 21:48
Model Lexusa: Sienna 2007
Skąd:: Nowy Dwór Mazowiecki
Lokalizacja: NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: EdHaust »

Mynx pisze:
roedskilde pisze:jeszcze pytanie czy warto czekać na sprawdzenie auta w ASO? Dzwoniłem do Radomia i na serwis trzeba się umawiać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, a pomiary czyli geometria etc. pracuje niezależnie więc może być problem żeby zrobić jedno po drugim :D
Podstawowa diagnostyka czyli mechanika, lakier, historia, podpięcie pod komputer to 400zł i pomiary płatne osobno. Cena to nie jakiś wielki problem ale czy w ASO faktycznie będzie to lepiej zrobione i będę miał większą pewność, że z autem jest wszystko ok?
A może ktoś już oglądał? :)
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... b56b1092dd
O...Lexus z mojego osiedla :szok: A jak ja szukałem to nie był na sprzedaż. Zazwyczaj jeździ tym kobieta. Auto wygląda spoko, widać, że zadbane. Lakier ładny, bez jakiś większych uszkodzeń, środek też spoko. Zdjęcia są uczciwe, samochód na pewno nie picowany do sprzedaży. Szczegółów technicznych nie znam. Cena według mnie za wysoka jak na ten rocznik, ale to tylko moja subiektywne zdanie (zaraz niektórzy powiedzą, że TO PRZECIEŻ V8! :podziw: ) Jest LPG - dla jednych to + dla innych -... Możliwe, że właściciel sprawdza za ile uda się sprzedać... Aczkolwiek po własnych poszukiwaniach wiem, że jak jest coś dobrego to długo na nabywcę nie czeka. A cena...wiadomo, rzecz względna przy tych autach. Co do sprawdzenia w ASO to każdy pewnie ma swoje zdanie na ten temat.

A tego Lexa ze Szwecji to chyba już wcześniej widziałem w ogłoszeniach - był na sprzedaż gdzieś pod Warszawą...

Piszesz że cena deko za wysoka . Jak myślisz jaka cena była by realna?
EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

EdHaust pisze:
Mynx pisze:
roedskilde pisze:jeszcze pytanie czy warto czekać na sprawdzenie auta w ASO? Dzwoniłem do Radomia i na serwis trzeba się umawiać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, a pomiary czyli geometria etc. pracuje niezależnie więc może być problem żeby zrobić jedno po drugim :D
Podstawowa diagnostyka czyli mechanika, lakier, historia, podpięcie pod komputer to 400zł i pomiary płatne osobno. Cena to nie jakiś wielki problem ale czy w ASO faktycznie będzie to lepiej zrobione i będę miał większą pewność, że z autem jest wszystko ok?
A może ktoś już oglądał? :)
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... b56b1092dd
O...Lexus z mojego osiedla :szok: A jak ja szukałem to nie był na sprzedaż. Zazwyczaj jeździ tym kobieta. Auto wygląda spoko, widać, że zadbane. Lakier ładny, bez jakiś większych uszkodzeń, środek też spoko. Zdjęcia są uczciwe, samochód na pewno nie picowany do sprzedaży. Szczegółów technicznych nie znam. Cena według mnie za wysoka jak na ten rocznik, ale to tylko moja subiektywne zdanie (zaraz niektórzy powiedzą, że TO PRZECIEŻ V8! :podziw: ) Jest LPG - dla jednych to + dla innych -... Możliwe, że właściciel sprawdza za ile uda się sprzedać... Aczkolwiek po własnych poszukiwaniach wiem, że jak jest coś dobrego to długo na nabywcę nie czeka. A cena...wiadomo, rzecz względna przy tych autach. Co do sprawdzenia w ASO to każdy pewnie ma swoje zdanie na ten temat.

A tego Lexa ze Szwecji to chyba już wcześniej widziałem w ogłoszeniach - był na sprzedaż gdzieś pod Warszawą...

Piszesz że cena deko za wysoka . Jak myślisz jaka cena była by realna?
Cena jest ok.o ile stan jest ok. Oczywiście nie zaszkodzi potargować się :biggrin2:
Rocznikiem nie sugerowałbym się bo nawet jak weźmiemy "tańsze" e60 V8 to roczniki 05-07r kosztują koło 40k. gdzie serwisem raczej szybciutko dojedziemy do 50k...
EdHaust
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2020, o 21:48
Model Lexusa: Sienna 2007
Skąd:: Nowy Dwór Mazowiecki
Lokalizacja: NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: EdHaust »

Za długo jeździłem Niemieckimi wynalazkami. Od 3 lat mam Toyote z silnikiem Lexa 3,5 V6 jeździ nam z żoną się tak dobrze że przydał by się też w garażu Lex z silnikiem V8 wdzięcznym do gazu. Ten w Radomiu podoba mi się kolorystyką tapicerki ale kolorem nadwozia już nie koniecznie.
EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

EdHaust pisze:Za długo jeździłem Niemieckimi wynalazkami. Od 3 lat mam Toyote z silnikiem Lexa 3,5 V6 jeździ nam z żoną się tak dobrze że przydał by się też w garażu Lex z silnikiem V8 wdzięcznym do gazu. Ten w Radomiu podoba mi się kolorystyką tapicerki ale kolorem nadwozia już nie koniecznie.
Za jakiś czas będę wystawiać coś takiego, wyjdzie 50k ale już z nowym LPG :dirol:

https://photos.app.goo.gl/8HuDM93pCoabouK5A
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

W małym skrócie, bo weekend był męczący :) Wczoraj przejechanych ponad 1500km za Lexem, a dzisiaj 500.
Ogolnie jednak rozsądek i jakieś tam małe doświadczenie wzięło górę i odpuściłem ten sprzęt z Berlina. Jednym słowem "ulep". :) Myślę, że do wzięcia za 8tys. euro, moze mniej.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

admus pisze:. Jednym słowem "ulep". :) Myślę, że do wzięcia za 8tys. euro, moze mniej.
Czyli?
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

Samochód cały odmalowany. W niektórych miejscach bardzo nieudolnie. Tylny lewy błotnik z widoczną wgniotką na wysokości łączenia ze zderzakiem. Plastiki w bagażniku niespasowanie, latające luzem. W środku zaniedbany. Niedziałające głośniki z przodu. Samochód prowadzi się niezbyt pewnie, do przejrzenia zawias, lub inne związane z tym rzeczy. Opony z 2010 roku, trochę syfu dookoła uszczelek, jakby stał długo. Raczej nie były wspawywane żadne ćwiartki. Z plusów: silnik ładnie pracował, baterie dobrze trzymały.
Mynx
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 17:37
Model Lexusa: gs
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mynx »

EdHaust pisze:
Mynx pisze:
roedskilde pisze:jeszcze pytanie czy warto czekać na sprawdzenie auta w ASO? Dzwoniłem do Radomia i na serwis trzeba się umawiać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, a pomiary czyli geometria etc. pracuje niezależnie więc może być problem żeby zrobić jedno po drugim :D
Podstawowa diagnostyka czyli mechanika, lakier, historia, podpięcie pod komputer to 400zł i pomiary płatne osobno. Cena to nie jakiś wielki problem ale czy w ASO faktycznie będzie to lepiej zrobione i będę miał większą pewność, że z autem jest wszystko ok?
A może ktoś już oglądał? :)
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... b56b1092dd
O...Lexus z mojego osiedla :szok: A jak ja szukałem to nie był na sprzedaż. Zazwyczaj jeździ tym kobieta. Auto wygląda spoko, widać, że zadbane. Lakier ładny, bez jakiś większych uszkodzeń, środek też spoko. Zdjęcia są uczciwe, samochód na pewno nie picowany do sprzedaży. Szczegółów technicznych nie znam. Cena według mnie za wysoka jak na ten rocznik, ale to tylko moja subiektywne zdanie (zaraz niektórzy powiedzą, że TO PRZECIEŻ V8! :podziw: ) Jest LPG - dla jednych to + dla innych -... Możliwe, że właściciel sprawdza za ile uda się sprzedać... Aczkolwiek po własnych poszukiwaniach wiem, że jak jest coś dobrego to długo na nabywcę nie czeka. A cena...wiadomo, rzecz względna przy tych autach. Co do sprawdzenia w ASO to każdy pewnie ma swoje zdanie na ten temat.
Piszesz że cena deko za wysoka . Jak myślisz jaka cena była by realna?
Kolor nadwozia jest kontrowersyjny... Ponadto, nie wierzę, że to ideał. Na pewno coś tam do zrobienia jest. Zakładając, że to "coś tam" nie kosztuje kilka tysięcy to i tak 8-10% ceny ofertowej, według mnie, jest do urwania.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Kolor to rzecz gustu...dla mnie OK.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości