GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

Faktycznie nie doczytałem . Ja na coparcie nie licytowal em i połapać się tam nie mogę . Bez zapłonu tanio licytujesz i nie ma co się bać .aukcja nie jest jeszcze przyznana
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

[quote="tomek808"]Faktycznie nie doczytałem . Ja na coparcie nie licytowal em i połapać się tam nie mogę . Bez zapłonu tanio licytujesz i nie ma co się bać .aukcja nie jest jeszcze przyznana. Dobra jak coś pytaj na pw nie ma co zaśmiecać tematu
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Jazikowski »

Skoro mowa o kotach w worku, byłby ktoś zainteresowany mk3 2005 wersja angielska, wiem tyle że jest w gazie i zostanie przejęty przez komornika.
Piotreqq
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2019, o 17:48
Model Lexusa: Chce GS
Skąd:: 3miasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Piotreqq »

Chyba w cenie 4-7k brutto.
Na otomoto angliki wiszą po 12k i nikt tego nie bierze.

Nie chciał bym chyba będzie autem po PL z kierownicą po złej stronie.
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Jazikowski »

4-7 brutto? Chyba za is 200, gs430 jeszcze nie widziałem to dość rzadki model(V8), co kto woli jak komuś nie przeszkadza prawa strona to po co ma przepałacac ponad dwa razy tyle za samochód, dostałem już zdjęcia samochód jest zadbany i w najwyżej klasie wyposażenia podtrzymuje pytanie jakby byl ktoś zainteresowany udziele kilka informacji :)

PS: sam na codzień po Polsce poruszam się anglikiem coraz więcej znajomych sie do nich przekonuje i ludzi
wokół, ostatnio stojąc na światłach na cztery samochody trzy były angliki moim zdaniem to dobra alternatywa by kupić drogie auto w niskiej cenie ale wiadomo cos za cos kierownica i kwestia podejścia według własnego gustu pozdrawiam:)
Piotreqq
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2019, o 17:48
Model Lexusa: Chce GS
Skąd:: 3miasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Piotreqq »

1. Nie pisałeś że chodzi o 430

2. Nikt mnie nigdy nie przekona do angola, zwykle cebulactwo.

Chcesz taniej - ciągnij że stanów albo rób przekladke.
Piotreqq
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2019, o 17:48
Model Lexusa: Chce GS
Skąd:: 3miasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Piotreqq »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BQhCC.html tyle jest wart angol a i tak będzie stał Pol roku.
wuju
Lex user
Posty: 226
Rejestracja: 4 lip 2017, o 09:45
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kozienice
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wuju »

430 jeszcze nie tak dawno była na olx, chyba niecałe 15k ale na pewno od wakacji stała.
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Jazikowski »

Piotreqq pisze:1. Nie pisałeś że chodzi o 430

2. Nikt mnie nigdy nie przekona do angola, zwykle cebulactwo.

Chcesz taniej - ciągnij że stanów albo rób przekladke.
Pisałem, że mk3 czyli 3UZ V8, chyba? :D

Niektórzy tak mają, bo sam tak miałem dopóki nie wsiadłem w pierwszego angola is 200 pierwsze wrażenie po przesiadce z 115 konnej Hondy dziwnie ale pozytywnie, starałem sie zachowywać jakbym nim zawsze jeździł po tygodniu nie odczułem żadnej różnicy i dalej uważam, że jest to dobra alternatywa a nie cebulactwo wszystko jest kwestia podejścia bo kiedyś nie wyobrażałem sobie jazdy angolem dzis dla mnie nie ma znaczenia z której strony mam kierownice tylko to jak mi sie prowadzi samochód.

Co do przekładki to już by się z angolem nie opłacało, a ściągnięcie ze Stanów calkiem ciekawa alternatywa w przyszłości chciałbym importować pojazdy i na tym zarabiać bo cóż może być lepszego.. ;P

Tego GS co wrzuciłes to gs300 V6 A nie gs430 V8, tak sie składa że przebylem te 300km by to obejrzeć środek zaniedbany plastiki połamane gość tam chyba przez ostatnie dwa miesiące kury trzymal kolektory były spawane ale silnik cykal prawidłowo dymkow nie puszczal ale odpuscilem go i w okolicy wyskoczył mi taki sam wiec po drodze nie wypadalo by nie obejrzeć przez tel wszystko pięknie sprawny nic sie nie dzieje mowa o gs300 :) faktycznie na miejscu miłe zaskoczenie wszystko zadbane cena ta sama jazda próbna rewelacja umowa spisana hajsy policzone i ostatnia sprawa a zobaczem czy nie dymi i na czarno za każdym razem powyżej 4 tyś obr no Panie tak to to nie przejdzie 250km do domu jak dasz gwarancję że dojade to biorę i niestety nie wziąłem a może i całe szczęście Nie wiadomo ;)



Wuju śledzę te gsy od jakiegoś miesiąca takiego jeszcze nie było A zdążyłem trochę poczytać o tym rzadszym modelu, auto z windykacji jak juz mowilem, poruszal się nim aktor z Londynu, aczkolwiek jeszcze nie odpalalne więc nie wiadomo czy coś mu dolega, mam nadzieję że do końca tygodnia uda się go odpalic, auto nie posiada kluczy stąd też obniżona cena, jeżeli będzie sprawne możliwe ze go podpicuje i odsprzedam ale wszystko wyjdzie w swoim czasie.. :)
bigfish
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 7 lis 2016, o 13:46
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bigfish »

mk3 to generacja, prosze handlarzu juz nie wciskaj wiecej kitu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości