GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: S600 »

Widać po ogłoszeniach że ceny GS430 MK3 ustabilizowaly się na poziomie 50-60tyś. W porównaniu do innych benzyn w tej budzie to dość dużo. Zakup zdrowego egzemplarza może być dobrą lokatą kapitału.
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

jak poduszki nie wywalone to miał g..o nie uszkodzenie i nie wiem co się bać jak auto w dobrej cenie jest .chyba ze amory na dzień dobry rozrząd czy zawias . ja sprowadziłem ale też wyjdzie coś jak ten z aukcji biały
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

GIPlayer pisze:Odpuściłem sobie, jak zobaczyłem że w USA był walony z przodu. Niby poduszek nie wybiło, ale znając fantazję naszych wschodnich braci (i tego, że naprawa nie była w ASO) to lepiej olać. Nic to, może będę szukać dalej (bo nie ukrywam, ze z racji stylu pracy i podróży, najbardziej opłacalnym samochodem jest dla mnie LPG).
Byłbyś zaskoczony wiedząc jak naprawia ASO i nie-ASO... :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

gmiter pisze:
GIPlayer pisze:Odpuściłem sobie, jak zobaczyłem że w USA był walony z przodu. Niby poduszek nie wybiło, ale znając fantazję naszych wschodnich braci (i tego, że naprawa nie była w ASO) to lepiej olać. Nic to, może będę szukać dalej (bo nie ukrywam, ze z racji stylu pracy i podróży, najbardziej opłacalnym samochodem jest dla mnie LPG).
Byłbyś zaskoczony wiedząc jak naprawia ASO i nie-ASO... :)
Chciałem to napisać ale co tam :biggrin2:
GIPlayer
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 9 lip 2019, o 01:12
Model Lexusa: GS
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: GIPlayer »

tomek808 pisze:jak poduszki nie wywalone to miał g..o nie uszkodzenie i nie wiem co się bać jak auto w dobrej cenie jest .chyba ze amory na dzień dobry rozrząd czy zawias . ja sprowadziłem ale też wyjdzie coś jak ten z aukcji biały
Fajnie. Miałem kolizję w Oplu (jako pasażer), gdzie poduchy nie wywaliły, a podłużnice były naruszone. Ot specyficzny kąt natarcia i czujka nie odpaliła poduszek. Także soryy, jak ktoś mnie w ogłoszeniu nie informuje o przebytej kolizji, a potem sam to wynajduje, to nie będę się bawić z nim ciuciubabkę.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

GIPlayer pisze:
tomek808 pisze:jak poduszki nie wywalone to miał g..o nie uszkodzenie i nie wiem co się bać jak auto w dobrej cenie jest .chyba ze amory na dzień dobry rozrząd czy zawias . ja sprowadziłem ale też wyjdzie coś jak ten z aukcji biały
Fajnie. Miałem kolizję w Oplu (jako pasażer), gdzie poduchy nie wywaliły, a podłużnice były naruszone. Ot specyficzny kąt natarcia i czujka nie odpaliła poduszek. Także soryy, jak ktoś mnie w ogłoszeniu nie informuje o przebytej kolizji, a potem sam to wynajduje, to nie będę się bawić z nim ciuciubabkę.
Oczywiście dyskusja o najtańszej sztuce w Europie...więc po co dyskutować Michał z forum sprzedaje swojego dokładka 25k i dyskusjazbędna. Do tego prześciganie się na hasa podłużnica, poduszki itp. Fajnie że wszyscy znajątą terminologie a jestem ciekaw kto z Was widział jak się naprawia uszkodzone tyły i to nawet pozornie leciutko...przecież tam też są podłużnice. A jak sanki przy walnięciu w krawężnik pociągnął podłużnice to auto idzie na złom? A czemu producent przody podłużnic daje wymienne?

Generalnie auto jest mega tanio jechać na laserowy pomiar płyty do tego przejrzenie w najdrobniejszym szczególe i tyle w temacie... a jak ktoś ma problem to niech szuka czegoś w normalnej cenie.

Ja osobiście nie kupiłbym tego auta ze względu na pochodzenie. Na tyle jest to zwykły samochód że można coś wyszukać w wersji eu.
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

ledziu pisze: Ja osobiście nie kupiłbym tego auta ze względu na pochodzenie. Na tyle jest to zwykły samochód że można coś wyszukać w wersji eu.
pierwszy lepsza ....ja nie wiem w czym macie problem żeby dobre auto znaleźć ! :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... llery-open
bigfish
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 7 lis 2016, o 13:46
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bigfish »

zender pisze:
ledziu pisze: Ja osobiście nie kupiłbym tego auta ze względu na pochodzenie. Na tyle jest to zwykły samochód że można coś wyszukać w wersji eu.
pierwszy lepsza ....ja nie wiem w czym macie problem żeby dobre auto znaleźć ! :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... llery-open

pewnie jeszcze pachnie skórą, piekny :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

zender pisze:
ledziu pisze: Ja osobiście nie kupiłbym tego auta ze względu na pochodzenie. Na tyle jest to zwykły samochód że można coś wyszukać w wersji eu.
pierwszy lepsza ....ja nie wiem w czym macie problem żeby dobre auto znaleźć ! :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... llery-open
Kilka razy trafiło mi się auto z takim przebiegiem w stosunku do rocznika i niestety po miesiącu sprzedaży miałem chęć nie skręcić licznik a go podkręcić :doh:
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Co do białego GS430 radzę sprawdzić CAR FAX, był kiedyś taki biały który często zmieniał właścicieli a był tak rozpie...ny że wątpię że go naprawili, raczej przespawali numery.

Jeśli ktoś nie szuka okazji to polecam mojego. Cena może się wydawać wysoka ale od użytkowników tego modelu słyszałem że co tak tanio :biggrin2:
Jeśli ktoś umie liczyć i ma świadomość że po zakupie GS430 KM3 z przebiegiem koło 200tyś prawie zawsze trzeba wymienić zawias, zrobić jakiś tam pakiet startowy, kupić koła drugie albo chociaż opony to moja oferta jest zaje.sta i gdyby nie IS-F to by został ze mną na dłużej, super auto a obniżone zaczęło wyglądać i jeździć idealnie :ok:
Wolał bym żeby auto zostało na forum albe u znajomych, moja żona czasami wspomina żeby może sprzedać jej RX i zostawić go ale to mało rozsądne przy dwójce dzieci, jednak musi być w rodzinie jedno normalne auto
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... C3PLx.html
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości