GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Lelebel
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2020, o 10:35
Model Lexusa: GS Mk3
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Lelebel »

Co sądzicie o tym egzemplarzu? Oglądał ktoś?

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... YreuMwzF_Q
tomciozcch
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2020, o 16:53
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Chełmno
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomciozcch »

Witam,
Czy oglądał ktoś ten egzemplarz? Może to ktoś z forum?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... CJmMF.html
Jak jest z korozją w tych modelach?
Pozdrawiam
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

Cena jak na śmieszny przebieg i polift (sam mam taki) jest strasznie niska. Ubezpieczalnia mój w wakacje (ma 297 tys. i LPG Prins) wyceniała na 43 tys.
PS. Jedyna korozja jak nie był walony może być pod lusterkami. No i ew. purchelki na krawędzi maski - aluminium się utlenia.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

cooper69 pisze: Ubezpieczalnia mój w wakacje (ma 297 tys. i LPG Prins) wyceniała na 43 tys.
.
Na te wyceny aż tak mocno bym nie patrzył bo często nie mają nic wspólnego z rzeczywistością... :ok:
tomciozcch
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2020, o 16:53
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Chełmno
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomciozcch »

cooper69 pisze:Cena jak na śmieszny przebieg i polift (sam mam taki) jest strasznie niska. Ubezpieczalnia mój w wakacje (ma 297 tys. i LPG Prins) wyceniała na 43 tys.
PS. Jedyna korozja jak nie był walony może być pod lusterkami. No i ew. purchelki na krawędzi maski - aluminium się utlenia.
Ale z tego co wiem to silnik 3.0 ma wtrysk bezpośredni więc sama instalacja bardzo droga.

Długo posiadasz ? Czy miałeś jakiś problem z dostępnością części? Czy jesteście zmuszeni serwisować je w ASO z jakiś powodów, czy raczej mechanicy sobie radzą z tymi autami ;)? Mocno zastanawiam się nad tym modelem ale boję się sytuacji że będę musiał pół Polski jechać z jakaś usterka do specjalisty. Czy dużo droższa eksploatacja jak u konkurencji w postaci BMW mercedesa czy audi?
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

Ja go już kupiłem z instalacją - dedykowany do silnika holenderski Prins (koszt w granicach 8000).
Nie opłacało by mi się montować bo auto jak na ten gabaryt i pojemność ma bardzo korzystne spalanie.

Dwa i pół roku.
Warsztat specjalizujący się w Toyotach powinien ogarnąć. Do "kowali" od focwagena, bmw itd. bym go nie oddał bo wszystkie kłopoty co miałem wynikały właśnie z kowalstwa.
Problemów z częściami nie ma - nie zauważyłem.
Z tą ceną eksploatacji to żeś mnie na noc ubawił, że zajadów dostałem. Szczególnie porównując do np. równolatka bmw :D

Wszystko masz tu doskonale opisane - ja bez problemu w 2018 znalazłem.
tomciozcch
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2020, o 16:53
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Chełmno
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomciozcch »

A czy jest jakaś tajemnicą ile wydałeś na to auto przez 2 lata użytkowania i ile nim przejechałeś w tym czasie? Tak z ciekawości, sorka za trochę wścibskie pytanie;)
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

O co pytasz? Chodzi Ci o jakieś niespodziewane wydatki czy liczysz też materiały eksploatacyjne? Jeżdżę swoim 2 lata i wymieniłem łożyska na rolce napinacza za 24 zł. Teraz zakupiłem tarcze i klocki na przód (tarcze 390kpl,klocki 170). Oprócz tego do wymiany mam baterię w którymś z czujników kół.Baterie 5zl szt.Czujniki 500 4szt.zamienniki gdyby zmieniać wszystkie. Do tego filtry i oleje.Ceny jak wszędzie. Ja akurat przejechałem mało bo ok.16tyś. Jak już ktoś napisał do kowala bym go nie oddał na serwis.
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... pp_android

Jakby ktoś z Polski interesował się powyższą sztuką, posiadam trochę informacji na temat tego samochodu. Tak, żeby na darmo nie jechać.
Baki94
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2020, o 18:15
Model Lexusa: GS Mk3 (już niedługo)
Skąd:: Otwock
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Baki94 »

Cześć! Czy ktoś z Forumowiczów oglądał ten egzemplarz?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... c3ef310b1e
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości