GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Broń boże nie krytykuję sprzedającego :) i tak jak ledziu napisał ludzie mają różne zboczenia.Może być tak,że ten młodszy jest gorszy niż ten starszy lub w grę wchodzi sentyment :smile: PS. Ze mnie się znajomi śmieją,że zakładam zeszyty odnośnie samochodu,wklejam zdjęcia jak wyglądał przed zakupem,co robiłem itp.Taka druga historia ;)
beggus
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2017, o 19:41
Model Lexusa: brak
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: beggus »

Witam kolegów,
Poszukuje gs 460 albo 450h do 70tys. Rozważam oczywiście auto kapelana78. Oprócz tego mam kilka aut na oku. Mieszkam w 3mieście i wszedzie oczywiście jest daleko. Moglibyście rzucić okiem i ewentualnie podrzucić firme godną zaufania w celach sprawdzenia auta??
Poniżej dwa linki do 450h
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... edef0aec16

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BC994.html
cooper69
Lex user
Posty: 230
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

Ja korzystałem z autotesto bo z Gdańska do Bielska Białej też było daleko.
Pe_pe
Lex user
Posty: 139
Rejestracja: 3 lis 2013, o 20:52
Model Lexusa: Gs430 mkIII, Rx400h, Sc430
Skąd:: WOT
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pe_pe »

W sprawie g460 napisz do Ledzia. Ostatnio przytulił takiego i z tego co wiem wacha sie nad sprzedażą.
ytz
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2019, o 14:54
Model Lexusa: GS
Skąd:: Giżycko
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ytz »

Witam wszystkich
Znalazłem wpis o tym samochodzie na str. 153. Jest tam info że ktoś na forum już o nim pisał, jednak nic nie znalazłem. Ktoś coś ?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... e386404a0a
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Widzieć nie widziałem,ale samochód już trochę czasu jest w ogłoszeniu.Był już na początku grudnia jak szukałem dla siebie,ile wcześniej nie wiem.Użyj kalkulatora: od ceny w ogłoszeniu odejmij zarobek sprzedającego,koszta sprowadzenia do kraju-to co Ci zostanie podziel przez kurs euro,a potem szukaj za te pieniądze w Niemczech lub Szwajcarii.Życzę powodzenia. Kiedy wreszcie przestaniemy wierzyć w okazje?
ytz
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2019, o 14:54
Model Lexusa: GS
Skąd:: Giżycko
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ytz »

Nie szukam okazji. Liczę się z tym, że trzeba będzie jakieś pieniądze w auto włożyć. Pytanie jakie? Gościu chce za niego wyjściowo 37500 z opłatami. Wpisane ma pewnie w dokumentach że skrzynia uszkodzona albo silnik. Po auta jeździ lawetą. Jeśli kupił go za Max 6500 to i tak zarobi sprowadzając jeszcze 3-4sztuki ponad 10 tyś zł z kursu.
Obdzwoniłen dzisiaj kilka serwisów lexusa, ale żaden nie chciał mi go sprawdzić po vinie.
Wiem tylko że jest to produkcja 2006 a nie 2007.

Na szybko znalezione
https://www.autoscout24.pl/oferta/lexus ... ?cldtidx=1
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

No więc już na dzień dobry masz myk,że auto z 2006 nie z 2007 (zapewne rok modelowy 2007 :biggrin2: ) .99% handlujących samochodami jeździ po nie lawetami bądź "lorami"-tak się bardziej opłaca. W dokumentach może mieć wpisane co chce,tak jak napisałeś,że skrzynia uszkodzona bądź silnik,że lakier porysowany-będzie miał zaniżoną wartość samochodu na umowie.Jednak jeżeli brał z placu "sprawny" samochód to musiał swoje za niego zapłacić.Nie dyskwalifikuję tego Lexa,może jest wart zainteresowania.Tego jakie pieniądze będziesz musiał włożyć to nikt Ci nie powie.Sorry,sprzedający powie,że żadne,a okaże się później.Loteria ;)
PS.Właśnie nie trawię tego wpisywania z zawyżaniem rocznika,drugie,że oferta od osoby prywatnej a tak naprawdę komis.Co szkodzi napisać jak jest w rzeczywistości???
Ostatnio zmieniony 12 lut 2019, o 19:09 przez Nemo 77, łącznie zmieniany 1 raz.
beggus
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2017, o 19:41
Model Lexusa: brak
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: beggus »

Witam. Ktoś zna gs460 z warszawy od marcina??

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BHr8T.html

Od dzisiaj wisi na otomoto...
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Nemo za granicą to jest normą, tam inaczej Ci nie powiedzą bo nawet tego nie wiedzą ponieważ tam się obsługuję datę pierwszej rejestracji i taka widnieje w ogłoszeniu a tutaj bym nie przesadzał może nie świadomie wpisał nic to wiele i tak nie zmienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości