GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adamsky73 »

Czyli gimnastykujesz się żeby przyszły właściciel mógł się pochwalić przed rodzina jaką to okazję upolował. Bardzo szlachetnie ;)
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Ale każdy by chciał w cenie rynkowej kupić igłę..
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

No właśnie...i jak sobie poczytam te wymagania od starych aut to odechciewa się sprowadzania czegokolwiek bo i tak będzie się oblepionym błotem :down: Za to handlarze typu płockiego mają jazdę bo chętnie wychodzą na przeciw wymaganiom klienta pt.najtaniej, najładniej i najmniejszy (przebieg). Do tego okraszą ogłoszonko nutką "niemiec serwisował rzetelnie" czekając na Polaka, a Szwajcar pedantycznie dbał o autko w którym jest fontanna na specjalne zamówienie...
I co ciekawe jak wertuje rynek ch to są fajne bryki no ale weź i je sprowadź jak 3/4 z nich była malowana a cena będzie wyższa od allegrowego minimum.

P.s.

W 2017r.sprowadziłem dwa takie same auta mocno limitowane ale malowane a wnętrza trochę powycierane. Ja z kolegą się cieszę i zapitalam a znam takich co szukają,szukają i szukają i tak będą szukać do usranej śmietci. No ale jak bym powiedział ok.załatwię Ci dziewiczą perłe ale nie za 20k tylko za 27k.to jaka byłaby odpowidź? :doh:
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Thorgal1 »

ledziu pisze:No właśnie...i jak sobie poczytam te wymagania od starych aut to odechciewa się sprowadzania czegokolwiek bo i tak będzie się oblepionym błotem :down: Za to handlarze typu płockiego mają jazdę bo chętnie wychodzą na przeciw wymaganiom klienta pt.najtaniej, najładniej i najmniejszy (przebieg). Do tego okraszą ogłoszonko nutką "niemiec serwisował rzetelnie" czekając na Polaka, a Szwajcar pedantycznie dbał o autko w którym jest fontanna na specjalne zamówienie...
I co ciekawe jak wertuje rynek ch to są fajne bryki no ale weź i je sprowadź jak 3/4 z nich była malowana a cena będzie wyższa od allegrowego minimum.

P.s.

W 2017r.sprowadziłem dwa takie same auta mocno limitowane ale malowane a wnętrza trochę powycierane. Ja z kolegą się cieszę i zapitalam a znam takich co szukają,szukają i szukają i tak będą szukać do usranej śmietci. No ale jak bym powiedział ok.załatwię Ci dziewiczą perłe ale nie za 20k tylko za 27k.to jaka byłaby odpowidź? :doh:

Ledziu - składam zamówienie u Ciebie - Nissan 350z / Europa / pełne wyposażenie (Bose i inne pierdoły) / przebieg max 80k km / wydam max 20k PLN
tylko pamiętaj po liftowa i nie katowana ... jak kupisz to przyjadę z miernikiem

:)
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Awatar użytkownika
Adolvo
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 07:51
Model Lexusa: LS460
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Adolvo »

owczar pisze:Ale każdy by chciał w cenie rynkowej kupić igłę..
no nie zgodzę się..

poniżej rynkowej.. bo tak to nie będzie okazja.. i wstyd przed znajomymi, że fujara..
Obrazek
mikigl
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 30 sty 2018, o 00:32
Model Lexusa: GS3000
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mikigl »

Bardzo dziękuję za wyczerpujący opis.

Z tego co naspaliście rozumiem iż w Płocku/Gąbinie są eksperci od prostowania tych bezwypadkowych? :)

A co jest nie tak z Ameryką?

Ta 4 jak najbardziej OK tylko dorzucając do tego LPG wychodzi niemal 60k za samochód który ma 11 lat. :/
mikigl
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dawid0ss »

mikigl pisze:Ta 4 jak najbardziej OK tylko dorzucając do tego LPG wychodzi niemal 60k za samochód który ma 11 lat. :/
Wniosek sam się nasuwa. Też tam byłem i zdanie już jakiś czas temu zmieniłem. I ... niestety ... szukam 3-4 latka innej marki. Pzdr
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Ale robisz LPG tak jak powinien być. Kupno z LPG to często pozorna oszczędność. Znam przypadki wymiany silnika przez źle wystrojoną instalację.

Z USA ok - ale obligatoryjnie carfax. Patrząc na historie w tym wątku, to większość aut z USA nie powinna być naprawiana...
Krzemol
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 5 sty 2018, o 22:22
Model Lexusa: GS450H '08r
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Krzemol »

Dawid0ss pisze:
mikigl pisze:Ta 4 jak najbardziej OK tylko dorzucając do tego LPG wychodzi niemal 60k za samochód który ma 11 lat. :/
Wniosek sam się nasuwa. Też tam byłem i zdanie już jakiś czas temu zmieniłem. I ... niestety ... szukam 3-4 latka innej marki. Pzdr
Jakiej marki samochód klasy Lexusa GS (segment E) kupisz czteroletni w tych pieniądzach? GS'y trzymają cenę (zapewne nie bez powodu) ale też nie przesadzajmy w drugą stronę. S80 choćby w tej cenie w fajniejszej wersji silnikowej (T6/ V8) też będzie miało swoje lata.
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: niven »

A6 w biedzie po dzwonie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości