GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
AGI
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 6 sie 2018, o 13:49
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AGI »

jangrzyb pisze:oglądał ktoś? chyba nowo wystawione... trochę mnie odstrasza że było już 5 właścicieli....

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... Bz4YJ.html?
Na to żę 5 właściciel to tym się nie przejmuj, tak jak koledzy pisali wyżej opcje z demo i leasingiem albo darowizną.
Ale tym egzemplarzem nawet nie zaprzątaj sobie głowy, golas, nie ma nawet nawigacji, kobieta podkolorowała całą aukcję, to już widzę jakie auto jest w rzeczywistości chyba, że czytając tą aukcję trzeba ją interpretować patrząc przez pryzmat odwróconej psychologii.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

AGI pisze:
jangrzyb pisze:oglądał ktoś? chyba nowo wystawione... trochę mnie odstrasza że było już 5 właścicieli....

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... Bz4YJ.html?
Na to żę 5 właściciel to tym się nie przejmuj, tak jak koledzy pisali wyżej opcje z demo i leasingiem albo darowizną.
Ale tym egzemplarzem nawet nie zaprzątaj sobie głowy, golas, nie ma nawet nawigacji, kobieta podkolorowała całą aukcję, to już widzę jakie auto jest w rzeczywistości chyba, że czytając tą aukcję trzeba ją interpretować patrząc przez pryzmat odwróconej psychologii.
A ja bym tak ostro do tematu nie podchodił bo każdy ma inne preferencje...ja osobiście mam w poważaniu tą navi i te super bajery więc skupiłbym się na stanie i na cenie. Jeżeli stan ok.trochę potargować się i mam auto z polskiego salonu z małym przebiegiem. Oczywiście przy założeniu że stan będzie ok.
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Krawcol82 »

Dokładnie, każdy ma inne prefenrencje i w moim przypadku pochodzenie z polskuego salonu jest wręcz wadą :-)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Krawcol82 pisze:Dokładnie, każdy ma inne prefenrencje i w moim przypadku pochodzenie z polskuego salonu jest wręcz wadą :-)
Mi
to rybka z jakiego salonu tylko potem przy sprzedaży wywołuje to większe bicie serca u kupujących :biggrin2: tym bardziej że fl raczej nie był popularnym zakupem.
jangrzyb
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 23 lis 2018, o 19:00
Model Lexusa: szukam LS/GS
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jangrzyb »

AGI pisze:
jangrzyb pisze:oglądał ktoś? chyba nowo wystawione... trochę mnie odstrasza że było już 5 właścicieli....

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... Bz4YJ.html?
Na to żę 5 właściciel to tym się nie przejmuj, tak jak koledzy pisali wyżej opcje z demo i leasingiem albo darowizną.
Ale tym egzemplarzem nawet nie zaprzątaj sobie głowy, golas, nie ma nawet nawigacji, kobieta podkolorowała całą aukcję, to już widzę jakie auto jest w rzeczywistości chyba, że czytając tą aukcję trzeba ją interpretować patrząc przez pryzmat odwróconej psychologii.
nie ma nawigacji? przeciez w opcjach podala ze jest nawigacja i tempomat aktywny.... jesli nie ma to chyba troszke wiecej niz podkolorowanie....po nowym roku jak wroce ze swiat to moze obejrze jesli bedzie stalo...chociaz z drugiej strony jesli babka tak klamie to nie bardzo lubie z takimi ludzmi rozmawiac a co dopiero biznesy robic...
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Krawcol82 pisze:Dokładnie, każdy ma inne prefenrencje i w moim przypadku pochodzenie z polskuego salonu jest wręcz wadą :-)
Dlaczego jeśli można wiedzieć? :scratch:
jangrzyb
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 23 lis 2018, o 19:00
Model Lexusa: szukam LS/GS
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jangrzyb »

Nemo 77 pisze:
Krawcol82 pisze:Dokładnie, każdy ma inne prefenrencje i w moim przypadku pochodzenie z polskuego salonu jest wręcz wadą :-)
Dlaczego jeśli można wiedzieć? :scratch:
bo krajowe maja większe przebiegi :biggrin2:
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Krawcol82 »

Nemo 77 pisze:
Krawcol82 pisze:Dokładnie, każdy ma inne prefenrencje i w moim przypadku pochodzenie z polskuego salonu jest wręcz wadą :-)
Dlaczego jeśli można wiedzieć? :scratch:
Bo w Polsce auta są eksploatowane w gorszych warunkach, na gorszych drogach i częściej na tych samochodach właściciele oszczędzają na serwisie.
jangrzyb pisze: bo krajowe maja większe przebiegi :biggrin2:
Przebieg samochodu z Niemiec można sprawdzić w ASO, jeśli był cały czas serwisowany, podobnie, jak w Polsce. A tak dziwnym trafem to raczej auta w Polsce mają mniejsze przebiegi-taki paradoks.
Ja swojego LS'a sprowadziłem osobiście z Hamburga. Na szrotvw polsce nawet nie patrzyłem... tak na marginesie nigdy nie kupiłem żadnego samochodu z Polski.
tomy
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:51
Model Lexusa: gs300 mkII
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomy »

Jeśli można,
czy ktoś zna lub oglądał tego lexa:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BAMdb.html
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Widzieć nie widziałem,ale rozmawiałem telefonicznie z wlaścicielem.Potwierdził to co jest w ogłoszeniu,nie sprawiał wrażenia cwaniaka-handlarza.Sprawdziłem go nawet w serwisie i z tego co pamiętam jakiś większych historii nie bylo z samochodem.Te zdjęcia są nowe bo poprzednie były robione w garażu.Nie pojechałem go obejrzeć bo ostatecznie trafilem na GS300.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości