GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Postprzez ledziu » 3 lut 2018, o 19:45

niven napisał(a):To ze auto ma 12 lat nie znaczy ze musi być po dzwonię

Dla mnie dzwon by tez auto wykluczal

Tia ... lubię te nasze polskie klimaty... a skąd wiesz że był dzwon... no fakt może autorowi chodziło o całe auto pofałdowane a nie o błotnik. No ale nic ja mam fałde na błotniku w moim isku i nie czuję się z tym źle :biggrin2:
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez boogiePL » 3 lut 2018, o 21:07

auto jest ze Szwajcarii, napisałem, i to oznacza w 99,99% że nie przyjechało nieuszkodzone do Polski.
Takie mam założenie co do aut z CH, i właściciel podaje, że było uszkodzone, ba! nie zaznacza "bezwypadkowe" wcale nie przypadkowo,
Proponuje czytać uważniej, napisałem o błotniku że jest pogięty pofalowany. Auto miało uszkodzony konkretnie tylny narożnik, w PL jest od pół roku.
boogiePL
Nowy lex user

Model Lexusa: LS430

Postprzez ledziu » 3 lut 2018, o 22:54

boogiePL napisał(a):auto jest ze Szwajcarii, napisałem, i to oznacza w 99,99% że nie przyjechało nieuszkodzone do Polski.
Takie mam założenie co do aut z CH, i właściciel podaje, że było uszkodzone, ba! nie zaznacza "bezwypadkowe" wcale nie przypadkowo,
Proponuje czytać uważniej, napisałem o błotniku że jest pogięty pofalowany. Auto miało uszkodzony konkretnie tylny narożnik, w PL jest od pół roku.

Ile sprowadziłeś aut z CH że głosisz takie mity z satelity :?: :doh:
Co do procentów i promili... :biggrin2: to jest dokładnie na odwrót 3/4 leciwych aut z ch jest po drobnych kolizjach ale jeszcze w ch i tam jeżdżą badziewnie naprawione aż trafią do PL. i nie dlatego że są badziewnie naprawione bo to szwajcarom nie przeszkadza tylko z powodu innych wad. Oczywiście jest pewien procent samochodów rozbitych ale jest ich znakomita mniejszość. To tyle co do starych aut.

Więc jak właściciel mówi że było uszkodzone to w czym jest problem...? autko jest z Wawra czyli 2km od ASO tojki no ale trzeba pewnie wybulić 300zł. a to już nie wpisuje się w budżet kupującego no bo jak??? On ma dołożyć!!!???

Opcja bezwypadkowa jest nie zaznaczana z wielu powodów ... jednym z nich jest zabezpieczenie się przed śledczymi od rysek i fałdek... no bo jak nawet wyjdzie że ktoś odświeżał maskę to jak udowodnisz czy to był wypadek czy kolizja czy może ....???

Co do czytania ze zrozumieniem to... jak widzę uszkodzenie które nie jest groźne a auto jest fajne to bije się piętami po dupie z kilku powodów...

1) mam możliwość negocjowania ceny
2) auto przyjechało do PL z drobnym uszkodzeniem które było powierzchownie załatane więc nikt nie wspawywał ćwiartki na łapu capu.
3) znacząco zwiększają się szanse że samochód był tańszy w CH bo był uszkodzony a nie np: miał 400tyś.km. a silnik widział zmianę oleju jak świnia gwiazdy.

A wszystko pod nosem ASO ... :biggrin2:

A jak już chciałeś coś napisać ciekawego to było zobaczyć podłogę i podłużnice jak wyglądają w bagażniku bo wtedy mamy chociaż pogląd na sprawę a tak fałdki, rysy i uszkodzenie narożnika... super :ok:

A czytając takie ekspertyzy wiesz co zrobi Mirek handlarz :?: uśmieje się i na drugi raz podsunie Ci śmiecia bez fałdek i rysek ale za to z innymi niespodziankami... brawo Ty :gamer:
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez MahaRadza » 4 lut 2018, o 18:04

boogiePL napisał(a):
raczej nie polecam,

Auto oczywiście ze Szwajcarii :D

Również nie polecam szukanie GS MK3 w takiej cenie.
Haha :lol:
Tak to jest jak chce się jeździć bezwypadkowym MK3, z niskim przebiegiem i że Szwajcarii, a tak naprawdę nie ma się wystarczającego budżetu na takie auto.
Bądź może i się ma, ale szuka się MK3 za 35k km.

Ja nie wiem czy mi się uda zmieścić w takim budżecie z MK2, oczywiście że Szwajcarii. Tylko rzeczywiście bezwypadkowym i rzeczywistym przebiegiem poniżej 200k km, a nie takim skręconym z 500k km
MahaRadza
Nowy lex user

Model Lexusa: Szukam IS200 SportCross

Postprzez tomek808 » 4 lut 2018, o 19:49

przecież pofalowany błotnik nie oznacza auta powypadkowego i jeśli mechanicznie jest dobry to jaki problem pomalować kilka elementów . jak cos jest tańsze to po co grymasić i zawsze można zbić cenę .mój też był poobijany ze szwajcarii ale tanio kupiłem pomalowałem i mam to w d..e że cos bylo malowane
tomek808
Lex user

Model Lexusa: IS300 SC400

Postprzez wuju » 5 lut 2018, o 12:47

Nie przesadzajcie już z tymi cenami gsów. Wiadomo że każdy posiadacz by chciał żeby były jak najdroższe a kupujący chciał by za darmo.
Nie ma co się sugerować egzemplarzami co wiszą po kilka miechów. Bo one dalej tam będą, to co ma normalną cenę i dobry stan schodzi w max 2 dni.
Ja swojego zarezerwowałem po 40 minutach od wystawienia.
Ale realia są takie że gs przyzwoitego można kupić w okolicach 40k. No ale wiadomo że takie rzeczy jak brak malowanych elementów czy dodatkowe koła zimowe albo niski potwierdzony przebieg podnoszą cenę.
Za 35 nie ma co się igły spodziewać. Ale nie ma co z góry skreślać auta po zdjęciach.
wuju
Lex user

Model Lexusa: GS430

Postprzez michalllw » 5 lut 2018, o 13:38

wuju napisał(a):Nie ma co się sugerować egzemplarzami co wiszą po kilka miechów. Bo one dalej tam będą, to co ma normalną cenę i dobry stan schodzi w max 2 dni.

Niekoniecznie, nie raz mieliśmy jakieś auta które stały po kilka miesięcy i były fajne, czasami średnie schodzą po dwóch dniach, mieliśmy też rekordzistę który był rok a klient jest bardzo zadowolony z tego auta. To jest tak, auto wystawia się w dobrej cenie to klient myśli że pewnie lipne bo za tanie, ogłoszenie wisi już parę tygodni, miesięcy to pewnie auto jest gówniane dlatego tyle jest wystawiane a czasami trzeba zejść ze stanu to się sprzedaje po kosztach i może być w śmiesznej cenie a klient myśli że pewnie mega złom bo tani i długo wisi, nie ma reguły.
Obrazek
https://web.facebook.com/MMniceCARS/
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS300

Postprzez niven » 5 lut 2018, o 14:09

ja swoje BMW które było idealne, jeszcze z gwarancją sprzedawałem 8 miesięcy - cena +20% rynkowej - 0 telefonów, potem wystawiłem w cenie +5% rynkowej to zadzwonił jeden człowiek i wziął auto - ale zasadniczo w 8 miesięcy 1 telefon

kiedyś toyotę auris też idealną, ale full opcję (co jak na aurisa z 2010 roku - skóra, xenon, navi, kamera cofania - to był naprawdę wypas) - cena w 2013 roku była 50k (rynkowa cena golasa 40k) - sprzedawałem pół roku

a wszystko bezwypadek, salon polska itd.

a z drugiej strony znajoma C3 pluriel wystawiłą w sobotę a sprzedała w niedzielę - a był to gniot w cenie rynkowej
niven
Lex Driver

Model Lexusa: IS200T

Postprzez michalllw » 5 lut 2018, o 14:22

Ja ostatnio odgapiłem sposób wystawiania mojego ziomka :biggrin2:
Wystawiłem prywatnego Avensisa za najwyższą cenę na otomoto, napisałem jaki to za...sty samochód, cały w oryginalne i historyjka że pojechałem do Niemiec bo w Polsce same ulepy od handlarzy a w tym czasie były wystawione nasze 2 Ave na handel, lepsze i ładniejsze, które dalej są wystawione a tamten poszedł po tygodniu :biggrin2: Przyjechał ,,Jan Kowalski'' który tak jechał po handlarzach że mi uszy więdły, wytargował tyle że powstrzymywałem się żeby się nie śmiać i poszło :biggrin2:
Obrazek
https://web.facebook.com/MMniceCARS/
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS300

Postprzez boogiePL » 5 lut 2018, o 23:51

ledziu napisał(a):
boogiePL napisał(a):auto jest ze Szwajcarii, napisałem, i to oznacza w 99,99% że nie przyjechało nieuszkodzone do Polski.

Ile sprowadziłeś aut z CH że głosisz takie mity z satelity :?: :doh:

Więc jak właściciel mówi że było uszkodzone to w czym jest problem...? autko jest z Wawra czyli 2km od ASO tojki no ale trzeba pewnie wybulić 300zł. a to już nie wpisuje się w budżet kupującego no bo jak??? On ma dołożyć!!!???

oho, uderz w stół i od razu handlarz albo "wielbiciel" przymusowy posiadacz lepianek sie odzywa,
proponuje napić sie oranżady dla ochłody, a juz na pewno zjeść snickersa

Mam kolegów licytujących auta w CH, wiem ile kosztują dobre auta w tym kraju, i co przyjeżdża do Polski. nie przestrasza mnie to, ale odstrasza mnie naprawianie tak, jak widziałem na aucie z linka.
Szukam 4 auta do domu, i nie mam ochoty bawic się w lepienie jakiegos wynalazku, którego komus nie chciało sie naprawić, tym bardziej że wiem jak kolega naprawia auta z CH i je sprzedaje z uczciwą informacją co się działo, co i jak było naprawiane.
Będzie trzeba to zwiększe budżet, żeby kupić coś co trzyma się kupy.
Będziecie musieli mi wybaczyć, przywykłem do aut w ładnym stanie i nawet moje M6 v10 wygląda jakby opuściło niedawno salon.
boogiePL
Nowy lex user

Model Lexusa: LS430

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lexus GS