GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
tomy
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:51
Model Lexusa: gs300 mkII
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomy »

Dziękuję, przypomniałeś mi, ze widziałem te fotki z garażu. Jak na 430, troszkę wisi to ogłoszenie ...
Frantek
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2018, o 14:38
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Frantek »

Już nie wisi :)
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Zakupiłeś go?
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: S600 »

GS350 05-11r

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... ByaUt.html

Proszę o info czy do tego modelu ( 3.5 bez hybrydy ) da się założyć zwykły gaz ? Mój gazownik powiedział że da się do wersji 303km ale w ogłoszeniach widzę tylko 316 konne.
rodzyneck
Lex user
Posty: 52
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 22:06
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rodzyneck »

Ma wtrysk bezpośredni i chyba też dodatkowo pośredni. Marne szanse jeśli to pierwsze, jeśli to drugie to już totalnie bez sensu.

Weź od gościa VIN i sprawdź carfax - pytanie czy jest sens się nad nim w ogóle zastanawiać ;)

PS. Z tym że ten silnik był w 350z to dobrze popłynął :sarcastic:
Bonio
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 28 maja 2012, o 23:17
Model Lexusa: brak
Skąd:: Grajewo
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bonio »

jeśli to ten niezawodny 350z o którym myślę to szykowałbym hajs na remont silnika przez stukającą panewkę, lub tykającą bombę. Lexus raczej takich aut nie robi z tego co znam świat toyot
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Bonio pisze:jeśli to ten niezawodny 350z o którym myślę to szykowałbym hajs na remont silnika przez stukającą panewkę, lub tykającą bombę. Lexus raczej takich aut nie robi z tego co znam świat toyot
O tu można by polemizować bo silnik z 350ki jest ok.... więc panewki potrafią się wysypać ale nie zapominajmy w jakich autach lądował ten motur i że interwał przy butowaniu to 7,5k.km. co nie każdemu było na rękę.
LexMan
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 6 lip 2018, o 07:32
Model Lexusa: gs
Skąd:: zach.pom.
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LexMan »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BsWvb.html

Może ktoś spojrzeć czy ten model jest godny uwagi? Może ktoś go już sprawdzał na miejscu? Stoi chyba od listopada/grudnia. Z tego, co się dowiedziałem do tej pory, to tylni zderzak był wymieniany, drzwi po obu stronach lakierowane, auto sprowadzone do Polski po dwóch latach, wymieniona bateria - jest jeszcze gwarancja, wymieniany olej w skrzyni biegów przy przebiegu ok 120tys. Niestety, właściciel nie wie nic o wymianach zawieszenia ani rozrządu, więc pewnie nie było to nigdy robione, a przy tym przebiegu amortyzatory na pewno byłyby już do wymiany/regeneracji. Dodatkowo, ciągle męczy mnie ta bolączka z bębnami vvti - nie wiem czy ten model ją ma, ale jeśli tak, to wymiana kosztowała by sporo. Co o tym myślicie?
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Jak auto sprowadzone do Polski po dwóch latach jak napisane jest,że kupione w salonie w Poznaniu? :scratch:
LexMan
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 6 lip 2018, o 07:32
Model Lexusa: gs
Skąd:: zach.pom.
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LexMan »

Nemo 77 pisze:Jak auto sprowadzone do Polski po dwóch latach jak napisane jest,że kupione w salonie w Poznaniu? :scratch:
Właściciel zakupił go w salonie jako używany parę lat temu. Wcześniej był on sprowadzany do Polski z Niemiec jeśli dobrze pamiętam i auto miało wtedy dwa lata.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości