GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

No nie dziwne że nie widać na fejsie pukniętego, bo niby po co? Pewnie Michał wrzuci jak będzie gotowy.
Masz info z pierwszej ręki że jest lekko puknięty do wzięcia za parę dni gotowy - ja widziałem i na moje warto bo szkoda taka że pod blokiem można w 2 godziny naprawić mając klucz 10 i śrubokręt PH2
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Wysłałem na PW foty rozjebka, już dziś pewnie jest poskładany do malowania :biggrin2:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

Witam, prosiłbym Was o pomoc. Znalazłem GS450h w dość atrakcyjnej cenie (a wiadomo jak to jest, choć nie zawsze). Sprzedający zarezerwował go do soboty i usunął ogłaszanie, stąd poniższe zdjęcia.
Nie pasuje mi spasowanie klapy bagażnika przy lewej lampie i lewej listwy wzdłuż tylnej szyby. Może ktoś kiedyś widział ten samochód, lub dojrzy coś ciekawego. Mam do przejechania 600km, stąd prośba.
Samochód był wystawiony w Berlinie, rocznik 2010, przebieg 192tys. Kojarzy może ktoś?
Pod linkiem więcej zdjęć, niektóre z ogłoszenia. Będę wdzięczny za jakieś info :)

Załączniki
L3.jpg
L3.jpg (76.32 KiB) Przejrzano 2160 razy
L2.jpg
L2.jpg (94.1 KiB) Przejrzano 2160 razy
L1.jpg
L1.jpg (107.04 KiB) Przejrzano 2160 razy
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

To może jakaś podpowiedź, na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego samochodu? Nie znalazłem na forum zbyt wiele informacji.
Czy są miejsca w których GS lubi rdzewieć, ewentualnie, gdzie "przystawić ucho" ? Słyszałem o dziwnych czasem dźwiękach ze skrzyni, kiedy samochód jest nierozgrzany.
Będę wdzięczny za jakieś info.
Pe_pe
Lex user
Posty: 139
Rejestracja: 3 lis 2013, o 20:52
Model Lexusa: Gs430 mkIII, Rx400h, Sc430
Skąd:: WOT
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pe_pe »

Korozja jest tylko wtedy, gdy była naprawa blacharska. Utleniają sie maski aluminiowej( na rantach). Po prostu podjedź do Aso Lexa lub Tojki i sprawdź, wszelkie podpowiedzi na podstawie kilku zdjęć będą nierzetelne
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

Problem w tym, że w sobotę jest dzień Toyoty i nie dadzą rady sprawdzić samochodu. Nie mam możliwości podjechać w innym terminie, a jak napisałem powyżej mam do przejechania 600km. Musze radzić sobie sam. Tabliczka znamionowa powinna być na tylnym nadkolu?
Ostatnio zmieniony 24 sty 2020, o 18:02 przez admus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

admus pisze:To może jakaś podpowiedź, na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego samochodu? Nie znalazłem na forum zbyt wiele informacji.
Czy są miejsca w których GS lubi rdzewieć, ewentualnie, gdzie "przystawić ucho" ? Słyszałem o dziwnych czasem dźwiękach ze skrzyni, kiedy samochód jest nierozgrzany.
Będę wdzięczny za jakieś info.
Wygląda spoko, może i ścianka pod zderzakiem była ruszona, na pewno nic poważnego
Wiele ludzi twierdzi że w Berlinie nie kupisz dobrego auta ale mi się udało kilka razy :ok:
Ile ma wyjść na gotowo?
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

W Niemczech też się mówi, żeby nie kupować w Berlinie i Hamburgu :). Ma kosztować 9tys. Euro. Właściciel mówił, że wystawił go wcześniej za ponad 11. Jeśli to nie jakiś ulep, to cena ciekawa jak za 2010rok.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

admus pisze:W Niemczech też się mówi, żeby nie kupować w Berlinie i Hamburgu :). Ma kosztować 9tys. Euro. Właściciel mówił, że wystawił go wcześniej za ponad 11. Jeśli to nie jakiś ulep, to cena ciekawa jak za 2010rok.
Jeśli prywatna osoba to tak jakbyś kupował nie w Berlinie :biggrin2: Wypytaj ile czasu ma, czy ma książkę, rachunki za serwis , stare TUVy, ogólnie czy jest potwierdzenie przebiegu. Sprawdź amory o ile będzie możliwość czy się pocą, skrzynia biegów jak działa na zimnym,wnęki bagażnika, ciepłym i silnik czy nie kopci, czy jest olej, jaki wygląda olej i jak pracuje silnik bo widziałem kilka Motorschaden więc nie są takie cool, ogólnie to co sprawdza się przy kupnie auta.
Amory, maska czy ma purchle, tak samo mocowanie lusterek które jest w kolorze (może mieć) i amory to takie rzeczy których możesz się przyje..ć żeby zbić z ceny bo tak naprawdę Panie to nie jest nowe auto :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

Wielkie dzięki pomoc :) Większość pytań już zadałem :) Czyli standardowo jak mówisz, ze zwróceniem uwagi na amorki. Tak też zrobię :ok: Dam znać jak poszło. Obawiam się tylko, że emocje wezmą górę nad rozsądkiem :). Często mam tak z samochodami... i w sumie nie żałuję :). Jeszcze raz dzięki.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2020, o 22:16 przez admus, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości