GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Dick Laurent
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2018, o 15:11
Model Lexusa: szukam
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dick Laurent »

ytz pisze:Witam wszystkich
Znalazłem wpis o tym samochodzie na str. 153. Jest tam info że ktoś na forum już o nim pisał, jednak nic nie znalazłem. Ktoś coś ?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... e386404a0a
Ja na niego tylko bardzo pobieznie spojrzalem w drodze na mazury a bylo to w czerwcu ....2017 i juz tam troche stal zakurzony
jajko
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 5 sty 2019, o 23:24
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jajko »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 2d7cb610da

Co myślicie o tym egzemplarzu? Ktoś może się interesował? Oglądał?
cooper69
Lex user
Posty: 230
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

Amerykanin czyli obowiązkowy Carfax bo te auta w 98% są z tzw. historią i w pakiecie ”przypadłości” czyli min. licznik w milach, temperatura w Farenheitach, radio nie łapie wszystkich stacji i jeszcze parę pewnie różnic by się znalazło. No i nie ma Marka Levinsona, a to wg. mnie (także przy późniejszej odsprzedaży) spora wada.
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

juz bez przesady uszkodznia są jak i wszędzie całych się nie opłaca taka prawda bo w PL każdy by chciał tanio kupić a tak nie ma . w usa mają nagłosnienie ML i każda 430 którą oglądałem miała może w 300 jest ich mniej ale nie wiem szukam tylko 430.
jajko
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 5 sty 2019, o 23:24
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jajko »

Jeśli chodzi o licznik w milach czy temperatura w Farenheitach nie będzie mi przeszkadzać, ewentualnie przy sprzedaży później. Ale tutaj mam pytanie, bo nie chce mi się wierzyć, nie ma możliwości zmiany z mil na km? Nikt tego nie ogarnia? Czy tak dużo to kosztuje?

Jeśli chodzi o nagłośnienie ML to chyba wszystkie V8 je mają (430 i 460). Z tego co się orientuje to 300 czy 350 różnie. Nie miałem okazji słuchać na żywo ML ale to aż taka różnica? Jakie są wasze zdania?

Carfax znam. Bardzo dobre narzędzie. Tego jeszcze nie sprawdzałem ale uratowało mnie przed innym.
TonsilAltus200
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2018, o 08:05
Model Lexusa: GS 300 Mk3
Skąd:: Małopolska
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: TonsilAltus200 »

Słuchałem standardowego nagłośnienia w 350 i ML wynik wiadomo na korzyść ML, ale nawet standardowe audio daje radę. Dla porównania w E60 audio mocno kuleje w porównaniu do GSa.
wuju
Lex user
Posty: 226
Rejestracja: 4 lip 2017, o 09:45
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kozienice
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wuju »

Widziałem 430 bez ML
bigfish
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 7 lis 2016, o 13:46
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bigfish »

Cześć, zaczynam rozglądać się za 450h z 2008+ . Nie spieszy mi się wiec jakby ktoś myslał czy niedlugo sprzedać autko chetnie poznam szczegóły :)
mscichu
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 15 mar 2019, o 09:50
Model Lexusa: zastanawiam się
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mscichu »

Witam wszystkich. Poszukuję swojego pierwszego Lexusa. Może ktoś oglądał te modele albo ma jakieś przygody ze sprzedającym?

https://www.olx.pl/oferta/lexus-gs-300- ... 1;promoted
oraz
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BL5dN.html?

Dodatkowo planuję po zakupie wstawić LPG PRINS dedykowane do modelu. Czy to dobry pomysł?
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Przygód ze sprzedającymi nie miałem :D ani nie oglądałem tych samochodów,ale pierwszy "ful opcja" cytując sprzedającego "Wyposażenie wszytko co możliwe w opcji "-widocznie miał jakąś inną listę opcji.Drugi- "absolutnie unikat" :shock:
Dużo kilometrów rocznie robisz? Koszt instalacji do GS300 to nie 2500,a Prins będzie trochę kosztował.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2019, o 11:29 przez Nemo 77, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości