GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
borowik23
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 21:37
Model Lexusa: Planuję kupic
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: borowik23 »

ledziu pisze:
borowik23 pisze:https://allegro.pl/ogloszenie/lexus-gs- ... 7935224790

Czy ktoś może widział, oglądał? Póki co wysłałem zapytanie z prośbą o weryfikację historii itd w niemieckim serwisie autoryzowanym w Berlinie - zobaczymy czy coś odpiszą ... Na wycieczkę do Augustowa średnio mam niestety czas :/
A nie razi Cię to że kwota jest podana bez opłat a po opłatach totalnie z dupy wzięta...już nie mówiąc o tym że takie profeszensi, tabliczki exlusiw niczym koszula ortalionowa a opłaty nie zrobione i wcale bym się nie zdziwił że jak umowa byłaby na Ciebie i hansa jurgena.
No właśnie to tez mnie zdziwiło ... ale to już telefonicznie zweryfikuję. Umowy pośredniej nie ma opcji ... tylko bezpośrednio ze sprzedającym w PL ...

Póki co, najciekawsze jest dla mnie to, czy mi ASO odpisze na maila xD niby przyszedł automat że 2h mają na odpowiedź, ale późno poszło zapytanie - jak dadzą znać jutro, to ciekawe co wyjdzie ;)
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Fajne zestawienie kolorystyczne ,natomiast te achy i ochy w opisie ogłoszenia-zebrało mi się na mdłości :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

borowik23 pisze:
ledziu pisze:
borowik23 pisze:https://allegro.pl/ogloszenie/lexus-gs- ... 7935224790

Czy ktoś może widział, oglądał? Póki co wysłałem zapytanie z prośbą o weryfikację historii itd w niemieckim serwisie autoryzowanym w Berlinie - zobaczymy czy coś odpiszą ... Na wycieczkę do Augustowa średnio mam niestety czas :/
A nie razi Cię to że kwota jest podana bez opłat a po opłatach totalnie z dupy wzięta...już nie mówiąc o tym że takie profeszensi, tabliczki exlusiw niczym koszula ortalionowa a opłaty nie zrobione i wcale bym się nie zdziwił że jak umowa byłaby na Ciebie i hansa jurgena.
No właśnie to tez mnie zdziwiło ... ale to już telefonicznie zweryfikuję. Umowy pośredniej nie ma opcji ... tylko bezpośrednio ze sprzedającym w PL ...

Póki co, najciekawsze jest dla mnie to, czy mi ASO odpisze na maila xD niby przyszedł automat że 2h mają na odpowiedź, ale późno poszło zapytanie - jak dadzą znać jutro, to ciekawe co wyjdzie ;)
Ale tu cena jest z dupy wzięta i o to chodzi ...a nie czy sprawdzisz.

Dołóż mi 5kę to sprzedam Ci 460kę z małym przebiegiem ale bez wiejskich tabliczek eksklusiw i mdłej gadki. :biggrin2:
No i z zapłaconą akcyzą :ok:
borowik23
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 21:37
Model Lexusa: Planuję kupic
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: borowik23 »

ledziu pisze:
borowik23 pisze:
ledziu pisze:
A nie razi Cię to że kwota jest podana bez opłat a po opłatach totalnie z dupy wzięta...już nie mówiąc o tym że takie profeszensi, tabliczki exlusiw niczym koszula ortalionowa a opłaty nie zrobione i wcale bym się nie zdziwił że jak umowa byłaby na Ciebie i hansa jurgena.
No właśnie to tez mnie zdziwiło ... ale to już telefonicznie zweryfikuję. Umowy pośredniej nie ma opcji ... tylko bezpośrednio ze sprzedającym w PL ...

Póki co, najciekawsze jest dla mnie to, czy mi ASO odpisze na maila xD niby przyszedł automat że 2h mają na odpowiedź, ale późno poszło zapytanie - jak dadzą znać jutro, to ciekawe co wyjdzie ;)
Ale tu cena jest z dupy wzięta i o to chodzi ...a nie czy sprawdzisz.

Dołóż mi 5kę to sprzedam Ci 460kę z małym przebiegiem ale bez wiejskich tabliczek eksklusiw i mdłej gadki. :biggrin2:
No i z zapłaconą akcyzą :ok:
460 marzenie ... tylko spalanie wzgledem 300 chyba ciut wyższe? xd Znajomy ma gs300 mk3 - realnie wyciąga max 13-15 w mieście (korki) - wiadomo nie cisnąć ... w trasie ostatnio zszedł do 8 ?? o_O ja aktualnie robię jakieś 80% autostrady / szybkiego ruchu trasy i 20 % miasto ...
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

borowik23 pisze:460 marzenie ... tylko spalanie wzgledem 300 chyba ciut wyższe? xd Znajomy ma gs300 mk3 - realnie wyciąga max 13-15 w mieście (korki) - wiadomo nie cisnąć ... w trasie ostatnio zszedł do 8 ?? o_O ja aktualnie robię jakieś 80% autostrady / szybkiego ruchu trasy i 20 % miasto ...
Akurat tu bym tak mocno nie liczył bo spalanie V8ek w stosunku do r6/v6 jest mocno zbliżone a nawet tak jak w gs mk2 przy v8 można łatwiej iszybciej zejść do wartości które już przy 300etce oznaczają ecoterror :biggrin2:
borowik23
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 21:37
Model Lexusa: Planuję kupic
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: borowik23 »

ledziu pisze:
borowik23 pisze:460 marzenie ... tylko spalanie wzgledem 300 chyba ciut wyższe? xd Znajomy ma gs300 mk3 - realnie wyciąga max 13-15 w mieście (korki) - wiadomo nie cisnąć ... w trasie ostatnio zszedł do 8 ?? o_O ja aktualnie robię jakieś 80% autostrady / szybkiego ruchu trasy i 20 % miasto ...
Akurat tu bym tak mocno nie liczył bo spalanie V8ek w stosunku do r6/v6 jest mocno zbliżone a nawet tak jak w gs mk2 przy v8 można łatwiej iszybciej zejść do wartości które już przy 300etce oznaczają ecoterror :biggrin2:
Napisałem do Ciebie na priv ;p
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

borowik23 pisze:
ledziu pisze:
borowik23 pisze:460 marzenie ... tylko spalanie wzgledem 300 chyba ciut wyższe? xd Znajomy ma gs300 mk3 - realnie wyciąga max 13-15 w mieście (korki) - wiadomo nie cisnąć ... w trasie ostatnio zszedł do 8 ?? o_O ja aktualnie robię jakieś 80% autostrady / szybkiego ruchu trasy i 20 % miasto ...
Akurat tu bym tak mocno nie liczył bo spalanie V8ek w stosunku do r6/v6 jest mocno zbliżone a nawet tak jak w gs mk2 przy v8 można łatwiej iszybciej zejść do wartości które już przy 300etce oznaczają ecoterror :biggrin2:
Napisałem do Ciebie na priv ;p
A patrz no Ty widziałem ale wysłałeś tylko cytat z postu więc myślałem że to pomyłka :biggrin2:
Dick Laurent
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2018, o 15:11
Model Lexusa: szukam
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dick Laurent »

pawelrules pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BNR92.html
JTHBC96S405012585
Jestem z Lublina, a do Chełma dwa kroki więc postanowiłem pojechać obejrzeć tą "okazję".
.
Dziękuję bardzo za opis i poświęcenie. Miałem w planach wycieczkę jutro do Chełma obejrzeć ten egzemplarz.
borowik23
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 21:37
Model Lexusa: Planuję kupic
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: borowik23 »

Masakra, a ja właśnie po przeczytaniu wątków różnych na forum, zobaczeniu wielkości kufra itd - zazcynam myśleć nad GS450h, tylko po 2009 (z tym większym o 60?? litrów kuferkiem). Ale takich ofert to już totalnie na lekarstwo xD do tego przebiegi całkiem spore, wiekowo ciężko trafić coś, co mogło by być względnie ok z ceną i przebiegiem ;/
Piotreqq
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2019, o 17:48
Model Lexusa: Chce GS
Skąd:: 3miasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Piotreqq »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 7cbab905e0

Wisi już z miesiąc, ktoś oglądał?
Co myślicie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości