GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

tomek808 pisze:Znajomy kupił 430 z Belgii z 160k przebiegu i u niego na dzień dobry jak przyprowadził były amorki i coś w zawieszeniu robił amoja 137 k mil i w wym naprawy ma już za sobą :biggrin2:
To chyba 2 trupy przyjechały. Ja mam w obu IS po 145 tys mil i zawieszenie w stanie idealnym.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

gmiter pisze:
tomek808 pisze:Znajomy kupił 430 z Belgii z 160k przebiegu i u niego na dzień dobry jak przyprowadził były amorki i coś w zawieszeniu robił amoja 137 k mil i w wym naprawy ma już za sobą :biggrin2:
To chyba 2 trupy przyjechały. Ja mam w obu IS po 145 tys mil i zawieszenie w stanie idealnym.
Tu nie chodzi o to kto ile kilometrów zrobił tylko o to że ludzie się tymi amorami tak podniecają jak to byłaby inwestycja w apartament w Sopocie przy molo. No i po 150k.km. niesamowite :biggrin2:
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

Trup w sęsie ze coś wymienione ? Nie widział i juz ocenia. Jak będziesz miał dwa gs to bardziej wypowiadaj się i zawieszeniu bo nie każde auto musi mieć tak samo.. .pierwszy raz slysze wypowiedź fachowca który mówi ze jak coś wymienione co złom :laugh1: to jeśli w twoich is 350 nic nie było robione i właściciel jeździł tylko na wymiany oleju to pozazdrościć :sarcastic:
Ostatnio zmieniony 3 paź 2019, o 20:53 przez tomek808, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

Odnośnie amorów to nie znam cen ale decydujac się mk3 trzeba się liczyć z większymi wydatkami Ale bardzo fajne auto
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

ledziu pisze:
gmiter pisze:
tomek808 pisze:Znajomy kupił 430 z Belgii z 160k przebiegu i u niego na dzień dobry jak przyprowadził były amorki i coś w zawieszeniu robił amoja 137 k mil i w wym naprawy ma już za sobą :biggrin2:
To chyba 2 trupy przyjechały. Ja mam w obu IS po 145 tys mil i zawieszenie w stanie idealnym.
Tu nie chodzi o to kto ile kilometrów zrobił tylko o to że ludzie się tymi amorami tak podniecają jak to byłaby inwestycja w apartament w Sopocie przy molo. No i po 150k.km. niesamowite :biggrin2:
No przecież set kosztuje na auto jakieś 3-4k więc przy inwestycji 50k na kilka lat to chyba nie jest niesamowita kwota.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

tomek808 pisze:Trup w sęsie ze coś wymienione ? Nie widział i juz ocenia. Jak będziesz miał dwa gs to bardziej wypowiadaj się i zawieszeniu bo nie każde auto musi mieć tak samo.. .pierwszy raz slysze wypowiedź fachowca który mówi ze jak coś wymienione co złom :laugh1: to jeśli w twoich is 350 nic nie było robione i właściciel jeździł tylko na wymiany oleju to pozazdrościć :sarcastic:
Nie to miałem na myśli
wuju
Lex user
Posty: 226
Rejestracja: 4 lip 2017, o 09:45
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kozienice
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wuju »

Nie wiem po co bijecie piane, przecież nie od dziś wiadomo ze amorki w gs wytrzymują +/- 160k.
Jak ktoś zamierza kupić ten model powinien liczyć się z tym, że jeśli nie było to zrobione, to zaraz będzie do zrobienia.
czr
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 18:21
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Koz
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: czr »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... CxqLG.html

A ktoś coś o tym wie ?
Cena mocno zaskakująca
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

czr pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... CxqLG.html

A ktoś coś o tym wie ?
Cena mocno zaskakująca
Jak zawsze wszystko zależy od szczegółów czyli stan + papiery no bo jak okaże się że dostaniesz kwit na ... + akcyza to z atrakcyjnej ceny zrobi się normalna. Trza oglądać :biggrin2:
toms
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2014, o 12:30
Model Lexusa: gs430
Skąd:: podkarpacie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: toms »

czr pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... CxqLG.html

A ktoś coś o tym wie ?
Cena mocno zaskakująca

Ze zdjęć niewiele można wywnioskować... Tapicerka z przodu była rzeźbiona, bo fotele nie miały takich jaśniejszych wąskich wstawek. Czemu ktoś to zrobił to można snuć domysły... Drewno na środkowym tunelu też wymieniane.
Poza tym auto do opłat. Jak ma do ogarnięcia zawieszenie, opony i jakieś inne pierdoły, to spokojnie przekroczysz 40K na start.

Dzwoń i pytaj, albo jak jesteś mocno zainteresowany umawiaj oględziny albo jakieś autotesto i kalkuluj czy ostatecznie warto. Na moje prywatne, subiektywne oko, trochę bardziej zmęczone niż przebieg wskazuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości