GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Konradzik5911
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2017, o 09:07
Model Lexusa: Ls
Skąd:: Oslo
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Konradzik5911 »

Witajcie, mam pytanie czy ktoś pomoże mi znaleźć mało spotykanego :LEXUS: Gs460 ? skąd najlepiej go ściągnąć ? kanada , usa ??
_chris_
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 20:08
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: PL_
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: _chris_ »

Konradzik5911 pisze:Witajcie, mam pytanie czy ktoś pomoże mi znaleźć mało spotykanego :LEXUS: Gs460 ? skąd najlepiej go ściągnąć ? kanada , usa ??
częściej pojawiają w skandynawi na razie jest jeden rocznik 2008 https://www.bytbil.com/stockholms-lan/p ... 1-10611074
marcelek80
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 18 sie 2016, o 14:49
Model Lexusa: GS460, HL'17 Limited AWD
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: marcelek80 »

GS460 to zacny wóz, warto szukać ☺
Awatar użytkownika
elomike
Lex user
Posty: 70
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:02
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: elomike »

Chyba tylko w USA i Kanadzie wychodziły te wersje... Więc najlepiej stamtąd. Warto ściągnąć sobie samemu taki wóz i go naprawić, wtedy ma się gwarancję że naprawa jest zrobiona jak należy.

Ja autek szukam tutaj www.copart.com, www.iaai.com, www.impactauto.ca ale nawet tam ten wóz to rzadkość.

Generalnie temat importu z USA/Kanady najlepiej zlecić komuś kto to robi na co dzień, w internecie jest dużo takich firm, lecz ostrzegam że ze względu na koszty importu taka zabawa może być mało opłacalna. Opłata aukcyjna to jakieś 500 USD, sam kontener do Polski to 2000 USD, do tego cło i VATy w Niemczech to około +30% sumy zakupu auta no i akcyza 18.6 od tego na ile wycenią czyli w przypadku takiego autka na oko gdzieś 3000 zł. Następnie tłumaczenia, rzeczoznawcy, rejestracja itd jakieś 500 zł. Firma w Polsce która pośredniczy w imporcie i załatwia papierkową robotę bierze jakieś 1500 za usługę. Dopiero wtedy możesz zabierać się za naprawę...
kapelan78
Lex user
Posty: 189
Rejestracja: 19 sty 2015, o 19:57
Model Lexusa: gs 460
Skąd:: zabrze
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kapelan78 »

Mam 460 .Polski salon
marcelek80
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 18 sie 2016, o 14:49
Model Lexusa: GS460, HL'17 Limited AWD
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: marcelek80 »

Mój też z salonu PL - generalnie w PL sprzedano tych aut bardzo mało. W Europie to bardzo rzadkie auto. Poszukiwania dla cierpliwych.
Używki w dobrym stanie za oceanem trzymają cenę. Naprawa rozbitka może okazac się bardzo droga. Temat trudny, ale wykonalny. Życzę powodzenia.
adm
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 7 paź 2017, o 10:28
Model Lexusa: gs
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adm »

Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Fifkers »

Białego sprzedaje handlarz. Na pytanie jak z wypadkowością dowiedziałem się tylko, że "na pewno cała lewa strona malowana", ale jak to u handlarzy możliwe, że to nie wszystko. Samochód ze Stanów, więc na 90% jakieś większe bum było, żeby się opłacało sprowadzać. Ponadto świeżo założony gaz i trochę mnie zdziwiło, że facet wydał na gaz kilka tysięcy i za chwilę sprzedaje.
Ten czarny wygląda fajnie, ale jeszcze nie dzwoniłem. Jak będę miał w tygodniu czas to może pojadę obejrzeć.
Zastanawiałem się też nad tym szarym gs300, bo cena niska, a tylko małe uszkodzenie błotnika. Nawet dzwoniłem raz, żeby się więcej dowiedzieć, ale akurat nikt nie odbierał.
IS250 2009 ->GS450H 2013
adm
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 7 paź 2017, o 10:28
Model Lexusa: gs
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adm »

Dzięki za info.
ad4m
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2017, o 18:10
Model Lexusa: gs430 mk3
Skąd:: Moon
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ad4m »

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten biały z usa to auto, które jakiś czas temu pojawiało się w wielu ogłoszeniach przechodząc z "rąk do rąk". Było o nim pisane w tym temacie. Tamten gs też miał nową instalację lpg. Uszkodzony był mocno lewym przodem - zdjęcia uszkodzeń są dostępne w necie. Wystarczy zapytać o VIN.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości