GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
EdHaust
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2020, o 21:48
Model Lexusa: Sienna 2007
Skąd:: Nowy Dwór Mazowiecki
Lokalizacja: NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: EdHaust »

Poprosiłem sprzedającego na 2 sposoby o dane auta do sprawdzenia na "historia pojazdu" i cisza. Może nie odpowiada na wiadomości. :down:
EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

No i stało się, Gs zakupiony :). Co najlepsze, po zrobieniu w zeszły weekend ponad 2tyś km za samochodem, ostatecznie zdecydowałem
się na sprzęt, który był 50km ode mnie :). Jakby ktoś interesował się GS450H z takich miast w Niemczech jak: Steinfurt, Schenefeld, Troisdorf,
posiadam na ich temat trochę ciekawych informacji. Jak coś, na priv.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

admus pisze:No i stało się, Gs zakupiony :). Co najlepsze, po zrobieniu w zeszły weekend ponad 2tyś km za samochodem, ostatecznie zdecydowałem
się na sprzęt, który był 50km ode mnie :). Jakby ktoś interesował się GS450H z takich miast w Niemczech jak: Steinfurt, Schenefeld, Troisdorf,
posiadam na ich temat trochę ciekawych informacji. Jak coś, na priv.
Pokaż co kupiłeś i za ile :ok: Dziś dostałem info o ciekawym 450H w Polsce więc jeśli ktoś będzie zainteresowany to PW :dirol:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

Na razie pogoda nie pozwala na zrobienie ładnych zdjęć, ale z czasem na pewno wrzucę :) Skończyło się na roczniku 2006 i większej kwocie niż założyłem. Kolor srebrny, czyli nie do końca mój ulubiony, ale w tym modelu akurat nie ma co przebierać i wybrzydzać :). Samochód miał lakierowane elementy, nic strasznego. Hm... o cenie nie przepadam pisać. Według mnie, udało się kupić dość dobrze, czyli poniżej 12tys.euro. Właściciel wyjeżdżał na dwa lata do Mongolii, żal mu było zostawić go w garażu. Serwisowany do końca.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

admus pisze:Na razie pogoda nie pozwala na zrobienie ładnych zdjęć, ale z czasem na pewno wrzucę :) Skończyło się na roczniku 2006 i większej kwocie niż założyłem. Kolor srebrny, czyli nie do końca mój ulubiony, ale w tym modelu akurat nie ma co przebierać i wybrzydzać :). Samochód miał lakierowane elementy, nic strasznego. Hm... o cenie nie przepadam pisać. Według mnie, udało się kupić dość dobrze, czyli poniżej 12tys.euro. Właściciel wyjeżdżał na dwa lata do Mongolii, żal mu było zostawić go w garażu. Serwisowanych do końca.
No to gratuluję, będziesz zadowolony z GS MK3, chodzi mi po głowie żeby wrócić do GS 300, dla mnie najlepsze auto w swojej klasie :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

"Nie" dziękuję :). Przerobiłem trochę samochodów w swoim życiu, głównie z miłości i pasji do nich. Gs rozłożył mnie póki co na łopatki. Nie mogę się doczekać, kiedy znów do niego wsiąde. Świetne uczucie :). Ma przejechane 136tys. Chciałbym o niego zadbać i dłużej nim pojeździć. Mam nadzieję, że się uda :)
EdHaust
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2020, o 21:48
Model Lexusa: Sienna 2007
Skąd:: Nowy Dwór Mazowiecki
Lokalizacja: NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: EdHaust »

Na OLX jest GS450H w okolicy Łodzi z lekko uszkodzonym bokiem W ładnym kolorze tapicerki za deko ponad 30 tysi.
EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737
Grzegorz123
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 05:20
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Grzegorz123 »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... f180897f17

Widział ktoś to auto , czy mi się wydaje czy ma podarty fotel kierowcy ( przy takim przebiegu to dość dziwne a niby auto krajowe) i jeszcze jedna sprawa wcześniej szukałem lsa ale to dość trudne wyzwanie... Czy siedzenia w gsie III faktycznie są tak niewygodne dodam , że mam 195 cm wzrostu ( jeszcze nie miałem okazji
Kozio_1986
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 7 lut 2016, o 21:46
Model Lexusa: W trakcie poszukiwań gs300
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kozio_1986 »

Grzegorz123 pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... f180897f17

Widział ktoś to auto , czy mi się wydaje czy ma podarty fotel kierowcy ( przy takim przebiegu to dość dziwne a niby auto krajowe) i jeszcze jedna sprawa wcześniej szukałem lsa ale to dość trudne wyzwanie... Czy siedzenia w gsie III faktycznie są tak niewygodne dodam , że mam 195 cm wzrostu ( jeszcze nie miałem okazji
Link do poprawki, bo nie działa.
Jeśli chodzi o fotele to przy 187 cm, przy długiej trasie, odczuwam lekkie zmęczenie i uważam, że kilka centymetrów długości siedziska by się przydało.
wuju
Lex user
Posty: 226
Rejestracja: 4 lip 2017, o 09:45
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kozienice
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wuju »

Do 180cm te fotele są ok, powyżej już jest średnio wygodnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości