GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
fractal
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lis 2015, o 19:35
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Iława
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: fractal »

PawelJ55 pisze:
fractal pisze:Auto wygląda bardzo ładnie, także według mnie przebieg jest realny. Mierzyłem auto miernikiem lakieru i wszędzie 90-120. Niestety nie jeżdziłem nim bo nie ma polskich blach.
to po co tam pojechałeś? :pijak:
Pojechałem tam obejrzeć samochód.
Nemo 77 pisze:Fractal miałeś zamiar kupić tego GS-a czy tylko zwykła ciekawość?
Nie ja miałem zamiar kupić to auto.
ledziu pisze:
PawelJ55 pisze:
fractal pisze:Auto wygląda bardzo ładnie, także według mnie przebieg jest realny. Mierzyłem auto miernikiem lakieru i wszędzie 90-120. Niestety nie jeżdziłem nim bo nie ma polskich blach.
to po co tam pojechałeś? :pijak:
Miałem zadać to pytanie...Zamiar kupna?

Z drugiej strony ostatnio mierzyłem nowego gs i lc120kę na l.było koło 200 (biały) a na lc 170 (nie metalic).
Widzę że większe zainteresowanie wzbudziła moja chęć obejrzenia auta niż samo auto.
Więc wyjaśnię wszystkim szerlokom i ludziom piszącym o mnie książkę. Ja posiadam GS430 mk3, ale mój kolega szuka Lexusa. A że pracuję w Olsztynie i znam się trochę na Lexusach to obejrzałem dla niego to auto. Niestety nie zdecydował się na auto ze względu kwotę do zapłaty.

Pozdrawiam.
300c
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2018, o 16:20
Model Lexusa: Szukam 450h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: 300c »

Nemo 77 pisze:Ze zdjęć oba wyglądają przyzwoicie.Jest między nimi dwa lata różnicy i ten za 51900 jest już poliftowy więc pewnie stąd też różnica w cenie.Zależy czy chcesz polifta czy jest to dla Ciebie bez różnicy.Osobiście na początku pojechałbym obejrzeć tego tańszego.

Dzięki za info. Też tak planowałem.
Zakładam, że baterie przynajmniej do regeneracji (jeśli nie, to będzie miła niespodzianka). Czyli cena już wychodzi ponad 40 tyś.
Z tego co pamiętam, jego cena kilka tygodni temu chyba wynosiła ponad 40 tyś. a teraz spadła do 37,5.

Fajnie byłoby dostać Lexa po lifcie, ale nie jest to najważniejsze. Zresztą, wiadomo, że urodą nie grzeszą a sam lift niewiele wniósł.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

Mareczek tymczasowo zegna sie z forum:) Co do reszty to wiecej tresci a mniej przepychanek. Poszedł Edit, zeby temat jakos wygladal. Pozdro.
pabloow
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 3 wrz 2017, o 23:52
Model Lexusa: GS mk3 450h
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: pabloow »

Hej,

ja po nowym roku będę się pewnie powoli przymierzał do sprzedarzy swojej GSki 450h (serbrny kolor)
Mam ją od roku i 3 miesięcy. Sprzedaję bo przeszedłem na działalność i będę się rozglądał za czymś nowym w leasingu. Poza tym zaczyna mi trochę doskwierać rozmiar bagażnika (niestety).
Jest to model z 2009 roku, przebieg ok 255tys, wersja Prestige (z tego co wiem wszystko oprócz aktywnego tempomatu i szyberdachu). Auto z polskiego salonu, cały czas serwisowane w ASO. Ostatni duży przegląd zrobiłem w ASO jakieś 7tys km temu. Wtedy też wymieniona została bateria na nową w ramach gwarancji (tutaj muszę powiedzieć że czuć różnicę - autko zdecydowanie zwiększyło zasięg jazdy na samym akumulatorze w porównaniu do starego akumulatora).
Szukałem dla siebie pewnego auta z udokumentowaną historią i takie znalazłem. Posiadam kserówki wszystkich faktur od początku od poprzedniego właściciela. Kserówki swoich faktur też dołączę przy sprzedaży. Oczywiście komplet 2 kluczyków + karta, instrukcja PL itp. Wszystko co pierwszy właściciel dostał z autkiem.
Poza ASO wymieniłem tylko tłumiki końcowe, jakiś rok temu, bo cena oryginalnych jest zabójcza oraz zregenerowałem przednie reflektory.
Auto w tej chwili nie wymaga jakiekolwiek wkładu (oprócz wizualnego jeśli ktoś chce zrobić na tip top o czym poniżej). Następny mały przegląd za 7-8 tys km.

Z wad, żeb nie było zbyt idealnie :)
Jeśli ktoś zwraca uwagę na wygląd to można by zrobić w paru miejscach korekty lakieru - głównie zarysowany przedni zderzak z boku. mała wgniotka na tylnym zderzaku. Kupiłem z tymi wadami, ale mi nie przeszkadzały więc nic z tym nie robiłem.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę porobić fotki.
Na felgach wżerki, można oczywiście z tym jeździć ale żeby było tip top można się pokusić o regenerację.

Ostatnia wada, (ale nie samochodu) to to że nie wiem dokładnie kiedy będę wystawiał na sprzedaż. Najpierw muszę ogarnąć temat nowego samochodu żebym nie został na lodzie bez środka lokomocji.
Ew. jeśli ktoś byłby poważnie zainteresowany i zależałoby mu na czasie rozważę wcześniejszą sprzedaż a sobie coś wypożyczę na czas oczekiwania na nowe autko.

Cena... ciężko powiedzieć, jeszcze się nie orientowałem po ile chodzą teraz te roczniki. Zakładam że okolice 60tys.

Jakby ktoś byłby zainteresowany, chciał fotki (teraz niestety jest ciemno i autko jest brudne z racji pogody jaką mamy) to proszę pisać.
Auta nigdzie nie wystawiałem na razie, nie śpieszy mi się ze sprzedażą tak jak pisałem. Myślę sobie że skoro forumowicze kiedyś mi pomagali przed zakupem to dobrym gestem będzie ewentualne prawo pierwokupu :)

Pozdrawiam
Paweł
jangrzyb
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 23 lis 2018, o 19:00
Model Lexusa: szukam LS/GS
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jangrzyb »

oglądał ktoś? chyba nowo wystawione... trochę mnie odstrasza że było już 5 właścicieli....

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... Bz4YJ.html?
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Może się i czepiam,ale jednak jak dla mnie nie "wszystkomający" . Opis chyba trochę wzbogacony.Może się mylę,ale wejścia na karte SD,AUX,DVD i tempomatu aktywnego chyba nie posiada.Poprawcie mnie. Jeśli lakier jest biała perła to na żywo wygląda w/g mnie super. Skąd wiesz ,że już 5-ty właściciel,sprawdzałeś w serwisie?
adam_bigdog
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2018, o 18:26
Model Lexusa: Brak
Skąd:: woj. śląskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adam_bigdog »

Może chodzi o sprawdzanie historii - https://historiapojazdu.gov.pl/strona-glowna/
tam pokazuje że już jest piąty właściciel.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Z tymi właścicielami to też często są złudzenia bo jak ktoś kupi demo w leasingu to finalnie jest trzecim właścicielem już nie wspomnę jak moja znajoma kupiła auto i dała córce a potem córka sprzedała mojej mamie a wszystko przy śmiesznych przebiegach więc już widzę co będzie przy odsprzedaży :biggrin2:
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Fifkers »

Bida wersja, a nie wszystkomająca. Nie ma nawet nawigacji. Audio też podstawowe. Wyposażenie jak na GSa słabe, ale nie każdemu na tym zależy.
IS250 2009 ->GS450H 2013
Scoob
Lex user
Posty: 171
Rejestracja: 24 cze 2014, o 00:32
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Elbląg
Kontakt:

GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Scoob »

Ilością właścicieli nie sugerowałbym się mocno - sam wykup z leasingu to już 2 właścicieli, albo jak ktoś wyżej napisał - przepisywanie aut na innych członków rodziny (np. utrata zniżek czy zakup innego auta).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości