GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Acha...OK.Można się jednak zasugerować,że kupiony był nowy u nas hehe.
LexMan
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 6 lip 2018, o 07:32
Model Lexusa: gs
Skąd:: zach.pom.
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LexMan »

Nemo 77 pisze:Acha...OK.Można się jednak zasugerować,że kupiony był nowy u nas hehe.
Dokładnie tak samo myślałem na początku, a jednak ;) To jak ktoś widział albo ma jakieś zdanie na temat tego autka to prosze o info tutaj albo na priv :)
Wuja_Luki
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2016, o 06:20
Model Lexusa: Jeszcze Brak
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wuja_Luki »

Witam wszystkich,
Mam pytanie czy ktoś oglądał może to auto, ma jakieś informacje, może się wypowiedzieć? Dzięki

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BBFK7.html
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Ze zdjęć ciężko coś powiedzieć,natomiast ja byłbym ostrożny jeśli chodzi o taki "okazje" typu wyjazd za granice,budowa domu,do soboty bo już taniej nie będzie itd.Poza tym to ciągłe nic nie stuka i nic nie puka. Nie wykluczam go,ale tak jak napisałem...ostrożność. Sprzedający kupił go w lutym zeszłego roku?
Wuja_Luki
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2016, o 06:20
Model Lexusa: Jeszcze Brak
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wuja_Luki »

Właśnie rozmawiałem z właścicielem i jednak odpuściłem samochód. Generalnie nie polecam. Człowiek posiada samochód 4 miesiące, nie potrafił wyjaśnić/odpowiedzieć kiedykolwiek wymieniany był olej w skrzyni biegów, tylnym moście itd.. o rozrządzie nie wspomnę. Dla mnie nie do zaakceptowania jest niewiedza właściciela na temat własnego samochodu na temat napraw, wymian itd.. Generalnie stwierdził, że auto nie posiada wad i można nim jeździć..
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Wuja_Luki pisze:Właśnie rozmawiałem z właścicielem i jednak odpuściłem samochód. Generalnie nie polecam. Człowiek posiada samochód 4 miesiące, nie potrafił wyjaśnić/odpowiedzieć kiedykolwiek wymieniany był olej w skrzyni biegów, tylnym moście itd.. o rozrządzie nie wspomnę. Dla mnie nie do zaakceptowania jest niewiedza właściciela na temat własnego samochodu na temat napraw, wymian itd.. Generalnie stwierdził, że auto nie posiada wad i można nim jeździć..

A dla mnie jest nie do przyjęcia...dzwonię do najtańszej sztuki i szukam tak jak byłaby to najdroższa sztuka w ogł.
Zwykły handel a do zrobienia serwis...no ale my potrzebujemy story i oponek w plaku...
Wuja_Luki
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2016, o 06:20
Model Lexusa: Jeszcze Brak
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wuja_Luki »

Kolego skąd taka nagonka? Pojawiło się pytanie, dzielę się odpowiedzią z innymi. Nikt nie karze nikomu czegokolwiek kupować, a forum do tego służy..
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Wuja_Luki pisze:Kolego skąd taka nagonka? Pojawiło się pytanie, dzielę się odpowiedzią z innymi. Nikt nie karze nikomu czegokolwiek kupować, a forum do tego służy..
Nie... czemu nagonka???
Dzielisz się nie info o aucie tylko stwierdzasz że jest to dla Ciebie nie do przyjęcia a ja stwierdzam że to jest najtańsze auto lhd opłacone na otomoto więc czego oczekujesz? Zacznij wyszukiwać od tych za 45k.
andrzej_ryba
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2018, o 10:06
Model Lexusa: szukam
Skąd:: warszawa/okolice
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: andrzej_ryba »

Wuja_Luki pisze:Kolego skąd taka nagonka? Pojawiło się pytanie, dzielę się odpowiedzią z innymi. Nikt nie karze nikomu czegokolwiek kupować, a forum do tego służy..
nie przejmuj się... po prostu komisowy Miras wziął Twoje słowa do siebie...

w ogłoszeniu gość pisze "Olej regulanie zmieniany co 9-10 tys km. "... skoro wie że olej silnikowy regularnie wymieniany to znaczy że wie co było zanim kupił auto tj te kilka miesięcy wcześniej... dlaczego wiedza o tym aucie na tym sie kończy? chyba że sam wymienił olej po 10 tys km i pisze ze regularnie wymieniany :)

poza tym jeśli sprzedający pisze "Samochod nie potrzebuje żadnego wkładu finansowego!!!" , wymiana rozrządu i oleju w dyfrze czy skrzyni to jakiś tam wkład jest...
jangrzyb
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 23 lis 2018, o 19:00
Model Lexusa: szukam LS/GS
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jangrzyb »

ledziu pisze:Dzielisz się nie info o aucie tylko stwierdzasz że jest to dla Ciebie nie do przyjęcia a ja stwierdzam że to jest najtańsze auto lhd opłacone na otomoto więc czego oczekujesz? Zacznij wyszukiwać od tych za 45k.
Wuja_Luki pisze:Dla mnie nie do zaakceptowania jest niewiedza właściciela na temat własnego samochodu na temat napraw, wymian itd..
auto może być wystawione za 20k jak i za 40k, nikt nie dyskutuje o cenie tylko o rzetelności opisu przedmiotu sprzedaży...jak ktoś tego nie rozumie to już jego problem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości